Gaz 21 madalamaks laskmine :]
#1

Tahaks lasta gaz 21 madalamale . Taga on 24 sild ja ees aga 21 originaal . On siis võimalik mõned sentimeetrid alla lasta auto ?
Kui on siis kuidas ...jne
Vasta
#2

Ehk vast vedrudest... saaks madalamaks lasta. Vahel lõigatakse esivedrudel väike kaar otsast maha... ja tagumised lehtvedrud?

Olen näinud, kuidas pehmemapoolsete vedrudega autol amordikinnitusi muudeti ja läks madalamaks auto. Samas jäid amordid suht pingealla, ega õige asi see pole. Taga oleks ehk kombineerida madalama paindega ja (?) jäigemad komplektid, et ebatasasel teel läbilõõke kergesti ei tekiks.
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nasa13
Ehk vast vedrudest... saaks madalamaks lasta. Vahel lõigatakse esivedrudel väike kaar otsast maha... ja tagumised lehtvedrud?

Olen näinud, kuidas pehmemapoolsete vedrudega autol amordikinnitusi muudeti ja läks madalamaks auto. Samas jäid amordid suht pingealla, ega õige asi see pole. Taga oleks ehk kombineerida madalama paindega ja (?) jäigemad komplektid, et ebatasasel teel läbilõõke kergesti ei tekiks.

Ma nagu asja tegelikult ei jaga eriti aga kas 24 tagumisel sillal ei ole mitte vedrud all ? sest minu 24 sillal on kyll vedrud :keersilm
Vasta
#4

Nii 21 kui 24 omab tagasillal \"lehtvedrusid\"
Vasta
#5

Korgits ilmselt mõtles et vedrud käivad altpoolt silda läbi. Lehtvedrud ikka.
Uurisin vähe kataloogist pilti ja vaatasin. Saab panna vedrupaki ja silla vahele paksema klotsi. Tuleb ka kammitsad pikemad siis teha. Ka läbilöögi puksidega tuleb midagi ette võtta. muidu istub nende peale kinni. Sellise variandiga jääks amortide ümbertegemise probleem üldse ära.
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: korgits
Tahaks lasta gaz 21 madalamale . Taga on 24 sild ja ees aga 21 originaal . On siis võimalik mõned sentimeetrid alla lasta auto ?
Kui on siis kuidas ...jne
*****************************************
Eelpool pakutud variandid kõik õiged.
Eest vedrul 1,5 tiiru(max)maha ja silla kalded õigeks.
Tagasillale klots vedrupaki ja silla vahele.
pikemad kammitsad ja relaga kummipuks madalamaks. Veel võimalus mängida rehvi mõõtudega,:wow
Vasta
#7

mul endal 21 ja ei soovita sul alla lasta, sai 2002 pärnus pulmasõitu tegemas käidud, kui pruutpaari ootasin parkis kõrval must valge nahksisuga ja 24 mootori, käigukasti ja vedrustusega gaz21, muidu oli kena ja puha aga minu auto kõrval paistis ikka kääbusena - mina igatahes veendusin et vana volga näeb originaalkõrgusel palju parenm välja (enda omale sai taha lisalehed vahele pandud)
Vasta
#8

Eks ta vähe imelik näeb välja küll kui lihtsalt vedrudest allapoole lasta, kuigi 24-ga päris sobib see trikk aga 21-ga peaks siis juba katuse ka terve täiega allapoole laskma
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne