M-401 õlifilter?
#1

Tere!!!

Mul pole küll moskvich, aga on traktor moskvich 401 mootoriga. Probleem on selles, et tahtsin õli vahetada, aga ei leia õlifiltrit. Otsinguga ei leidnud ka vajalikku infot. Seepärast küsiks targemate meeste käest, et milline filter sinna sobib. Vana pole kohe kindlasti originaal ja on ilma markeeringuta.

Terv. Marco
Vasta
#2

Õlifilter on 401-l mootori küljes, plokikaane kõrval, õlifiltri kinnitused on plokikaanega samad.

Tervitades

Jaak

krjaak1@gmail.com

C4 ja 401-420
Vasta
#3

(02-05-2010, 16:38 PM)krjaak Kirjutas:  Õlifilter on 401-l mootori küljes, plokikaane kõrval, õlifiltri kinnitused on plokikaanega samad.

Ilmselt on tahetud teada, mis sinna filtrikopsiku sisse panna. Soovitan mõõtude järgi miskit sobivat otsida. Peske -kuivatage vana filter ära, ja sellega poodi!

Tervitab Veteran.
Vasta
#4

(02-05-2010, 16:57 PM)Veteran Kirjutas:  Ilmselt on tahetud teada, mis sinna filtrikopsiku sisse panna. Soovitan mõõtude järgi miskit sobivat otsida. Peske -kuivatage vana filter ära, ja sellega poodi!

Täpselt seda ma teada tahangi. Pesingi vana filtri juba puhtaks, et äkki on mõni markeering peal, aga ei olnud. Kindlasti pole ma esimene, kes sellise probleemi ees seisab.Seepärast küsimuse esitasingi, et äkki keegi juba teab, millise teise auto oma sinna sisse läheb. Eks homme kõmbin mõned õlipoed läbi. Neil vast kõige suuremad kogemused.

Terv. Marco
Vasta
#5

Kui filtri mõõtusid tead, siis saad Näiteks siit mõõtude järgi otsida.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne