Küsimusi "Muravei" kohta
#61

Äkitse on just tühjaks põlenud. Tahm ja õli võiks just summutada häält.
Vasta
#62

Summuti maha ja leeklamp otsas sisse ja muudkui puhud... 

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#63

Kas uuema kandilise silindriga Muravei mootori tihendikomplekt sobib ümara silindriga mootorile T-200T. Oleks tarvis teada kuna mu aiatraktori käigukastis on ühtäkitsi kõik õli kuhugile ära kadunud. 
Vasta
#64

Pole nii täpselt neid uurinud, igastahes raamile sobivad küll mõlemad, ilma kohandamata. Silindrid vist ei olnud vahetatavad, poltide asetus vähe teine. 

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#65

Vahetasin Tuula mootoril karteri poolte vahelise tihendi ära, panin mootori kokku nii nagu lahti võtsin, aga nüüd tekkinud selline probleem, et kui sidurit lahutama hakkan, siis siduritrummel liigub ka kaasa. Mis ma valesti kokkupanemisel teinud olen. ?
Vasta
#66

(15-07-2015, 09:45 AM)deeremees Kirjutas:  Vahetasin Tuula mootoril karteri poolte vahelise tihendi ära, panin mootori kokku nii nagu lahti võtsin, aga nüüd tekkinud selline probleem, et kui sidurit lahutama hakkan, siis siduritrummel liigub ka kaasa. Mis ma valesti kokkupanemisel teinud olen. ?

Sidurikorv liigub? Mul on kunagi aastaid tagasi ühel T200 mootoril olnud mingi teema, et sidurihoova alumine ots (see mootori hoob, mille külge kinnitub siduritross) liigutab käigukasti võlli. Seda, mida tegin, ei mäleta kahjuks, kuid lõpuks sain korda.
Vasta
#67

Ega ometi jälle ei pea mootorit laiali võtma või peab. Ehk keegi veel oskab kommenteerida.
Vasta
#68

Kui hakkata Tuula/Muravei mootoril kolvirõngaid vahetama, kas siis peab silindri ka ära vahetama.
Vasta
#69

Kolvirõngad käivad kolvi peale ja silindriga mingit pistmist pole.
Vasta
#70

(23-08-2015, 00:50 AM)huvi5 Kirjutas:  Kolvirõngad käivad kolvi peale ja silindriga mingit pistmist pole.

Ah-soo! Aga mul tekkis spetsialistile kohe uusi küsimusi! Kas see on ainult "Muraveil" nii või ka mõnel teisel rolleril või koguni ka teistel sisepõlemismootoritel? Kuhu käib kolb? Kas kolvil on silindriga "mingit pistmist"? Kui "MUraveil" kolb ära vahetada (millegi vastu), kas siis peab silindri ka ära vahetama (millegi vastu)?
Saan aru, et küsimusi sai palju, aga huvi on ja üks loll paraku jõuab tõesti palju küsida ja siin on õnneks spetsialistid olemas ja ka õnneks vastamas!
Vasta
#71

(23-08-2015, 09:58 AM)kass Kirjutas:  Kas kolvil on silindriga "mingit pistmist"? 
Pakun et on. Kolb pistetakse silindri sisse(kui mahub). Olenevalt maailmavaatest ja tervislikust seisundist võib tõesti osutuda parimaks lahenduseks vahetada kõik metallist esemed millegi vedela vastu.
Kui ma lgp deeremehe küsimusest õigesti aru sain, siis tasuks pöörduda inimese poole, kes teab midagi silindri (ovaalseks) kulumisest ja oskab seda mõõta. Mõni vanakooli mees ütleb ka näpuga õigest kohast ranti katsudes, kas silindrit on tarvis vahetada(millegi vastu) või ei.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#72

Rõngaid võib alati vahetada. Tuleb meeles pidada seda,et kui midagi on silindris juba juhtunud...näiteks kolb katki,rõngad puru,jutid silindris...siis peab ikka midagi ette võtma. Kontrollima olukorda jne. Segipööratud silindrisse ei tasu enam uusi rõngaid toppida. Kui aga midagi juhtunud ei ole siis võib alati uued rõngad sisse panna. Kui vanadel juba lukuvahe üle 2.5 mm. siis on viimane tagumine aeg uued panna.
Vasta
#73

(23-08-2015, 00:50 AM)huvi5 Kirjutas:  Kolvirõngad käivad kolvi peale ja silindriga mingit pistmist pole.

  Pistmist on niipalju, et pista rõngad silindrisse ja kontrolli, palju on lukuvahe. Ma peast ka ei tea, palju see Tuulal olema peab, otsi ise...

Tervitab Veteran.
Vasta
#74

(23-08-2015, 10:57 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Rõngaid võib alati vahetada. Tuleb meeles pidada seda,et kui midagi on silindris juba juhtunud...näiteks kolb katki,rõngad puru,jutid silindris...siis peab ikka midagi ette võtma. Kontrollima olukorda jne. Segipööratud silindrisse ei tasu enam uusi rõngaid toppida. Kui aga midagi juhtunud ei ole siis võib alati uued rõngad sisse panna. Kui vanadel juba lukuvahe üle 2.5 mm. siis on viimane tagumine aeg uued panna.

Tõesti, otsisin netist ja kusagilt ei leidnud, et rõngaste vahetamine keelatud oleks. Aga alustaks vast sellest, et milleks neid vahetada? (olemas on uued rõngad, olen kuulnud, et rõngaid saab vahetada, naabripoiss vahetas, lihtsalt meeldib tehnikaga tegeleda, muravei ei lähe üle 120 km/tunnis edasi... või mõni muu põhjus?)
Toomase pakutud 2,5 mm rõnga luku pilu on küll väga huvitav pakkumine aga muidugi on tal ka õigus, kuigi sellise pilu korral on viimane aeg ammu möödas.
Kuid on tore, et selliseid kasulikke ja õpetlikke teemasid tehakse, küsitakse ja vastatakse, vaba teema on ka väga sobilik selliste arutelude jaoks ja jällegi tore humoorikas teemaarendus!
Vasta
#75

(23-08-2015, 12:43 PM)kass Kirjutas:  Toomase pakutud 2,5 mm rõnga luku pilu on küll väga huvitav pakkumine aga muidugi on tal ka õigus, kuigi sellise pilu korral on viimane aeg ammu möödas.

Täpselt paras mõõt on,sest uuestpärast on ju kuskil -0.2 -0.3mm. Aga see on ju ideaalse silindri puhul. Kulunud silindrisse pannes ja natuke töötades on kohe 0.5-1 mm....  no mis see 2.5 siis ära pole... Big Grin
Vasta
#76

(23-08-2015, 10:57 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Rõngaid võib alati vahetada. Tuleb meeles pidada seda,et kui midagi on silindris juba juhtunud...näiteks kolb katki,rõngad puru,jutid silindris...siis peab ikka midagi ette võtma. Kontrollima olukorda jne. Segipööratud silindrisse ei tasu enam uusi rõngaid toppida. Kui aga midagi juhtunud ei ole siis võib alati uued rõngad sisse panna. Kui vanadel juba lukuvahe üle 2.5 mm. siis on viimane tagumine aeg uued panna.

2.5mm lukuvahe-mine võta heaga tabletid ära.
Vasta
#77

(23-08-2015, 16:40 PM)aigark Kirjutas:  
(23-08-2015, 10:57 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Rõngaid võib alati vahetada. Tuleb meeles pidada seda,et kui midagi on silindris juba juhtunud...näiteks kolb katki,rõngad puru,jutid silindris...siis peab ikka midagi ette võtma. Kontrollima olukorda jne. Segipööratud silindrisse ei tasu enam uusi rõngaid toppida. Kui aga midagi juhtunud ei ole siis võib alati uued rõngad sisse panna. Kui vanadel juba lukuvahe üle 2.5 mm. siis on viimane tagumine aeg uued panna.

2.5mm lukuvahe-mine võta heaga tabletid ära.

Kas peaks veel suurem olema?
Kui sa minu väitega nõus pole,järelikult sa ise midagi üldse ei tea asjast. Söö ise tablette mis targaks teevad!
Vasta
#78

Vabandan teema risustamise pärast, aga kui tabletisõbrad juba kohal, siis kasutaks juhust ja küsiks mis värvi need targaks tegevad on?
       
Googelmoogel pakkus teemaga haakuva video. Juttu on ka rõnga pilu suurusest ja näidatakse selle mõõtmist:

Käib küll Voshodi pihta, aga Muravei/Tula mootor ei erinenud vist väga mäekõrguselt.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#79

(23-08-2015, 20:39 PM)Basilio Kirjutas:  aga kui tabletisõbrad juba kohal, siis kasutaks juhust ja küsiks mis värvi need targaks tegevad on?

Jah, näha on, et Sa ei valda teemat! Aga olgu, kes meist ikka sündides juba tark oli... ikka need puna-sinised, 3 tk enne sööki rohke veega 3 x päevas, nii kaua kui targaks saad! Kolla-rohelised on kaitsejuhi omad, seda tead vist isegi.
Vasta
#80

Ma arvan,et need värvilised tabletid on tehtud värvipimedate jaoks. Meie jaoks käivad valged küll. Big Grin 
Härrased! Kas teil on õhtased tabletid juba võetud? Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne