Vanatehnika Lustisõit 2010
#41

(20-09-2010, 01:16 AM)-Rotu- Kirjutas:  Kui masin on 30-aastane ja tehniliselt heas korras, KUID välimus pole eriti kiita ega prillikivilik, kas siis pekstakse kaikaga minema?
Roostes, mõlkis ja ilma tuledeta masinaid sinna ei oodata. Lihtsalt kulunud värvkattega on täiesti okei. Üldjuhul jääb ikkagi omaniku tundele see kas ta peab oma masinat teistega võrdseks.

Püüan ka kohal olla seekord, see aasta on läinud nii et pole jõudnud ja Indrekut pole saanud ka moraalselt toetada Smile

EDIT: vaata ürituse pilte ja saad nägemuse mis konditsioonis masinad koos käivad.
Vasta
#42

(20-09-2010, 09:07 AM)nymmik Kirjutas:  Roostes, mõlkis ja ilma tuledeta masinaid sinna ei oodata. Lihtsalt kulunud värvkattega on täiesti okei. Üldjuhul jääb ikkagi omaniku tundele see kas ta peab oma masinat teistega võrdseks.

Püüan ka kohal olla seekord, see aasta on läinud nii et pole jõudnud ja Indrekut pole saanud ka moraalselt toetada Smile

EDIT: vaata ürituse pilte ja saad nägemuse mis konditsioonis masinad koos käivad.

Võrdseks teistega ei pea välimuse poolelt kindlasti, aga tehnilise poole pealt pole midagi kurta. Roostet ja mõlke otseselt ka näha pole. Värv on laiguline, kuna mõni koht on aerosooliga 'värviparandust' saanud.Rolleyes
Täna kannan mingis koguses vaha peale, eks vaatab kuidas jääb. Kaugelt vaadates pole hetkelgi viga.

Tegelikult ega ma enda autot otseselt näitama ei tahakski tulla (aga too on mu igapäevasõiduk), pigem on huvi vaadata teiste masinaid ja mõned klõpsud klõpsida.Smile

2 x VW ; 2 x Honda ; 2 x BMW
Vasta
#43

Igapäevasõiduki saab ju alumisse parklasse jätta, ega pea sinna Grosserite ja Pullmanite vahele ronima Wink
Vasta
#44

kuna lustisõidukit pole, siis ärge imestage, kui üks kutt teie auto peale pressib Smile

tulen ja teen mõned lustiklõpsud ka see kord.

http://www.facebook.com/event.php?eid=10...05&index=1 üritus FB's.

fotoblogi urmo fotonurk™
Vasta
#45

Hei Indrek & Co.,

Tänud Teile ( Kõigile kes organiseerimises abiks olnud ja kes on kohal käinud ) ja kohtume aastal 2011.

Minu pere (naine, lapsed ja liikur) Suured Tänud Teile Smile

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#46

Tänud hea algatuse eest. Täna ETV käis filmimas, kas on teada, millal ja millises programmis näidatakse ?
Vasta
#47

Selleks aastaks on vanatehnika lustisõidud läbi. Kui jõudu jätkub, siis püüan ka uuel aastal sellel üritusel hinge sees hoida. Tänan kõiki, kes on kaasa aidanud lustisõitude toimumisele ning kes on lihtsalt kohale tulnud - naeratava näo ja sõbraliku suhtumisega. Ma ei esita enam eksistentsiaalseid küsimusi nagu pärast esimest hooaega, kuid tunnetan selgelt teatavaid väsimuse märke enda tegevuses. Kord kuus ca 100-le inimesele ekskursioon korraldada on väljakutse, kuid samas ka suur vastutus. Olen endalt tihti küsinud, miks ma seda teen. Sellele küsimusele ma vastata ei oska. Kuna ma aga ei oska ka leida põhjendust mittetegemisele, siis esialgu teen edasi. Saagu parem midagi tehtud kui jäägu tegemata.

Nii mõnigi kord on ettevalmistus olnud nõrk, kuid osavõtjate kiituseks peab olema, et nurinat olen kuulnud harva. Igal juhul loodan, et need üritused on aidanud veidi kaasa vanatehnikaliikumise elavdamisele Tallinnas ning eriti tore on näha seda, et üritusele tullakse lausa perekonnaga.

Jagage oma muljeid (mälupilte ja fotosid) ka teistega ning ärge väga reklaami tehke. Nõmme turu tagumine parkla eriti rohkem sõidukeid ei mahuta ning suure inimmassiga on raske leida ekskursioonipaiku. Linnahallis oli täna näiteks täismaja - vähemalt helistuudios küll.

Vastuseks küsimusele - ERR võttegrupp käis filmimas saate Ringvaade tarvis.
Vasta
#48

Viimased selle aasta Lusti Sõidu pildid siin: http://s100.photobucket.com/albums/m15/v...de%20sept/

Tänud pika ja tiheda ürituste keti eest.
Vasta
#49

http://www.weekend.ee/?gid=4199 Septembri pildid.

fotoblogi urmo fotonurk™
Vasta
#50

Kas nii vähe pilte tehtigi?
Ja Ringvaate saatelõiku pole ka tabanud, kas seda üldse on eetrisse lastud?

Oli ju väärt vanatehnikaüritus, kahjuks endal ühtki seadeldist jäädvustamiseks kaasas polnud.
Vasta
#51

(27-09-2010, 16:12 PM)zazik Kirjutas:  Kas nii vähe pilte tehtigi?

mu fotode hulga väheseks jäämise pöhjuseks oli väga ebafotograafiliselt sobiv ilm. vara läks pimedaks ja statiivi polnud kaasas, et pikemat säriaega kasutada. eks järgmine aasta loodetavasti saab taas teid pildistamas käima hakata.

fotoblogi urmo fotonurk™
Vasta
#52

(27-09-2010, 16:12 PM)zazik Kirjutas:  Kas nii vähe pilte tehtigi?

Pilditegijaid oli palju aga nende pildid pole siia jõudnud lihtsalt Wink

Mina pilti ei teinud Sad

Järgmine aasta proovin ise pilte teha ja teistelegi siis näidata Smile

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#53

http://etv.err.ee/index.php?05593526&video=289

Siin siis Ringvaade
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne