Kaotasin sikli numbri.
#1

Nii siis, eile, ajasin oma Dnepri garaazist välja ja ära käia ülevaatusel.Ülevaatuse sain korralikult läbitud. Siis tegin veel mõned kilomeetrid sõitu ja peale seda koju. Alles garaazis märkasin, et taga numbrit polegi.Kuna sikliga änam sõita ei saanud, käisin autoga otsimas, tulutult. Sõidetud sai Viimsi kandis ja number on 51NB tel.56984887

DNEPR MT10-36 82a.,M-72 56a.,K-750 (oma ehitatud)
on olnud ZÜNDAPP KS-750 44a.
Vasta
#2

Kas kellelgi ka selline jama juhtunud? Kui ongi nii, et numbrit ei leiagi, kas saab taodelda sama numbri või peab tegema uue passi koos uue numbriga.

DNEPR MT10-36 82a.,M-72 56a.,K-750 (oma ehitatud)
on olnud ZÜNDAPP KS-750 44a.
Vasta
#3

Loomulikult saab uue numbri, see läheb vist rubriiki "duplikaadi valmistamine". Soovitaks igaks juhuks ka politseisse sellest teada anda, et kellegi teise võimalikke paskaaklusi Sinu kaela ei saaks edaspidi ajada.
Vasta
#4

Asi lahendatud, 100 kr ja tsiklil uus number küljes.Dokud jäid samaks.

DNEPR MT10-36 82a.,M-72 56a.,K-750 (oma ehitatud)
on olnud ZÜNDAPP KS-750 44a.
Vasta
#5

Kas kasutad (kasutasid numbri kaotamise ajal) seda mustast plastmassist numbrialust? Kui jah, siis mina viskaks selle esimese asjana kolakasti ja kinnitaks numbri kindlalt (nurkadest) poltide või neetidega. Neid numbreid pudeneb igasuguste rataste pealt (link). Vanad nõukogude rattad vibreerivad kaasaegsetest ikka tunduvalt rohkem, ma kujutan ette. Vibratsioon aga kindlasti ei soodusta igasuguste nõrgalt kinnitatud jubinate omal kohal püsimist.
Vasta
#6

Mul on küll see must plastik alus aga 5- aastat pidas ilusasti vastu. Ma arvan, et rohkem oma viga.Hämaras garaazis panin numbri paikka ja selle lukustuse jupstüki.Viimane jäi vähe viletsalt, mõtlesin, et lükkan tsikli välja ja siis valge käes panen korralikult. No ja siis see ununes ära. Sõidu riided selga ja tuld.Aga tõesti näha, et paljudel on number kadunud siis tuleb midagi välja mõelda. Tänan hoiatuse eest!

DNEPR MT10-36 82a.,M-72 56a.,K-750 (oma ehitatud)
on olnud ZÜNDAPP KS-750 44a.
Vasta
#7

3mm polt keskelt läbi numbri ja aluse ning pole kaduma minekut karta.

vanamotopisiku ohver
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne