Ford Transit 2.0 bens. ei taha käivituda
#21

Aga helista Melasisse ja küsi järele. Kontaktid leiad siit:
www.melasiauto.ee.
Fordile küsi tükki ikka sealtCool

Kütuse tasapinda mõõdetakse. Tundega või silma järgi hindamisega ei ole siin midagi teha.Rolleyes

Ujuk uppunud pole?

Aga eks teised aita nüüd siit edasi arvata.
Vasta
#22

Sierra mumäletamist mööda kasutas pierburgi karpasid(toores tosooli pealt). Weber oli mehhaanilise tooreklapiga kahelõõriline. Kui võimalik, siis otsigi peale weber ja mehhaanilise tooreklapiga. See üks töökindlamaid karpasid üldse. Olen omanud nii weberi kui ka pierburgi karpaga masinaid(escud küll, aga ford vähemalt) ja võin öelda, et weber palju parem. Küll tuli käivitamine selgeks saada õieti. Muideks, kui karpa peale panid, siis kas vahetasid koos sisselaskekollektoriga selle? Et ehk ei klapi mõni vaakumava mis karpal on ja kollel mitte, aga tööks vajalik....
Ja variant on piirata bensu pealevoolu(tagasivool ikka käib läbi korrektselt ma eeldan) kasvõi vooliku kokkupressimise teel katse-eksitus meetodil, et kas see muudab midagi....

Ja esimese asjana kui juba teinud ei ole, siis võta karpa lahti ja puhasta kõik üksipulgi ära. Iga eraldi detail väga hoolega ja ära ühtki kanalit/düüsi kahe silma vahele jäta. Mul aitas see orionil viia maanteekulu ~8l pealt ~5,5peale ja kiirenduses ei kaotanud(1,4) grammigi

Suundu Sierraclub.ee -sse ja otsi sealt teine karpa, mis töötab. Enne pole mõtet hakata mingeid rem.komplekte ostma

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#23

(03-06-2010, 12:27 PM)v6sa Kirjutas:  Aga helista Melasisse ja küsi järele. Kontaktid leiad siit:
www.melasiauto.ee.
Fordile küsi tükki ikka sealtCool

Kütuse tasapinda mõõdetakse. Tundega või silma järgi hindamisega ei ole siin midagi teha.Rolleyes

Ujuk uppunud pole?

Aga eks teised aita nüüd siit edasi arvata.

Olen seda kütuse tasapinda varem mõõtnud küll, aga vene pärituolu masinatel, millel on ujukiruumil illuminaator, kust on tase näha. Kui aga ujuki koos pealmise kaanega välja võtan, siis kütuse tase ju langeb. Kas sellistel karpadel mõõdetaksegi kütuse taset ilma ujukita?

Ujuk vast uppunud ei ole, tundus selline kerge materjal olema, mis kütust ei ima ja mingi seest tühi paak see ka ei olnud, kuhu võiks augu korral bensiin sisse minna.

Karburaatori vahetasin jah koos kollektoriga ära ja kütuse tagasivool on lahendatud tavalise kolmiku näol. Originaalis on sierral küll vahel metallist kopsiku sees asetsev filter, millel on kolm toru peal, üks peale, üks karpasse ja üks tagasi paaki. See pidavat mingit rõhku hoidma, kuid kolmik ajab asja ilusti ära. Algul ei oolnud kolmikutki, karburaatori nõelklapp pidas ilusti ja ka siis ei ujutanud üle.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne