mtz52 mootoril kolin sees
#1

mootor töötab aga kolin on sees.mis seal võib omadega läbi olla?nt:keps?või siis rohkem asju?
Vasta
#2

Kutsu spetsailist kuulama. Siis selgub, kas on viga mootori alaosas või ülaosas. Pärast on mingi gaasijaotussüsteemi reguleerimise viga. Kui kolin tuleb altpoolt ja kahtlus on ,et ikka kepsusaale või midagi on läbi ,siis pole muud kui laiali ka eks siis selgub, milles täpselt viga on.
Vasta
#3

viga võib olla ka klappides et need teevad kolinad sest on valesti reguleeritud aga spetsialist peak ülevaadama sest kohti on palju kust võib see kolin mootoris olla
Vasta
#4

Pane stereo kõvemaks ja siis nädalapärast tule osta minu töötava 52 pealt mootor endale!Wink

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#5

(14-04-2010, 22:48 PM)mtzzz Kirjutas:  mootor töötab aga kolin on sees.mis seal võib omadega läbi olla?nt:keps?või siis rohkem asju?

Tegemist võib olla sellega,et väntvõll on keskelt pooleks. Mul on olnud juhus,kus mootoril on sees selline kolin,et nagu oleks mõni keps kotis. Samas traktoriga sai veel sõita. Kõige kindlam seda viga kontrollida on nii,et tuleb karteri põhi ära võtta ja alt vaadata,et kas on saale ära või vänt pooleks. Võlli võiks ka keegi samal ajal eest otsast pöörata. Peale nende vigade võib veel sada varianti olla ,et miks mootor koliseb.

(18-04-2010, 08:36 AM)jurka Kirjutas:  Pane stereo kõvemaks ja siis nädalapärast tule osta minu töötava 52 pealt mootor endale!Wink

Jurka! Sa ära müü oma traktori pealt mootort ära. Millega Sa siis metsast puid välja vead...[/size]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne