ford taunus
#1

otsin ford taunuse omanikku .auto nr on 532aej, või ostan ford taunuse aastast 1970-1975.paku oma kaupa hea oleks coupe mk3
Vasta
#2

532aej on kupee?
Vasta
#3

kuule wax äkki sa tead selle auto omanikku
Vasta
#4

ei tea
Vasta
#5

Pärnus, Mai elamurajoonis Koidula Kooli bussipeatuse vastas seisab üks Taunus. Marki ma ei tea, kuid ta on kupee, termantiinkatusega, ees paaristuled. Mootor ja käigukast on maha võetud, seest ka ligadi-logadi, roostet ka omajagu. Omaniku ei tea.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: unic
Pärnus, Mai elamurajoonis Koidula Kooli bussipeatuse vastas seisab üks Taunus. Marki ma ei tea, kuid ta on kupee, termantiinkatusega, ees paaristuled. Mootor ja käigukast on maha võetud, seest ka ligadi-logadi, roostet ka omajagu. Omaniku ei tea.

selle kohta peaks olema Aspelundil ka fotosüüdistus... automoto suvepäevade aeg sai seal kandis ringiliigutud ja isand Grahvi taga otsitud... muidugi Grahv peaks kah täpselt teadma kas see seal alles üldse on
Vasta
#7

upitaks siis jälle teemat äkki on keegi midagi targemaks saanud või teab keegi müüdavat sellist isendit, seisukord ei oma tähtsust

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#8

leidsin niiiii ilusa pildi ja ma ei suuda mitte kuidagi jätta teid sellega õrritamata Big Grin

[Pilt: Taunus_17s.jpg]
Vasta
#9

auto on eestist või?
Vasta
#10

Ei ole kahjuks
Vasta
#11

wax Kirjutas:leidsin niiiii ilusa pildi ja ma ei suuda mitte kuidagi jätta teid sellega õrritamata Big Grin

[Pilt: Taunus_17s.jpg]




wax kurat tuupi teen sulle rskBig Grin

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#12

Selle asemel, et siin üksteist füüsiliselt tümitada, võiksite parem minna ja selline auto endale täiesti ausal ja lihtsal teel soetada.
Ostes nimelt.

Kasvõi ntx see: http://www.mobile.de/SIDUQ8ABiKmzVyYCLxF...732261&

Ei ole ju keeruline? Smile
Vasta
#13

ning siis see pärlmutter mustaks värvida kõik kroom osad korda...ja mingisugune suuremat sorti velg alla ja ei tea kas maxima 3.0 mootor läheb vahele...no igatahes retsi pilli saaks kui krõbisevat oleks..Smile
Vasta
#14

Muide Taunuse klubis müüa üks mk3 coupe
Vasta
#15

Keevitaja Kirjutas:Muide Taunuse klubis müüa üks mk3 coupe


kaks tükki isegi
pruun ja roheline.

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#16

no ma pakkuks vaikselt kahte taunust.kuna edastan sõbra auto müügi soovi ja veel ei ole autosid oma silmaga näinud siis andmetes veel väga kindel ei ole .

ford taunus mk3 aasta 73 kahe ukseline sedaan
ford taunus mk4(vist) aasta 80millegiga universaal mootor 1,6(orginaal) manuaalkast.

Sedaanil on lugu selline et tal on hetkel kere ratastel ilma mootorita ja vist ilma sisuta. omanik ostis need masinad et sedaan väga hästi korda teha ja universaali tehnika sinna peale panna.projekt jäi pooleli selle pärast ,et ta tõstis vahepeal eesti iivet ning majanduslik olukord ei suuda sellist armukest ülal pidada ning muidugi aega on ka meil kõigil vähe.

proovin järgmiseks nädalaks ise ka masinat vaatama minna ja pilte teha et ülesse panna. siis arvatavasti topin turgu ka kuulutuse ülesse.

omanik ostis need kaks masinat 5kiloga ,et siis hind jääb vist kuhugi sinna kanti ja omaiku nr on56985375 (silver) kui keegi tahab juba oma pakkumist teha või oma silmaga näha.
aga muidu jõudu.
Vasta
#17

sedaanist ja universaalist ei ole huvitatud, vaja ikka couped.
kuid vist coupe mul juba olemas

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#18

Abe Pruuni mõtled?
Vasta
#19

unic Kirjutas:Pärnus, Mai elamurajoonis Koidula Kooli bussipeatuse vastas seisab üks Taunus. Marki ma ei tea, kuid ta on kupee, termantiinkatusega, ees paaristuled. Mootor ja käigukast on maha võetud, seest ka ligadi-logadi, roostet ka omajagu. Omaniku ei tea.
see ei ole kupee, tavaline 2d sedaan, ja seisab seal juba aastaid
Vasta
#20

asssa kuramus kui maasikas see rohline pildi peal on....tehke vähmalt mõnigi nii ilusax ka!siis võtan mütsi maha selle mehe eesSmile
muidex heietax:kunagi ürgsel ajal nii umbes 7-8 aastat tagasi kui huvitusin granada 2d sedaanist tartus siis seisis selle sama maja ees kus G ka taunus coupe.helesinine metallik,teati rääkida et dokumente pole kuid omanik ei müüvat ka.hiljem seisid mõlemad autod vist ühes soinaste tänava hoovis.taunus oli muidu vist päris originaalis ja komplektne igastotsast.huvitav mis tast saanud on?
teine coupe oli juba nii 10 a tagasi tartus ilusasti korda tehtud ja vist 14 tolli kroomvelgedel aegajalt harva olen liikumaski näinud.vanasti seisis supilinnas mingil pisikesel oja või ......x tänaval.omanik küsis hinda 10a tagasi 14000 eeki.tola ajal oli see kõvem rahaühik kui praegast.jäi ostmata muidu oleks minust ilmselt fordimees saanudBig Grin..... mitte et see paha oleksSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne