Vanasti oli rohi rohelisem ja taevas sinisem
#21

Ei ole selliseid vähe mitte, kel vana aja standardite järgi lammaste eest load saadud. Nägin ise sarnast koomikut paar päeva tagasi Tallinn- Tartu mnt-l Mäekülas. Rekka roolis. Tuli Koeru poolt ja tahtis Tartu poole minna. Jõudsin tööautoga talle järgi, kui teine abitult libedal ristmikul ukerdas. Vaatasin, et libe tal vist- haarasin igaks juhuks kaasas oleva graniitkillukoti ja püüdes härrasele abiks olla, poetasin seda kildu talle ratta alla. Kasu sellest polnud, sest sõidustiil- sidur kolks lahti- mõnuga gaasi suurt masinat naljalt liikuma ei aita. Proovisime siis korra veel, küsisin vennalt, et kas sa nõksutada ei saa? Ta küsis vastu- mismoodi?. Mul jäi pehmelt öeldes karp lahti...
Põhi nali alles tuli- tema ukse peal kõõludes jäi silma armatuuril olev nupuke, millel difrilukku tähistav kujutis. Küsisin, kas seesamune töötab- ta küsib MIS?

Pärast luku sisselülitamist(ma loodan et ta selle ikka välja lülitada hiljem taipas) ja vähemalt kolmekordset seletamist teemal " kohalt meelitamine" sai sindrinahk pea kohe liikuma ja kadus Tartu suunas.

Seda asja nagu elektroonikat täis masina süüks panna ei saa, kui juhil puudub igasugune teadmine masina võimalustest ja oskus pisutki karmimates tingimustes toime tulla... On selle asja nimi siis puudulik koolitus, saamatus, tahtmatus või...
Vasta
#22

Kui jää peal kohalt ära ei saa siis väga hästi aitab peotäis tsementi ratta ette-alla.Selle nipiga olen tühja tagaveolise transitiga kraavist teele tagasi saanud kergel tõusul.
Vasta
#23

(15-01-2010, 02:04 AM)41Degree Kirjutas:  Tuletab nüüd meelde, millal Reporteris viimati näidati sellist tegelast, kes ütles "mhmh, liiga suur kiirus oli, ei saanud hakkama". Mina ei mäleta (võib-olla ei ole piisavalt tihe vaataja).
Mina ühte ausat tegelast mäletan: vana peeti kollase-ooker Mossega kinni ja pandi puhuma. Mees kohe tunnistas, et on ikka joonud küll. Et "sai vähe võetud ja on purjus". Telekast paistis vana jumala kaine ja diktsioon ning artikulatsioon olid täiesti ok, kainem, kui enamus riigitegelasi lolli iba väidetava kaine peaga suust välja ajamas. Ja siis teatas Politsei tulemuse: 4-koma-midagi promilli... Huvitav, palju pidi siis Aaviksool sees olema, kui vana öösel kell 4.00 Hollika ees noortele sõjaväe kasulikkust "behme geelega" selgitas?

Aga ülejäänutel on jah kõik muud siin maailmas süüdi aga ise mitte kunagi.
Vasta
#24

(18-01-2010, 23:23 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(15-01-2010, 02:04 AM)41Degree Kirjutas:  Tuletab nüüd meelde, millal Reporteris viimati näidati sellist tegelast, kes ütles "mhmh, liiga suur kiirus oli, ei saanud hakkama". Mina ei mäleta (võib-olla ei ole piisavalt tihe vaataja).
Mina ühte ausat tegelast mäletan: vana peeti kollase-ooker Mossega kinni ja pandi puhuma. Mees kohe tunnistas, et on ikka joonud küll. Et "sai vähe võetud ja on purjus". Telekast paistis vana jumala kaine ja diktsioon ning artikulatsioon olid täiesti ok, kainem, kui enamus riigitegelasi lolli iba väidetava kaine peaga suust välja ajamas.

Ma ei tea, mis asi on ooker Mosse, aga üht kollase kombimosse juhti mäletan teleekraanilt küll. Muidu vastab Sinu kirjeldusele, aga promillide hulk oli kosmiline, vist midagi kuue või seitsmega. Vana veel seletas, et mitu päeva sai võetud hoolega, hommikul veel viimane peaparandus. Ja oli tõesti suhteliselt reipa olemisega. See vist ületas isegi euroopas uudisekünnise, sest Euronormide järgi oleks vana pidanud juba surnud olema. Aasta võis olla 2002-2004. Tegevus toimus Lasnamäe kanalis.
Vasta
#25

Ookri all on mõeldud värvinimetust.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne