Aururongi sõit Lavassaares 15.mai 2010
#1

15. mai 2010. Muuseumiöö, "Rong see sõitis...". Muuseum avatud kell 18:00 - 23:00. Sissepääs tasuta.
Kavas sõidud dresiinidega (kell 18:00 - 20:00) ja aururongiga (kell 20:00 - 23:00, juhul kui ei ole tuleohtu). Need atraktsioonid on tasulised (soodushinnaga). Hämaras slaidiprogramm vanadest rongidest.

Aururongi pileti maksumus:
edasi-tagasi 80.- / 40.- (lapsed 6-15 aastat)
üks suund 50.- / 25.- (lapsed 6-15 aastat)
dresiinisõit 15.-

www.museumrailway.ee


[Pilt: ooshow2.jpg]
Vasta
#2

(28-04-2010, 10:44 AM)heiki Kirjutas:  Need atraktsioonid on tasulised (soodushinnaga).

Minu meelest oleks üsna elementaarne reklaamis ka see soodushind siiski ära mainida. Võrust või Saaremaalt ikka üsna pikk maa maha sõita teada saamaks, et üks 5 minutiline sõit maksab 500.-

Minu jaoks oli ntx möödunud suvel lavassaares käimisel täielikuks pettumuseks klienditeenindaja tõrksus, justkui oleks mingi tüütu tülitaja olnud, seepärast ei tahakski nagu eriti rohkem tulla kui just midagi eriti soodsat või atraktiivset ei ole.
Vasta
#3

Eelmisest aastast siitpoolt küll waid positiiwsed mälestused.Ehk saab ka sel aastal osaletud.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#4

(01-05-2010, 01:58 AM)ferdinand Kirjutas:  
(28-04-2010, 10:44 AM)heiki Kirjutas:  Need atraktsioonid on tasulised (soodushinnaga).

Minu meelest oleks üsna elementaarne reklaamis ka see soodushind siiski ära mainida. Võrust või Saaremaalt ikka üsna pikk maa maha sõita teada saamaks, et üks 5 minutiline sõit maksab 500.-

Minu jaoks oli ntx möödunud suvel lavassaares käimisel täielikuks pettumuseks klienditeenindaja tõrksus, justkui oleks mingi tüütu tülitaja olnud, seepärast ei tahakski nagu eriti rohkem tulla kui just midagi eriti soodsat või atraktiivset ei ole.
Asi kestab ikka vähe kauem kui 5 minutit ja hind tuleb alla 100,- (täpsemalt korraldustoimkonnalt).
Vasta
#5

(01-05-2010, 01:58 AM)ferdinand Kirjutas:  Minu meelest oleks üsna elementaarne reklaamis ka see soodushind siiski ära mainida. Võrust või Saaremaalt ikka üsna pikk maa maha sõita teada saamaks, et üks 5 minutiline sõit maksab 500.-

Minu jaoks oli ntx möödunud suvel lavassaares käimisel täielikuks pettumuseks klienditeenindaja tõrksus, justkui oleks mingi tüütu tülitaja olnud, seepärast ei tahakski nagu eriti rohkem tulla kui just midagi eriti soodsat või atraktiivset ei ole.
Vabandust, minule ei tundunud see üsna elementaarne, hinnakirjad on postituses viidatud kodulehel olemas. 500.- ei maksa seal ükski pilet ja rongisõit kestab ca 30 min.
Aururongi sõit 15.mail:
edasi-tagasi 80.- / 40.- (lapsed 6-15 aastat)
üks suund 50.- / 25.- (lapsed 6-15 aastat)
dresiinisõit 15.-
Vasta
#6

http://www.youtube.com/watch?v=vIqzwfT9fs8

Korraldustoimkonna nimel suured tänud kõigile kes leidsid võimaluse laupäeval Lavassaare raudteemuuseumit külastada. Loodetavasti jäid kõik vaatamata tujukale ilmale üritusega rahule. Kui keegi juhtus pilte tegema, võiks siia lingid postitada.
Vasta
#7

(17-05-2010, 08:54 AM)heiki Kirjutas:  Loodetavasti jäid kõik vaatamata tujukale ilmale üritusega rahule. Kui keegi juhtus pilte tegema, võiks siia lingid postitada.

Isegi abikaasa jäi rahule! Rääkimata minust! Kena õhtu oli.
Linke ei pane, panen siia mõned hetked.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#8

(17-05-2010, 20:01 PM)aavu Kirjutas:  
(17-05-2010, 08:54 AM)heiki Kirjutas:  Loodetavasti jäid kõik vaatamata tujukale ilmale üritusega rahule. Kui keegi juhtus pilte tegema, võiks siia lingid postitada.

Isegi abikaasa jäi rahule! Rääkimata minust! Kena õhtu oli.
Linke ei pane, panen siia mõned hetked.
Nägid kollase Ikaruse ka lõpuks ära. Toungue
Vasta
#9

(18-05-2010, 15:36 PM)Regardman Kirjutas:  Nägid kollase Ikaruse ka lõpuks ära. Toungue

Piilusin uksest sisse ka ja nägin kassaaparaati. Minu valdusse jõudis põlvkond vanem kassaaparaat, millel veel "Mootor"i logo sees.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#10

Sai ka käidud ja topelt rahule jäädud.
Aga vähem mula ja rohkem pilti http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/sets/983409
Kollasest ungarlasest ka alates siit http://fotoalbum.ee/photos/Edelareisija/69084917

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne