Halb kasutaja ''Kummipea'' !!!
#1

Hoiduda kasutaja '' Kummipea '' eest. Valisin jupid välja, isik pakkus ise hinna välja ning nõustusin. Maksin raha ära, andsin oma andmed ning jäin ootama posti panekut. Ootasin nädala - polnud posti pannud. Ootasin teise - siis ''lubas, et läks posti''. Peale seda ootasin 4 nädalat ning helistasin ning tahtsin saada vastust tema tegudele ning kas on posti läinud. Vastuseks sain: ''Homme läheb kindlalt posti''. Ei usu mina, et selline tegemine väga auväärt oleks. Nüüd siis ootanud veel poolteist nädalat. Ei kõssugi.

Võiks midagi ette võtta. Minu kõnedele ta enam ei vasta ning raha ka tagasi ei maksa. Juppidest rääkimatta.

Selle isiku telefoninumber: 53603557, nimi siis Ago Laanejõe
Vasta
#2

Kurb, et selline asi juhtunud..

olen tema käest ise ka kõvasti juppe ostnud ning samas olen ka talle juppe müünud. Senimaani on kõik jupid mulle kohale jõudnud ning ka raha õigeks ajaks laekunud. Aga loodan, et saate asjad jutti aetud!

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#3

Kõigepealt külla ja kui ei aita asi politseisse. Või ootad veel mõned nädalad?
Vasta
#4

Ma ei teagi...pole ennem kokku puutunud selliste inimestega ega tea kuidas toimetada. Üritan veel ühendust võtta kui ta telefoni vastu võtab. Juppe oleks ikkagi rohkem vaja kui raha tagasi...
Vasta
#5

No loogiliselt võttes kui tal oleks need jupid olemas, siis mis takistab neid posti panemast? Ja selle telefoni vastu võtmise kohta - mis paneb sind arvama, et sama asja üritamine toob teistsuguse tulemuse?

Nende kabajantsikute vastu aitab kaks asja, üks on ametliku käigu andmine politsei vahendusel, sedasi ei pruugi sina midagi saada aga vähemalt ei tee ta mõnele järgmisele inimesele kurja. Teisest variandist heas seltskonnas ei räägita, aga subjekti tõenäolist vanust silmas pidades ma nimetaks selle ümber "emaga rääkimiseks" Smile
Vasta
#6

Sama selli poolt müüdud "kapremondiga" Kovrovetsi mootor oli pehmelt öeldes selles seisukorras, mis kapitaalremonti vajab.
Vasta
#7

Ei oska öelda jah, mille järgi ta neid kliente valib... Katsun temaga ikkagi koguaeg ühendust võtta - tulutult.
Vasta
#8

Proovinud iga päev vähemalt 10 korda helistada. Telefon jääbki kutsuma. Kokku lepitud ajaks pole jupid jõudnud, ja pole lubase järgi ühtegi rahasummat ka arvele tagasi tekkinud.
Vasta
#9

See jääbki kutsuma ja siin halamisega ei saavuta sa midagi. Nagu ütlesin- sõida külla või asi politseisse. Keegi teine siin seda sinu eest ei tee ilmselt.
Vasta
#10

(17-03-2010, 18:28 PM)cesium Kirjutas:  siin halamisega ei saavuta sa midagi
nimetame asja ikka informeerimiseks!
...millega saavutab selle, et 'subjekti' (sünnipärast) nime guuglisse lüües kaob isu temaga tegemist teha.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#11

OnkelMats Kirjutas:Ootasin nädala - polnud posti pannud.
Ootasin teise - siis ''lubas, et läks posti''.
Peale seda ootasin 4 nädalat...
Nüüd siis ootanud veel poolteist nädalat.
nädal hiljem
OnkelMats Kirjutas:Proovinud iga päev vähemalt 10 korda helistada. Telefon jääbki kutsuma.

Nimetame asja halaks millega ei saavuta ega muuda midagi.
Vasta
#12

(18-03-2010, 01:25 AM)cesium Kirjutas:  Nimetame asja halaks millega ei saavuta ega muuda midagi.
Nimetame seda viimast kirjutist inimese täitmata tähelepanuvajaduseks.

Teema algatajale- kõik eelnevad nõuanded viivad kindlasti paremini sihile, aga võid proovida ka mõnelt teiselt telefonilt helistada, sullerid on kohati hämmastavalt rumalad.
Vasta
#13

ja teiselt telefonilt helistamine aitab kuidas? Rolleyes
Vasta
#14

(18-03-2010, 13:06 PM)pannkook Kirjutas:  ja teiselt telefonilt helistamine aitab kuidas? Rolleyes

Ehk on teemaalgataja tel nr liiga tuttavaks saanud ja seetõttu ignoreeritav?
Vasta
#15

(18-03-2010, 13:06 PM)pannkook Kirjutas:  ja teiselt telefonilt helistamine aitab kuidas? Rolleyes

Helinale vastamine kasvõi sõnaga "Tere" annab infot, et otsitav pole veel mulla alla maetud. Järelikult elus ja lootus kontakteeruda jääb.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#16

ja see on ka kõikToungue
Vasta
#17

Tere! See teema on juba ammendatud. Kas panna lukku või kustutada teemaalgataja poolt.

Parimat,
Ago
Vasta
#18

Kustutada kohe kindlasti ei tohi!
See olgu märk e. maine! Las inimene ennem mõtleb kui sinuga äri tegema hakkab. Kui suudad piisavalt aus olla ehk ka siis siia teemasse ka positiivselt vastatakse.
Vasta
#19

Samas ootaks küll teemaalgataja poolset kommentaari.
Kui kisa juba tõstetud on, siis võiks ka positiivse lõpptulemuse ära mainida. Ja teema subjekt võib ju üritada oma mainet taastada, selgitades juhtumi tagamaid.
Vasta
#20

Ega jah...lõpp tuli küll kiirelt. Pani lõpuks paki posti. 2 päeva ja kohal. Sain teada ikkagist, et ala ''Ah ma ei hakanud saatma jah, maksin raha tagasi ja puha''. Kuid raha ei olnud ikka veel tulnud. Fight fire with fire nagu öeldakse ja tegin uue msni ning hakkasin isikuga rääkima kehastades mingisugust nö kolmandat teemavälist isikut. Mõni tund pikka juttu ja sai asjad räägitud. Jupid kõik käes LÕPUKS. Küsin ka küsimuse, et: KAS OLI RASKE POSTI PANNA??

Ago, ma poleks seda teemat teinud kui sa oleksid viitsinud ennast liigutada või ausa mehe kombel öelnud mulle kohe, et sa ei müü vms. Mitte, et ostja ootab 2 kuud ja peale ning siis saab lõpuks teada ''Ah ma ei hakanud saatma jah'' kuigi lubas ja lubas koguaeg. Mõtle selle üle ja loodetavasti said ka midagi sellest juhtumist. Ostu-müügi maailmas on siiani olnud ostja kuningas ja selleks ta ka jääb. Müüa peab tegelema kliendiga, et saaks kraami maha müüdud. Juhul kui ei taha müüa, siis öelda kohe. (No offence, kui see kedagi puudutas)

Parimat, Mario.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne