Silindrite hoonimine/puurimine?
#1

Tere

Teab keegi äkki pakkuda kedagi kes tegeleb silindrite hoonimise/puurimisega ?
võiks ka hinna võimalusel siia lisada.

aitäh
Vasta
#2

Viljandimaal Nuias ja Tartu Vasara 50 hind mõlemal 300-350 .- silinderiauk,tartus on veel neid kohtasid aga seal oli min.läbimõõt silindril vist 80 mm.
Vasta
#3

Oleks vaja just Harjumaa kandist.
Vasta
#4

Drews Auto

Olen seal lasknud oma paadimootoril silindrit remontmõõtu puurida. Töötulemus minuarust 5+.
Vasta
#5

Teine koht on Tõukur. www.toukur.ee
Vasta
#6

Tõukuris lasin sellesama mootori väntvõlli lihvida. Oli teine sesmõttes eriline et tuli teha abinõu vändakaela simmeri pinna lihvimiseks (hooratta poolne raamsaale pind oli ühine simmerlingi pinnaga). Nad ei löönud risti ette ja tegid vastava abinõu ning seejärel lihvimise. Sai hea küll aga aega kulus tohutult vrld Drewsis ploki puurimisega (~1kuu vs 1päev). Tööde mahud ei ole ka muidugi võrreldavad aga tol hetkel (2007a) tundus Tõukuris spetsialisti juurde löögisaamine raske ülesanne olema Smile
Vasta
#7

Tänud!

Helistasin Tõukurisse ja hoonivad mul paarisaja krooni eest ära!
Vasta
#8

  Tere!

 Soendaks puurimise ja hoonimise teemat vähe. Kas Lääne-virumaa kandis ka keegi auto plokkide puurimisega tegeleb?
Vasta
#9

Tunneks ka huvi kus on Eestis võimalik V8 plokki puurida?Tõukurit ei ole mõtet pakkuda,mehed ei pea oma lubadustest kinni.
Vasta
#10

http://www.astromoto.ee/kapitaalremont/

Kui just väga suurte mõõtudega V8 plokk ei ole, siis saab puurida. Helista ja räägi täpsemalt millega tegu.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#11

(03-03-2016, 01:53 AM)astro94 Kirjutas:  Tunneks ka huvi kus on Eestis võimalik V8 plokki puurida?Tõukurit ei ole mõtet pakkuda,mehed ei pea oma lubadustest kinni.

Mul pole küll Tõukurile ühtki paha sõna
öelda kuna olen maalt tehakse kõik ootetööna ja spetsalist ootab juba pink soojas.Viimasel ajal olen läinud üle romulamootoritele,minusuguseid kes kaprem mootoriga on üle 500000 läbi sõitnud on vähe-põhi jutt on et kohe müün maha Big Grin .
Vasta
#12

Täiesti nõus, viimati ka kui käisin mainisin vaid, et kaugemalt ja sain pingi juurde ja selgitati veel natuke ka, ilmselt on need klapipesad siiani OK mis tehtud sai.
Tõsi küll, see oli VÄGA ammu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne