Oldtimers Winter Rallye 2010 ametlik lõpetamine 04.03.2010 .kell 19.00 BuffaloPubis !
#21

Tuleme kohale , kaks inimest kindlasti
Vasta
#22

ajakaarte kaasa ei võeta, sest ometi kord tahame ka meie ilma kohustusteta pidu nautida. Tulemused on lukus ja kogu ooper. Myrkale sai viimasena vastatud, õhtul läheb järjekordne pakitäis dokumente kotti ja arhiivi koos ülejäänud numbrite ja Legendidega. Kokku kodus nüüd 10 pakitäit: 3 Saku Safarit ja 7 Talverallit.
Vasta
#23

EMM-klubi osaleb ka, nii 5-6kesi.
Vasta
#24

Teade!!!

Palun koigil kes soovivad tellida endale praadi saata mail info@buffalo.ee soovitud toit ja kogus ,et kokad saaksid ettevalmistada toorained. Menyy leiate siit http://www.buffalo.ee/ee/?p=9

See kiirendab teie tellimust .


Suupisted on saadaval 24/7 !

Parimat ,

Gert
Vasta
#25

Team Vanem-Noor ehk Jagdgruppe "Älter-Jung" kohal täiskoosseisus, mis teeb 4 passiealist kodanikku.
Vasta
#26

Pildid, Pildid, Pildid kaasa!!! Minu Lapakas pani pange koos minu materjalidega !
Vasta
#27

Auväärsed uunik(t)rallitajad!

Kuban Mahtuniversaali Naiskonnal ja Venus Clubil (www.venusclub.ee) on kõikidele, kes Buffalosse kohale tulevad, väike kingitus.
Igaüks kes soovib, saab minu käest KUTSE Venus Clubi diskotama. Kutse kehtib esmasp-neljap kuni 31.mai 2010 (ise valite endale sobiva aja, millal diskoisu peale tuleb) ja 1 kutse kehtib kahele, samuti on sissepääs klubisse ilma järjekorrata. Väärtuseks siis vast ca 200.- kanti per kutse. Niiet kes soovib seda saada, astub ligi, teeb kniksu või kraapsu ja ma annan lahkeste Toungue

egas diskofiilingit saa kaotada! Smile

head,
Lind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#28

Kuna ralliga läks nagu läks Sad siis tulen vähemalt lõpetamisele Smile
Vasta
#29

Naiskond tänab ja kiidab Kalacompanyt orgunni eest!
oli tore vanatehnikaüritus Wink

head,
Lind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#30

Ühineme eelkõnelenud naistega - väga vahva oli! Aitäh! Ainult järgmine kord valime baari, mis on kauem kui kl 23ni lahti Toungue Või ei vali kah, seda suurem tuleks peavalu... Cool
Vasta
#31

(06-03-2010, 14:52 PM)ProZ. Kirjutas:  Ühineme eelkõnelenud naistega - väga vahva oli! Aitäh! Ainult järgmine kord valime baari, mis on kauem kui kl 23ni lahti Toungue Või ei vali kah, seda suurem tuleks peavalu... Cool


Tore,tore,tore oli.
Muidugi valime teise koha,mis on kauem lahti.
Tänud.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne