Bensiin priimuse jaoks ?
#1

Tere,


Selline küsimus, kas/kus Eestis müüakse bensiini "нефрас Бр-2" või "нефрас С2 80/120" ?

http://www.tsvo.ru/engine/glossary/nefra...losha.html

Tegu on sellise puhta bensiiniga, mida kasutatakse näiteks plekieemaldamiseks ja lahustina, aga ka priimustes - kuna põleb puhtalt ja ei tahma poti põhja, samuti ei hakkavat besuhais toidule külge.

Priimus on "Turist", ilma pumbata - rõhk kütusepaagis tekib selle soojenemise ja bensiini aurustumise tagajärjel. Otse loomulikult töötab ka tavalise "autobensiiniga" , aga otsin sellele puhtalt põlevat ja taskukohast alternatiivi. Olen mõelnud ka süütevedeliku kasutamisele, aga see vist aurustub bensiinist aeglasemalt ja ikka tahmab asju ?

[Pilt: picture.php?albumid=570&pictureid=6024]

Pildil ei ole minu priimus, loodan et autor ei solvu Smile
Vasta
#2

Ehituspoest saab aviobensiini. Rõhu all olevas priimuses töötab ka nt. 4 km kõrguses mägedes väga hästi. Spetsiaalset bensiini saab vast ka matkapoodidest, nt. Matkasport jms.

Do'nt panic
Vasta
#3

Proovisin aviobensiini ära, poti põhi jäi puhtaks.

Tänud hea nõu eest !


Daniil
Vasta
#4

Leidsin kodust samasuguse Turisti. Proovisin piiritusega, ajasin mahuti piisavalt soojaks, et põleti lahtikeeramisel rõhku iseloomustavat kohinat kostus, kuid aur ei sütti. Mis viga? Kas instrument on piirituse suhtes pipar?
Vasta
#5

Zippode bensiin ka sobiks vast. Hinnast ei tea midagi Rolleyes

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#6

(04-07-2011, 18:27 PM)Tegelane5 Kirjutas:  Zippode bensiin ka sobiks vast. Hinnast ei tea midagi Rolleyes
Peaks olema ca 15-20 eur liiter =)
Ilmselt haiseb, tahmab jne ka...

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#7

Ohh kurjam, ma mäletasin et too 30 kr plasku oli "suur" ehk vast 500 ml mitte 133 ml ja 2 € Big Grin. Igatahes selle tahmamisega tuli meelde, kuidas tuttav kunagi vuffel zippos 95t põletas. See tahmas ja tossas ikka päris hoolega.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne