Kolvile rõngaste panemine
#1

Tere motosõbrad.

Asi nüüd nii et on olemas niisugused pleki või alumiinium ümmargune õhuke leht kuhu peale asetatakse rõngadCool, lehe lükkad kolvi peale ja siis saad ilusti rõngad peale. Kas kellegil on niisugust asia? Võibolla kellegil jäänud mõnest tsiklist või juhtus kellegil olema tsikliga kaasas kui tehasest tuli? Kas keegi müüks? Mul 750cc vaja M ja K peaks üks ja sama ümmargune leht minema eks?:duh

Ja ega hullu pole saab ka käsitsi, aga ikkagi risk et murrab katki, aga kui kellegil on võiks pakkuda.

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#2

Külasta autotarvikuid müüvaid poode..neis peaks selliseid asju ka ametlikult liikuma. Kaudunud Biltema kataloog oli kindlasti üks selline koht, kus see vidin sees oli.

Üldiselt pole ka ise õhemast plekist sellise asja valmistegemine üldse keeruline.

Asp
Vasta
#3

Mina soovitan ka sul õhukesest plekist vidinad teha, servad ilusti ümaraks(väga peenikese viiliga) ja tasakesi rõngad peale. Siiani pole nii toimetades probleeme esinenud. Kolbi hülssi ajmiseks tee ka plekist rõngas nii suure ümbermõõduga, et näpitsatega saaks seda pingutades rõngad kokku tõmmata. Siis aja hülss tasakesi nihutades allapoole(võid ka kummihaamriga TASAKESI koksida).
Vasta
#4

laihtsaim on seesinane rõngad lõigata ntx konservipurgist,kuigi mina ise olen eluaeg rõngaid peale ajnud ilma igasuguse abiriistata-lihtsalt kahe näpuga lukukohast kinni õrnalt laiali ja prõxti.
Kuigi jahh korra olen saanud panna ka rõngapaigaldustangudega ja see oli kyll ulmemugav.
tangid siis sellised nagu suurem rõngakujuliste mokkadega ja pisikeste nagadega haarab rõngast lukukohast ja siis ...lupsti....mugav on kyll:bounce

Ostan Mini juppe!
Vasta
#5

Ise olen teinud sellised abivahendid vanast mõõdulindist, parajalt kumer, õhuke ja tugev. Saab ka konservikarbist aga mitte mingil juhul õllepurgist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne