Minu uus (vana) mootorratas
#1

[Pilt: Minsk.jpg]
[Pilt: Minsk2.jpg]
[Pilt: Minsk3.jpg]

Pärast mõningast pausi sain jälle endale motoriseeritud jalgevahe Cool (Minsk)

Muide kas keegi teab mis valemiga võib saada Minski rooliluku võtit? Ja kust võib saada korraliku komplekti suunatulesid?
Vasta
#2

välimuselt suht kobe riist sul.
Vasta
#3

Pole viga tõesti, minski kohta. AInult, et esi- ja tagatuli tunduvad natuke kohmakad.

AHaa, mingi esiporiluad võiks ka olla.
Vasta
#4

Paistab korralik Minsk olema. Esiporikas hoiaks sodi silmalendamist vähemaks, aga pole hullu.
Vasta
#5

Jap korralik minsk ,aga kui palju ta sull välla kärutab (Km/h) ja kui palju bensu 100km kohta kulistab?
Vasta
#6

välimus ju tip-top, aga kuidas on mootori seisuga?

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#7

Pane esiporikas kindlasti külge,ilma selleta on rõve.Minska on hea aparaat
Vasta
#8

mul just mootor tipp-topp ja läheb kohe käima, aga just välimusel on probleeme, a neid me jube parandame...
Vasta
#9

Esiporikat mulle kaasa ei antud. Seda polnud eelmistelgi omanikel. Ma pole sellega just palju sõitnud, mulle väideti et sellega on saadud mingi 100-104 km/h kätte. Tõmme on hea aga karbussiga on väheke probleeme: siiber kiilub vist kinni, peab vaatama. Nokitsemist on veel tulede kallal ja tahaks ka käigukasti üle vaadata.
Vasta
#10

paljuga sa selle ostsid ja kas ta oli juba ostes selline?
Vasta
#11

mins on väga hea masin lippab hästi ja bena võtab kusagil 3-4l 100km kohta.... kerge masin peal olles tunne nagu sõidaks deltaga aga läheb lolliks jalgevahel kui keerad vähe..Cool:lol
Vasta
#12

jube lahe masin, tekkis endal ka minski-tahe, kahjuks vanust väheSad peab deltaga läbi ajama, seegi hea :bounce
Vasta
#13

No mul neid Minske ka 2 tükki olnud, üks praegugi kuuri all. See on siuke, vot
Vasta
#14

päris kobe.. praegune välimus on ikka kõvasti parem kui eelmine Smile
Vasta
#15

Väga ilus asi porikaga oleks veel ilusam,mina paneksin teise istme,aga se on juba maitse asi!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne