Vahelduvvoolugeneraator.
#1

Kas keegi teeks mulle selgeks vahelduvvoolu geneka tööfenomeni.Olen kuulnud väidet et vahelduvvoolu generaator ei anna voolu ilma välise ergutita.(ilma akuta).Ometigi on mul vana traktor kodus millel on mingi 700w-ne vv genekas.Ja see annab voolu ilma akuta mis mühin.Tuled ja viled kõik töötavad.Samuti olen veel selliseid masinaid kohanud kus peal mingi vv genekas ja vool olemas.Kuidas kommenteerite asjaolu kus väide ei vasta tegelikkusele.Kus on asja konks?
Vasta
#2

(17-02-2010, 20:57 PM)Daff Kirjutas:  Kas keegi teeks mulle selgeks vahelduvvoolu geneka tööfenomeni.Üks tark mees püüdis mind veenda asjaolus et vahelduvvoolu generaator ei anna voolu ilma välise ergutita.(silmas peeti akut).Ometigi on mul vana traktor kodus millel on mingi 700w vv genekas.Ja see annab voolu ilma akuta mis mühin.Tuled ja viled kõik töötavad.Samuti olen veel selliseid masinaid kohanud kus peal mingi vv genekas ja vool olemas.Kuidas kommenteerite asjaolu kus väide ei vasta tegelikkusele.Kus on asja konks?

Asja konks on jääkmagnetism. Kuidas saada su vv genekas mitte laadima? Koputa enne käivitamist mitmeid kordi geneka ankrut haamrikesega ja jääkmagnetism kaob ankrust. Käivitamisel ei tohiks laadimist olla. Siin teemades on seda varem seletatud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne