avariid
#21

Teretere. On viiesratasvankriallBig Grin
Sel klaabu pildil sääl keskel, on nokastand mehhanisaator suutnud \"viienda ratta\" eeskujulikult installeerida.

loll on loll olla.
Vasta
#22

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: unicman
...
seda matsu tean ise ka , kui lihulasse satun siis ma võin tuua vihiku kuhu on mu onu igasuguseid avarii pilte kogunud ja võin foorumlastelegi näidataCool

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#23

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: k2rpman
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: unicman
...
seda matsu tean ise ka , kui lihulasse satun siis ma võin tuua vihiku kuhu on mu onu igasuguseid avarii pilte kogunud ja võin foorumlastelegi näidataCool
väga meeldiv oleks, kui teistele kah näiteks. See mosse on kah ikka huvitavalt seal puu najal :lol
Vasta
#24

Loodan et näkku peksma ei hakata, kui läbustan natuke värskema avarii-pildigaWink
Vasta
#25

Äkki oskad öelda, kuidas see viimane ka toimus?
Vasta
#26

Lisaks ka pildi ühest \'\'osavast parkijast\'\'
Vasta
#27

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: zomby555
Äkki oskad öelda, kuidas see viimane ka toimus?

See oli Vana-Narva mnt.-lt linna poole sõites, enne Pärnamäe tee risti.
Lauge pikk kurv, keeras katusele, libises katusepeal kuni post peatas.
Vasta
#28

A see pole minst porche vaid nissan 350Z või Z350Wink
Vasta
#29

üks huvitav näide kuhuklubi piltidest

VAENE MUHK Sad

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#30

Siin ka samast muhust juttu.Vaevalt see avarii tõttu sinna sattunud on,pigem juba on keegi enda arust head nalja teinud ja muhu ära retsinud ning sinna lükanud.Krt on ikka vaja lõhkuda,neid niigi vähe järel:mad:
Vasta
#31

Isé teeks nende \"raipekonnadega\" samamoodi:mad:Mingi austus võiks ju unicumi,kui endast vanema masina vastu olla?:mad:

Eriti jõhker värk on tehtud USA Mercuriga,siuke mulje jääb küll,lõhkuma on esimesed mehed aga pane midagi korda tegema..siis mök-mök...
http://skunk2ccord.web.aplus.net/tope_destruction.WMV
Vasta
#32

Minu vanade avariipiltide kollektsioon: http://www.kambja.ee/gallery/crash
Vasta
#33

see klipp mille regardman andis siia selle masina omanik oli ikke jube idikas et oma ilus auto nii ära rikkuda
Vasta
#34

Üks link veel avariidest
Vasta
#35

Trammiga tuleb ka sõita osata...

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#36

jaa..... ega selliseks asjaks piab ka ikka oskust olema

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#37

Oi... minagi mäleta neid Za ruljomme mul oli neid ka Vanaema juures alates 1976-85 Kõik numbrid olid olemas, aga kahjuks kui vanaema sealt ära kolis anti kõik naabritele ahjualla olin ise tollal viiene ja minu sõna ei maksnud midagi, olid jah lahedad igas numbris erinevad pildid, endale on meelde jäänud lömastatud Valge kõrvik sappar ja hulgaliselt Gaz-51 ja 53-medega avariisid siis osati autosi ikka puruks sõita...
Vasta
#38

siin sis veel üks:
[Pilt: 00669673abec7c.jpg]

pilt.ee

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#39

http://forums.audiworld.com/s4/msgs/1584624.phtml
Vasta
#40



Ärge minge slikkidega metsa
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne