K:mootor MB W126-le.
#1

Mõtlesin küsida foorumlasite arvamusi ja kogemusi millist diiselmootort paigaldada w126-le?Varem oli peal W123 3,0 r5 diisel,aga sellega läks halvasti ja nüüd vaja uut mootorit.Seega ootan soovitusi erinevate lahendustega.
Auto ise 420SE

[Pilt: mimg0866.jpg]

Ando.
Vasta
#2

http://foorum.clubmb.ee/

Ehk see õigem koht vastuste saamiseks

Müün valget nahka paksus 1,4-1,6
http://www.wix.com/Peterx01/R35
Vasta
#3
Question 

Pole ise selle küsimusega uut teemat teinud aga otsingut kasutades ei leidnud eriti midagi.
Seega mõtted teretulnud.
Ando.
Vasta
#4

Äkki oli ikka r6 mootor ennem seal.Olen tellinud Valgast tel 56482342 toovad kohale ja annavad garantii.
Vasta
#5

Ei olnud r6.
Peaks olema selline mootor- OM617.952,(kuigi mootori küljel oli selline number-6170110601ME) 5 silindrit, 2998 töömahtu ja 92 kW.Aga olen ka kuulnud,et miski r6 mootor sobib aga millelt need pärinevad.See oleks isegi parem varjant.
Ando.
(30-03-2010, 19:46 PM)ahtos Kirjutas:  Äkki oli ikka r6 mootor ennem seal.Olen tellinud Valgast tel 56482342 toovad kohale ja annavad garantii.

See tundub küll uskumatu võimalus.Kelle või millega tegu on siis??
Ma paiknen muidu Saaremaal-vaevalt nad siia toovad Big Grin
Samas on oodatud ka merinevad müügi pakkumised.Võib pakkuda ka koos autoga!

Ando.
Vasta
#6

Mis seal ikka möelda kui originaalis 420SE siis vast to sama mootor sinna peale panna ehk siis 4.2L bensiini mootor vöi kui liiga suureks siis ntx 2.8L r6 bensiinikas. Minu meelest diisel mootor sellisel autol on lihtsalt mötetu, luksus klassi auto ikkagi. Kuigi ameerika meestele tehti selle kerepeal ka diisleid 300SD oli nimeks nendel, samas oli ka välimus väheke teistsugune kui meil siin euroopas
Vasta
#7

Algselt tahan ikka diiselmootorit.Plaan on küll muretseda kap.remonditud originaal mootor ja see kunagi hiljem peale panna,kui auto lõplikult garaazi jääb.Senikaua kui sellega vahel ka nõ. tarbesõite teen peaks olema diisel.
Kusjuures mul ei ole selle eelmise mootori koht midagi halba õelda.Minu meelest väga mõnus.W126 ikka rahuliku kulgemise masinToungue
Ando.
Vasta
#8

OT sellisega ei saagi kiiresti kulgeda muidu teised ei saaks vaadata a suurel motol lihtsalt hea madal törtsumise hääl Big Grin
Vasta
#9

Nja aga seda suurt mootort on Eestist praktiliselt võimatu saada.Olen ka Soomest vaadanud aga mida pole,seda pole.
Ando.
Vasta
#10

OM 617A on tõesti väga raske leida aga äkki annab ära remontida. Paigaldada saab ka OM 603 eriti hea oleks turbo variant 108KW, neid liigub rohkem. Aga siis vaja ümber ehitada. Pärit W124 pealt.
Vasta
#11

(31-03-2010, 22:15 PM)v126 Kirjutas:  OM 617A on tõesti väga raske leida aga äkki annab ära remontida. Paigaldada saab ka OM 603 eriti hea oleks turbo variant 108KW, neid liigub rohkem. Aga siis vaja ümber ehitada. Pärit W124 pealt.

Mootor käis kuivalt.Viga said kindlasti saaled ja arvatavasti ka kolvid ja/või rõngad.
Huvitav palju sellise moortori taastamine maksma võib minna?
Ando.
Vasta
#12

R6 peaks sinna peale minema küll helista ja küsi need kompetentsed vanad.Kui aga vanat remontida tahad küsi sealt alumist osa st plokki koos vändaga,nad toovad Saksast ka tellimuse peale.Ise sealt tellinud kümmekond mootorit.Korra toodi vale alumine osa ja vahetati ringi st toodi õige asi tasuta koju.
Vasta
#13

Kui kuivalt käis siis kindlasti sai väntvõll kannatada, saaled on väike mure. Hülsid on vahetatavad, kolvid ja rõngad nagunii uued, hülsid vaja hoonida, heal juhul pääseb väntvõlli lihvimisega. Kui pikalt ilma õlita siis ilmselt ka turbo õhtul omadega. Maksma läheb päris palju, uue mootori saad kindlasti odavamalt. Kui sa ise taastama ei hakka siis ma oleks huvitatud sellest mootorist, W123 peale OM603 peale aretada on natuke suurem probleem kui W126 peale.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne