küsimus tuula mootori kohta
#1

Küsimus võib tunduda imelik aga mul on üks tuula uuemat tüüpi mootor ja ma ei ei leia sealt küljest kuskilt märkki kui palju tuleb panna mootorisse õli(pole korgi küljes mõõtvarrast ja pole ka kuskil mootori ümber pisikest kruvi mis kui lahti keerata ja sealt hakkab õli välja tulema näitab et rohkem õli pole vaja).
Vasta
#2

[quote]Niimoodi kirjutas: xander
Küsimus võib tunduda imelik aga mul on üks tuula uuemat tüüpi mootor ja ma ei ei leia sealt kü


mul onka tuula,tuulal käib mootoris 1l õli raamatust vaatasin,sinna on üks polt keeratud kust saab õli panna,aga kergem on panna kaane küljel asuvast viksest plaaadist kui see lahti keeerata
Vasta
#3

Hmm...minu mälu järgi on Tuula ikka olnud kahetaktiline liiklusvahend ja sellele pannakse õli ikka bensiini sekka.

Käigukasti õlitase on muidugi eraldi küsimus.

Asp
Vasta
#4

Minuteada käib jah käigukastis 1 liiter
õli kuid taseme kontrolimise kohabealt pean asja uurima
Vasta
#5

Kontrollisin kodus T200 manualist järgi... käigukasti õli kogust ei olnud antud aga on öeldud, et mootori vasakul küljel on kork, kuskohast peab hakkama õli välja tulema kui parasjagu on...
Vasta
#6

sealt külje peal olevast sidurikaanest paned triiki täis sinna läeb umbes 1.5 liitrit, endal oli kah muravei aga raisal lasin rõngad puruks ja nyyd ta seisab õnnetult kuuri all,pole aega mässata.aga liiva teel oli minek nadi,sest ta pidi keskmist ratast sügavas liivas ees tõukama aga asfaltil polnud hullu,kui panid veel misnski hammaka ette siis oli jõudu naca rohkem
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne