K: Keevitusõmblustele silikooni ?
#1

Tere!
Küsimus suurele ringile ,et mis silikooni oleks soovitatav kasutada keevitusõbmlustel ?
Tegelen pragu bmw e30 taastamisega ja sellel on originaalis kõik liitekohad ja õmblused kaetud valge silikoonitaolise massiga. Ehk oskab keegi öelda kust sellist silikooni saada on ?
Tänud !
Vasta
#2

"kerehermeetik"? Saadaval nn silikoonituubis ja pintsliga pealekantavana värvipoodides. Tuubivariant sobib vaid uuretesse ajamiseks - väga paks ning laiali ajada ei õnnestu.
alla kindlasti krundid (+värv): need hermeetikud on kuuldavasti happelised ning metalliga kokkupanek ei ole soovitatav.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

happelised on odavamad äädikalõhnalised,kallimad on ok.võib ka otse haljale metallile.omal proovitud.
Vasta
#4

Kui päris õiget kerehermeetikut ei raatsi osta, siis võid ka ehituspoest osta. Peab olema neutraalne ja üle värvitav.

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/
Vasta
#5

Dinitrol 700 on üks korralikumaid hermeetikuid
Vasta
#6

(30-04-2010, 20:04 PM)alopex Kirjutas:  Dinitrol 700 on üks korralikumaid hermeetikuid

Ja kust seda võimalik osta oleks? Kes on maaletooja?
Vasta
#7

(30-04-2010, 21:04 PM)marco Kirjutas:  
(30-04-2010, 20:04 PM)alopex Kirjutas:  Dinitrol 700 on üks korralikumaid hermeetikuid

Ja kust seda võimalik osta oleks? Kes on maaletooja?

Mina läksin värvipoodi, ütlesin et vajan seda dinitrol 700 ( seda peaks olema ka kaht tooni- tume ja hele) saab ka pärast ülevärvida ja paari päevapärast sain poest kätte.
aga googelda ja kindlasti leiad rohkem infot
Vasta
#8

Googeldus andis ainult tehnilisi andmeid ja kasutusjuhendeid. Eks ma käin mõned värvipoed läbi. Tänud vastuse eest!!!
Vasta
#9

Mina leidsin sellist kerehermeetikut firmalt Novol , müüakse nii silikonpüstoli jaoks kui ka 1l purgis , 3 erinevat värvi must ,valge ja hall. Pood kus müüakse on Fixusmustamäe.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne