Mõni ZAZ 965 skeem
#1

Sellisel lehel siis sellised skeemid :rull
Siit leiad ZAZ964 skeemeSiit leiad zaz965 skeeme
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Inku
Skeemid head,Muhk veel parem....Kel on müüa muhu korralikku keret,mootor võib puudu ollla,peasi,et eriti mäda pole

Inku! Püüa postitada ikka õigetesse rubriikidesse st. ost-müük-vahetus ikka ÄRI rubriiki ja muu jutt eraldi. Kui sellised OT postitused korduvad, siis lähevad need kustutamisele!
Vasta
#3

Mul on olemas E. Antoni \"Amatöörautojuhi käsiraamat\" (neljas täiendatud trükk) aastast 1961. Selles raamatus on muhust natuke juttu.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#4

Üks muhu kere vedeleb Paide Türi
poolses otsas, alajaama lähedal asuval
vanaraua kokkuostuplatsil. Kui ta ei ole just
juba sulatusse läinud.


Parimat,

Valdo

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

Valdo,äkki päästad muhu kere sealt ära?
võtaks raha eest sult masina kaitsva tiiva alla-kahju,kui juba suht haruldased masinad oma teekonna jäädavalt just seal lõpetavad.......Sad:mad: No kui seal midagi kerest alles on.Peaasi,et väga mäda poleWink
Vasta
#6

Mul tegelikult omal üks selline peaaegu komplektne masin seisab aia ääres...:keersilm (kuigi mootor on eelmisel omanikul haledalt tükkideks lastud). Kavatsen teise ise lähemal ajal tühjaksjäänud lauta varju alla lükata. Muide, ega keegi ei tea, palju kasutatud, aga töökorras Kemp-keevitus maksab?

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#7

Mossemees,Mossemees.........Toungue
Sa tead küll,mida ma küsida tahan....Big Grin
Vasta
#8

need pildid on pärit sellelt adrelt minuarvates : http://www.zaz965gto.narod.ru/Catalog/Catalog.htm :bounce
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: shit001
need pildid on pärit sellelt adrelt minuarvates : http://www.zaz965gto.narod.ru/Catalog/Catalog.htm :bounce
aga see ka pildi juures kirjas et selt pärit need on, ehk ma pole üritanudki au endale saada, tõstsin eesti servusse sellepärast et see vene servu oli nii aeglane et kole kohe.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne