Kas kellegil on reaalset huvi?
#1

Tere kõigile uunikumisõpradele!
Liitusin automoto portaaliga nüüd hiljuti väikse murega. Nimelt siis isal vene ajast vana kolhoosiladu täis igasugu spetsiifilisi vidinaid. Mõnele margile rohkem mõnele vähem. Selline elementaarsem/huvitavam kaup nagu kolvid/tuled/plekid jne on enamus läinud. Alles on jäänud igasugu silla ja käigukasti juppe. Hammasrattad jne. Tegin siin nipet-näpet pilte ja panin müügikuulutuste ossa ülesse ka. Nö proovikiviks.
Tegelikult on mul tulevikus plaan iga auto jupid ühte suurde patta sorteerida ja mingi kokkuleppehinnaga maha müüa.
Ma vist peaksingi kõigepealt kõikide konkreetsete autode jupid ühte kokku koguma ja siis vaatama palju mida millisele autole on.
Kõige rohkem otsin ostjat ZIL 130le sest sellele masinale on seal kõige rohkem alles. Ma loodan, et mu postitusel on mingi mõte. Vb mu soov neid maha müüa on kellegile abiks ja tasuks vb paremini rahaliselt, kui tuimalt Kuusakoskisse vedada ühel ilusal päeal. Ikkagi uued jupid.
Ise ei ole suurem asi vene autode huviline Smile
Ootan vastukaja.
Vasta
#2

(27-01-2010, 00:33 AM)kapsauss Kirjutas:  Tegelikult on mul tulevikus plaan iga auto jupid ühte suurde patta sorteerida ja mingi kokkuleppehinnaga maha müüa.

Ma loodan, et mu postitusel on mingi mõte. Vb mu soov neid maha müüa on kellegile abiks ja tasuks vb paremini rahaliselt, kui tuimalt Kuusakoskisse vedada ühel ilusal päeal. Ikkagi uued jupid.

Iseenesest väga tervitatav, et Sa UUSI juppe tuimalt vanametalli ei vea, vaid püüad leida inimesi, kellele need jupid võiksid vajalikud olla. Saan aru, et Sul endal neid asju vaja pole ning huvi puudumisel lähevad need nagunii vanametalli.
Seega on neid asju väga lihtne müüa.
Vanametalli kokkuostuhinnad on internetist vabalt saadav info. Mõtle nüüd välja, millise koefitsiendiga (näiteks vanametalli hind x 2 ) Sa oled nõus oma juppe müüma, pane oma lao ukse ette kaal ja ongi turg püsti.

P.S. Selliseid vendi on siin küll nähtud, kes müüvad midagi a`la "Kui Te kohe miljonit ei maksa, siis viin emek-sisse" Big Grin Soovitan sinna ämbrisse mitte astuda.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne