GAZ 69 ilma presendita tehnoülevaatusele?
#1

Küsin, kas GAZ 69 ilma presendita võiks minna tehnoülevaatusele? Või nõuab presenti katuse peal?

Marty
+3725021581 ainult SMS

GAZ 69 1965a
ZAZ 968M invaauto 1987a
Vasta
#2

Milline teh pass on antud liikuril? Kas on keretüüp LAHTINE ???siit edasi... kui on vana teh pass siis saad vastava ID koodi ja vastavalt sellele ka andmed mida pead järgima. kõik oleneb sellest mida kirjutad avaldusele vastavalt istekohtade arv ja kandevõime... mida küsid seda saad...Tervitades Margus

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

Mul ei ole kunagi tenti nõutud.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#4

Pole mitte mingisugust probleemi. Mina olen 5 aastat lahtise 69-ga (erinevates) ülevaatuspunktides käinud, keegi pole isegi poole sõnaga tenti maininud. (Auto siis Gaz69, mitte 69a, istekohti koos juhiga 8, keretüübiks vist jah paberitel "Lahtine" märgitud - täpsemalt hetkel ei mäleta - paberid asuvad teises Eesti otsas)
Vasta
#5

(11-05-2010, 00:20 AM)h2rra Kirjutas:  Milline teh pass on antud liikuril? Kas on keretüüp LAHTINE ???siit edasi... kui on vana teh pass siis saad vastava ID koodi ja vastavalt sellele ka andmed mida pead järgima. kõik oleneb sellest mida kirjutad avaldusele vastavalt istekohtade arv ja kandevõime... mida küsid seda saad...Tervitades Margus

Minu teh passis on kere tüüp LAHTINE.Suvel ma plaanin GAZ 69-ga minema tehnoülevaatusele.

Marty
+3725021581 ainult SMS

GAZ 69 1965a
ZAZ 968M invaauto 1987a
Vasta
#6

Käisin kuu tagasi villisega millel passis keretüüp lahtine,tent katki tegin tsinkplekist ise plekist katuse,värvimatta.Ülevaatus läbitud probleemidetta.Küsisin ülevaatajalt,et kas peab olema katus värvitud vastati ei pea.Sellised siis minu kogemused.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne