URAL 2 ELEKTRON süütesüsteemi remont
#1

Tere foorumlased ja häid pühi teile.

Nüüd siis asjast kah.

Sattus minu kätte üks uus URAL-2E, juppide kujul. Muidu on see täitsa kobe masin aga säde puudub. Süüde põles läbi umbes 30 sekundi jooksul mil see mootor töötas esimest korda.

Kuna ma suurem asi vene keele oskaja pole siis äkki keegi viitab mind lehele kust saaks manuaali tõmmata.
[Pilt: PC260069.jpg]
Süütest siis niipalju, et väliselt on kõik asjad terved. Mõõtsin testriga takistusi ja impulsimähisel oli see 67,5 oomi, peamähisel oli punaste otste peal 3,18K oomi. Ma ise kahtlustaks impulsi mähist.
Kui näpuga ringi ajada süsteemi siis piibust tuli paar volti välja ja rohkem ei midagi.

Kui nüüd keegi targem kinnitaks mu kahtlust selle väiksema mähise kohta siis saaksin korda tehtud küll. Loodan, et keegi saab aidata.
Vasta
#2

Selle tööpõhimõte on sama mis Delta, Minski ja Viatka süütel.
Kontrolliks võib kasutada nende masinate andmeid.
On ka aretatud mopeedi süüteploki peale.
Vasta
#3

Parem oleks kuskilt uus orgunnida.Pidi täitsa eestis olema kohti kus uusi juppe vene saagedele müüa.Praktika vanasti näitas et kui Uraalil säde kadus siis iromantide remonditud süütemäng enam ei toiminud.Küllalt õnnetu ja kapriisne masin.
Vasta
#4

Sama süüde kasutusel mullafreesil Krot.Töötab seni kuni vända laagrites pole loksu,nii kui laager natuke läbi,lendab kohe ka süüde.Minul pole õnnestunud leida süüte remontijat olen ostnud uue.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne