Digikaamera
#21

Tänan nõuannete eest, lähen nüüd teen ühe tiiru erinevates poodides ja näpin fotokaid.
Vasta
#22

Mis selle HP-ga ette võtad?Mul analoogne ja ka veaga(praktiliselt kasutamata).Kas saad oma korda?Endal huvi kas müüa või siis osta,vastavalt kuidas hinnad sobivad.Jätsin info u2u peale võta ühendust kui huvi on.
Vasta
#23

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: UM
Mis selle HP-ga ette võtad?Mul analoogne ja ka veaga(praktiliselt kasutamata).Kas saad oma korda?Endal huvi kas müüa või siis osta,vastavalt kuidas hinnad sobivad.Jätsin info u2u peale võta ühendust kui huvi on tel:05059078

saatsin sulle U2U vastu kaa!
olen väga huvitatud ... Wink

u.

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#24

Mida arvate sellest:
Hind 5490





Optio33L

Stiilne ja kaalult kerge Optio33L sisaldab endas 3.2 efektiivset megapikselit.
Uudne väga liikuv LCD ekraan võimaldab nüüdsest ilma suurema vaevata pildistada objekte, mis silmade piirist kõrgemal ja väga madalal. Optio33L pakub laia valikut digitaalseid filtreid ja teisi uudseid lahendusi, et muuta digifotondust lõbusamaks ja kergemaks.

Tehnilised andmed

Tüüp: Sisseehitatud välklambi, zoomobjektiivi ja autofookusega digitaalne kompaktkaamera

Efektiivseid pikseleid: 3,2 miljonit (3,2 megapikselit)

Sensor: 3,34 megapikselit (kogupikselid) 1/2,7\" tolline CCD

Värvussügavus: 12 bit x 3 värvi

Salvestatava pildi suurus pikselites: 2048x1536, 1600x1200, 1024x768, filmilõik 320x240

Tundlikkus: Automaatne, fikseeritud (võrdne ISO 100, 200, 400)

Faili formaadid: JPEG (Exif 2.2), DCF, DPOF. Filmilõik - AVI umbes 15 kaadrit/sek, ilma helita

Kvaliteeditasemed: \"Parim\", \"Parem\", \"Hea\"

Salvestusmeedium: CompactFlash (CF) Tüüp I

Objektiiv: Pentax power zoom 5.8mm-17.4mm objektiiv (vastab 38-114mm 35mm kaamera puhul) F2.6-F5.0, 6 elementi 5 grupis, 1 asfääriline element

Digitaalne zoom: kuni 2,7x

Teravustamissüsteem: Tüüp - TTL kontrasti tundev autofookussüsteem. Manuaalfookus/lõpmatus-maastikuvõte. Teravustamisalad - 5-punktiline autofookus ja punktmõõtmine. Teravustamise vahemik - Autofookus: Normaalvõte 0.4m kuni lõpmatus. Makrovõte 0.1m kuni 0.5m, manuaalfookus: 0.1m kuni lõpmatus

Särituse kontroll: Mõõtmissüsteem - TTL mõõtmine. Võimalik valida Multi-segmendiline mõõtmine, keskmõõtmine ja punktmõõtmine

Säritusrezhiimid: Standard, võttereziim (maastikuvõte, makrovõte, portree, öövõte, filmilõik, stereopilt)

Säri kompensatsioon: ±2 EV (1/3 sammuga)

Katik: Programmeeritud AE elektrooniline keskkatik koos CCD elektroonilise katikuga

Pildistamise reziimid: Üksikvõte, sarivõte, iseavaja

Välk: Sisseehitatud automaatvälk. Automaatne rakendumine halbades valgusoludes (Auto rezhiimis). Sundvälgu ja välgukeelu rezhiimid. “Punaste silmade” efekti vähendus

Valge balanss: Automaatne, Päevavalgus, vari, päevavalgus- ja hõõglamp, ning käsitsi seatav

Värvirezhiimid: Värviline, mustvalge ja sephia

Pildiotsija: Aktuaalse pildi zoom pildiotsija

LCD monitor: 1,5\" tolline TFT värviline LCD (vedelkristall) 180 kraadi üles keeratav ja 180 kraadi horisontaalselt keeratav ekraan

LCD monitori funktsioonid: Üheksa pilti ja 1x-12x suurendus võimalikud vaaterezhiimis

Väljundid/sisendid: TV väljund, USB väljund ja DC sisend

Videoväljund: NTSC ja PAL formaadid

Vooluallikas: Liitiumpatarei CR-V3, kaks AA (liitium, Ni-MH, alkaline) patareid. Lisavarustusena AC adapter

Mõõtmed: 105 (Laius) x 63 (Kõrgus) x 41,5 (Paksus) mm

Kaal: 230g Ilma patareide ja CF mälukaardita

[Pilt: pentax_optio33l_point.jpg]
Vasta
#25

Parameetrite järgi ju täitsa broo. Muuseas, K-arvutisaloon küsib sama asja eest 5350 kroont. Ülepea, arvutipoed müüvad digikaameraid odavamalt kui fotoärid.
Vasta
#26

Seda pentaxi ma küll ei kiida. On olnud võimalus sama aparaati kasutada ja põhiprobleem on teravustamisel. Kui kannatlikult seda \"poole-peale nupu vajutamist\" ei harrasta, siis pildid tulevad ikka vääga hägused. Vaata parem midagi muud.
Ja abiks veel:
http://www.triton.ee/digizone/
(sama pentax seal 5200.-)
Paremad hinnad, kui enamus poodides!

Ise ostsin sealt u aasta tagasi Nikon CoolPix 4300. Ainult kiidusõnad selle aparaadi kohta.

Samas uus küsimus:
Mis arvate FUJI FINEPIX S304 (3800)-st?
Olen seda silmas pidanud just heade zoomimis omaduste poolest (6x optiline)?

Sad


Kiirematele meestele julgen soovitada seda:
http://www.osta.ee/listings/details/inde...=936507862
Vasta
#27

Aasta tagasi sai soetatud Samsung Digimax 130. Jah-noh asja ajab ära,muidugist peaks lisaks mälukaardi ostma aga alati on see vähese aja (ja vahest ka vähese finantsi) taha jäänud.A muidu olen rahul-järgmine töövahend on mõni suurem elukas-vahetatavate optikate ja suuremate võimalustega.:eureka
Vasta
#28

mina näiteks kasutan HP735-te 3,2 MP JA 15 X optiline ning 5 x digitaalne zoom. ja ma olen üli rahul maksin selle apastraadi eest pea 10 k koos mälukaartide ja muu staffiga .
Vasta
#29

Tervist,
mind pani k6rvi liigutama Minolta DiMage Z1. Äripäev kiitis just taevani. Ja hind on hea, netist tellides alates 340$, Eestis kuskil 8000-9000 kandis. Optiline zoom 10X jne.

Teab keegi selle riista kohta head/halba kosta? Ikkagi päris suur raha ja digikaameraga ei ole varem väga pistmist olnud.

Dimage Z 1: http://www.dpreview.com/reviews/specs/Mi...magez1.asp
Vasta
#30

Pole viga. Ainuke asi, mis ei meeldi, on andmekandja. Secure Digital on vist Minolta enese leiutis - igatahes vähem levinud ja kallim, kui Compact Flash. Muide, eestis saab selle kaamera 7690 krooniga.
Vasta
#31

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Marcello
Secure Digital on vist Minolta enese leiutis...

Ei ole. Selle SD värgi taga on ikka päris suur hulk firmasid, kõige tähtsamad neist vast Matsushita Electric Industrial Co.,Ltd., SanDisk Corporation ja Toshiba Corporation. Täpsemalt võib lugeda siit.

Hea kiire on teine küll, aga mis mind neist eemale sunnib hoidma, on CPRM (ehk siis Content Protection for Recordable Media).
Vasta
#32

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Marcello
Pean ka vaikselt digikaamera-plaani, aga natuke veel kannatan. Mudel on välja valitud - Canon G5. Parameetrid: 5 Mpix, 4x optiline zoom, lisavälklambi võimalus, objektiivi adapterite (lainurk ja tele) võimalus. Praegu küsitakse nii 11,5 keeki, paari kuu pärast peaks ehk juba 10k peale kukkuma.

Ise oman sellist, funktsioone ja võimalusi on rohkem kui vaja, aparaati on äärmiselt mugav kasutada. AGA... praeguse seisuga enam ei ostaks... nimelt tekib ISO200 juures pilti kerge müra mida küll ei pane tähele kui ei oska otsida. ISO 400 tundlikuse juures on asi juba hullem. Küll on G5-l selline omapära, et näiteks ISO 400 tundlikus vastab tegelikult teiste aparaatide ISO800-le, ISO200 teiste ISO 400-le jne.
Hetkel valiks G5 asemel Sony digikaamera DSC-V1. Aparaat on kergem, pildikvaliteet parem ISO400 ja 800 juures, hind on 2-3keeku odavam.
Erinevaid võimalusi ja lisavidinaid on sellel G5-st vähem, ka on toimingud aeglasemad aga kokkuvõttes näib siiski Canon G5-st veidi parem.
Vasta
#33

Tegelt omal ka hea meel, et veel ei jõudnud ära osta Smile. Hetkel meeldib juba rohkem Olympuse C-5060, mis peaks kohe varsti müüki jõudma. Olen harjunud laia nurgaga pildistama ja sellel algab zoom tavakaamera ekvivalendis 27 mm-st. Päästiku viivis ka ainult 0,4 sek.
Vasta
#34

Kaamera nüüd siis ostetud. Valik langes ikkagi eelnevalt kirjeldatud Pentaxile. Ise olen väga rahul ja pealegi oli väga soodne pakkumine.
Funktsioone on jah isegi üleliia palju. Näiteks kasutusjuhend on 112 lk pikk:o
Vasta
#35

oleks vaja nyyd valida yks korralik digikaamera ning ma ei taha mingit eri suurt telliskivi aga lihtsalt tavalist digikaamerat millel oleks vähemalt 3x optiline zoom ja 3mpix
Tahaks kindlasti sellist kaamerat mis ei ole aeglane võtab kiiresti pildi fookusesse ning ei hakka viivitama jne

raha on selleks 5k

ning ma pean selliseid kaameraid silmas, mida saaks taskus kanda .
[Pilt: sony_p52.jpg]
Vasta
#36

Tõstaksin üles vana teema,sorry! Nimelt oleks võimalik haarata 2,5keeq eest kasutatud Canon digital IXUS AiAF 2,1 Mpixlit. On kellelgi kogemusi selle riistaga ja kas hind on norm:???
Vasta
#37

ostsin Canon A60,2999 eek eest.Olen rahul.Hind on julmalt langenud sellel.Kuna raha pole eriti Toungue siis see minu arust parim kaamera alla 3k

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#38

a mida arvata neist 1000.- - 2000.- eequstest digikatest??
On neist mõni ka normaalne ja kvaliteetne?

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#39

Selle koha pealt ei oska kommenteerida, kuid võin veelkord korrata, et eelistada tuleks siiski fototarvetele spetsialiseerunud kaubamärke. Ise ostsin just kuu paar tagasi canon powershot a70 ja olen igati rahul, sest lisafunktsioone on ohtralt ja ka hind oli taskukohane (koos 128mb mälukaardiga jäi nats alla 6k) Ja ostes arvutipoodidest tuleks vaadata, kaua antakse garantiid. Näiteks minu kaamerale anti k-arvutisalongist garantiid 1a, kuid kuskil saue lähedal üks pood, nime ei mäleta, (ostsin sealt) andis 2a.
Vasta
#40

Kavatsen ka digikaamera osta,midagi odavat,põhiliselt on vaja selleks,et kuulutustele pilte lisada.Leidsin ühe ülisoodsa pakkumise,mis te arvate,kas on täielik raha maha viskamine?Tean et 1 kilo maksev digikas midagi head olla ei saa,samas on mu nõudmised väikesed.Kas see kaamera on piisav,et lisada kuulutustele pilte,või üldse mõnikord midagi netti üles riputada?Kaamera kiirus jms. on minu jaoks ebaoluline.On ehk kellegil konkreetse isendiga kokkupuuteid olnud?

Kaamera ise siis siin: http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvu...rad/12129/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne