iz jupiter 3
#21

Aga kuidas on vända laagrid?
Nimelt on olnud selline asi et mootori seistes võib küll olla süüde ja kontaktivahe, kuid töötades lõtku tõttu ei pruugi enam olla või kolib süütemoment kuhugi mujale ja ei käigi.
Lisaõhu välistab rikka seguga proovimine, sest siis peaks saama sinna silindrisse sobiv segu.
Sädeme kontrolliks töötamise ajal tuleb tekitada näiteks läbipaistvasse torusse
2-3mm sädevahe ja sealt saab jälgida töötades sädeme olemasolu.
Stroboskoobiga võiks samuti süütemomenti kontrollida töötades.
Veel võiks võrrelda ühte küünalt maha keerates kompressiooni ja väljalaskest vaadata kolvi alumist serva.
Vasta
#22

Lisaõhu probleeme saad nii kontrollida, et paned karburaatori õhuvõtu ava ette midagi, kui siis töötab paremini on kuskilt õhk sees.
Vasta
#23

Proovisin siis igasugu asju aga ei miskit,nüüd suurest vihast tõmbasin mootori laiali ja ka ei leidnud ühtegi viga,kõik on nii nagu olema peakb. Nüüd siis mõtlesin et panen uue mootori poole koos teise väntvõlli ja asjadega äkki siis hakkab tööle!
Vasta
#24

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid237879
Ehk sama viga?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#25

Osta/laena kuskilt korralik aku, lae täis. Siis kontrolli et kas laadimine töökorras (testriga enne käivitust ja töötamise ajal).
Enda Jup3 väga kapriisne aku laetuse olukorrast, kuigi laadimine töötab,
nii kui akus vähe voolu parem silku ei taha töödata.
Vasta
#26

mul ei töödanud vasak silinder korralikult mitte parem.ja aku on päris korralik.

Own:
IZ planeta
IZ 56
IZ jupiter 4
K-750
Ja on ka hulgaliselt Izi juppe kui kellelgi huvi võtku ühendus eks kaubale saame ikka! Eelistatud oleks vahetus venerattaste juppide vastu!
Vasta
#27

mul tuli meelde,et kolhoosi ajal oli ühel traktoristi tsiklil sama jama ja tema tema vist kontrollis lõpuks komressiooni,vahetas kolvirõngad ja sai ratta sõitma...
Vasta
#28

panin täiesti uued kolvid ja kolvirõngad aga ei midagiSad

Own:
IZ planeta
IZ 56
IZ jupiter 4
K-750
Ja on ka hulgaliselt Izi juppe kui kellelgi huvi võtku ühendus eks kaubale saame ikka! Eelistatud oleks vahetus venerattaste juppide vastu!
Vasta
#29

ei ole siis kellelgi enam miskit tarka sekka öelda või??:S

Own:
IZ planeta
IZ 56
IZ jupiter 4
K-750
Ja on ka hulgaliselt Izi juppe kui kellelgi huvi võtku ühendus eks kaubale saame ikka! Eelistatud oleks vahetus venerattaste juppide vastu!
Vasta
#30

Ma arvan et silindrid on erineva tihedusega. Kui bensiini segu lahjam, töötab paremini tihedam silinder ning hõredam silider jääb kuivale. Rikkama segu korral imeb tihedam silinder end täis ja lakkab töötamast, hõredam töötab korralikult.
Vasta
#31

palu raamatus räägitakse mingisugusest vaheseibist, millega regullid segu jaotamise paika, kontrolli seda
Vasta
#32

ma ei tea milline see välja näeb!

Own:
IZ planeta
IZ 56
IZ jupiter 4
K-750
Ja on ka hulgaliselt Izi juppe kui kellelgi huvi võtku ühendus eks kaubale saame ikka! Eelistatud oleks vahetus venerattaste juppide vastu!
Vasta
#33

(11-05-2010, 18:45 PM)muku Kirjutas:  ma ei tea milline see välja näeb!

Raamat vöi seib?
Seib on selline:

http://www.hot.ee/zx10rpower/mototsikkli...heseib.htm

Reguleerimisest on natuke juttu siin:

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...696&page=2

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#34

Ma mõtlesin ikka seibi Smile .Neid A.Palu raamatuid on mul täitsa 2 tükki olemas.

Own:
IZ planeta
IZ 56
IZ jupiter 4
K-750
Ja on ka hulgaliselt Izi juppe kui kellelgi huvi võtku ühendus eks kaubale saame ikka! Eelistatud oleks vahetus venerattaste juppide vastu!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne