Gaz 24 klubi
#81

Nüüd siis väike lahtikirjutus eelnevate piltide ja sündmuse enda kohta. Laupäevase soviet classic caride transferi puhuks kogunesime Pikale tänavale, kus andsime autod Kolme Õe hotelli treppi ette. Minul endal oli au roolida Tarmo poolt mulle usaldatud Gaz-21 Cabrio versiooni, siis oli Aleksandr oma Gaz-13ga, siis oli Raimo Gaz-14, siis Jevgeni Gaz-14, edasi Robi oma Gaz-21ga, siis Sergei oma Gaz-21ga, siis Peeter oma Gaz-24ga ja kolonni lõpetas nö. asendusautojuht Tõnu, kes liikus tegelikult Urmase Gaz-24ga. Ja teele saatis meid MTÜ Idalimusiini asepresident Toomas, kes küll sedakorda oli tulnud jalgsi. Vanalinnast liikusime mööda Toompuiesteed, vasakpöördega ümber Kaarli kiriku, siis üle Vabaduse platsi, edasi Eesti Panga nurga juurest vasakpööre Draamateatri poole ja sealt mööda Pärnu mnt. jällegi Viru hotelli ette. Seal käisid turistid drinkimas ja meie kolonni autojuhid viisid läbi välikoosoleku. Mõne aja pärast startisime mööda Narva mnt. Kadrioru poole, kus liikusime põhjendatult aeglaselt Kadrioru lossi ette. Ja kõikjal, kus liikusime, olime loomulikult pilgupüüdjad, pildistavad ja järelehüütavad. Väljendasin praegu hästi tagasihoidlikult - tegelikult oli paras hullumaja. Laupäevaõhtuses Tallinna kesklinnas on põhimass ju teadagi välismaalased ja meil oli seletamist parasjagu. Tahan veelkord tänada kõiki autojuhte, kes seekord sõidu kaasa tegid ja kohtumiseni juulis. Ja kõik ülejäänud, kel kodus soviet classic car - lööge masin läikima, et huvi korral liituda kolonniga - andke endast märku!

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz- 3102, Gaz-21, Gaz- 51
Vasta
#82

Päris vahva sõit oli, kolonnisaba igatahes hakkas ühtselt värvipimedaks, ega muud moodi poleks saanudki. Mul aga läks veidi nugade peale, nimelt lõpetas lepingu veepump. Õnneks allas peale vippide kohalevedu. Aga koju sõitsin ilma generaatori ja veepumbata, üks silm boga seieril (vee temperatuur, kui keegi aru ei saanud).
Vasta
#83

To: robi

Tegelikult on Volga suutlikkus ikka parajalt üle mõistuse ja sinu jamadest ma ju polnud kuulnudki ja mul oli parasjagu sebimist ka. Ise olin väga hädas teise käigu üles leidmisega ja mõnel kiirendusel ei leidnudki. Lisaks jäi esimene käik nö. väga sisse. Siinkohal meenub aasta 84, kui oli võimalus kasutada 3 suvekuud Gaz- 24a. Koeru kapremont, ülisalatirohelist värvi. Sellel autol oli nimelt võimalik kasutada ainult 4. käiku, kuna käigukang oma asendit lihtsalt ei muutnud. Ja terve nädala sõitsin mööda Tallinnat ja seda ainult neljanda käiguga! Päris huvitav oli....... eriti kohalt liikuma hakkamine

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz- 3102, Gaz- 21, Gaz- 51
Vasta
#84

ETV otsib 1991 sündmuste (augustiputsh jt.) kajastava filmi tarbeks sõidukorras Gaz-24. Kas on huvilisi, kes oma pilliga lahkelt aitaks?

kontakt 5233577 Marianne ja öelda, et Heiti suunas ...

ette tänades,

Heiti
Vasta
#85

klaabu Kirjutas:lohutuseks neile, kes otsivad.
ja ei leia. veel.

leidsin muugalt ühest suvilast musta 1973. a GAZ-24. läbisõit 48000 km. mitte ühtegi roostetäppi. säras ja läikis. seisnud juba aastaid kuivas ruumis lahtiste uste, porimattideta ja vahatatuna. seisin seal 10 minutit lihtsalt ja ei suutnud silmi uskuda. loomulikult lohistasin ruttu ära.

moraal: olin juba lootust kaotamas leidmaks sellises korras (musta) volgat. igatahes ärge kaotage tuju edasi kuurialuseid kaevata.

Kindlasti õnnitlused ka minu poolt! Lugesin seda postitust siin palju kordi ja juba kujutan seda tunnet ette! Smile
Vasta
#86

Gaz 24 klubi loomise idee väga hea. Olen ka käsi
Vasta
#87

Lugupeetud Gaz-24 omanikud ja selle margi huvilised!

Seoses 14.08.2004. Paides toimuva üleriigilise VOLGADE kokkutulekuga on saabunud teade, et sinna on loomulikult teretulnud ka Gaz - 24 omanikud. Kogunemine on keskpäevaks Paide, hm, kesklinnas kiriku taha platsile.
Kiirustage, seltsimehed unetud, kiirustage!

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#88

Lisaks:
Kuna ootamatult avanes http://www.kareda.ee/volgad, siis VOLGA kokkutulek 2004 ajakavast selgus, et kogunemine algab juba kl10.00 Paide keskväljakul, mis asub Paide kesklinnas!
Kohtumiseni Paides!
Kiirustage, seltsimehed unetud, kiirustage!

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#89

Veidi vanade Volgade kokkutulekust.
Koguneti Paides, kiriku juurde ringile. Ühel hetkel oli koos Gaz-21sid 26 tk. ja Gaz-24sid 6tk. Sealt liiguti kolonnis Peetri külla, kus seati masinad ritta. Enne seda pidi korduvalt raha maksma. Ilm oli halb-vihmahood vaheldumisi külmade tuuleiilidega. Kohapeal toimus autode tehniline hindamine ja viktoriin. Siis veel seda, et kohalik vallavanem müüs oma DAEWOOD!!! (19ei mäleta, valge, kõik lisad!!! ainult 17 500 EEki eest......), ühest fordtransitist müüdi koduõlut (tops - 8.-) jne. sellist. Tervitamas käis VolgaClubFinlandi asepresident, keda ma palusin selleks kohale tulla. Kokkuvõttes - palju tänu ürituse eestvedajale pr. Avele aga järgmisel aastal see kokkusaamine selliselt enam välja ei vea! Kokkusaamine tuleks viia näiteks Paide Vallimäele või Mäo keki endisele territooriumile Mäosse. Kohale võiks tulla Järva TÜ kauplusautobuss Merkuur ja mis peamine - tuleks kordades rohkem inimesi! On häbiväärne, et selline legendaarne automark nagu VOLGA, peab sõitma kuhugi kõrvalisse metsatukka.
Veel tänusõnad Klaabule, kelle uue Gaz-24ga õnnestus mul see üritus kaasa teha!

Lugupidamisega
Sm. Tasku
(subjektiivne arvaja)
Vasta
#90

Sm. Tasku Kirjutas:Veidi vanade Volgade kokkutulekust.
Koguneti Paides, kiriku juurde ringile. Ühel hetkel oli koos Gaz-21sid 26 tk. ja Gaz-24sid 6tk. Sealt liiguti kolonnis Peetri külla, kus seati masinad ritta. Enne seda pidi korduvalt raha maksma. Ilm oli halb-vihmahood vaheldumisi külmade tuuleiilidega. Kohapeal toimus autode tehniline hindamine ja viktoriin. Siis veel seda, et kohalik vallavanem müüs oma DAEWOOD!!! (19ei mäleta, valge, kõik lisad!!! ainult 17 500 EEki eest......), ühest fordtransitist müüdi koduõlut (tops - 8.-) jne. sellist. Tervitamas käis VolgaClubFinlandi asepresident, keda ma palusin selleks kohale tulla. Kokkuvõttes - palju tänu ürituse eestvedajale pr. Avele aga järgmisel aastal see kokkusaamine selliselt enam välja ei vea! Kokkusaamine tuleks viia näiteks Paide Vallimäele või Mäo keki endisele territooriumile Mäosse. Kohale võiks tulla Järva TÜ kauplusautobuss Merkuur ja mis peamine - tuleks kordades rohkem inimesi! On häbiväärne, et selline legendaarne automark nagu VOLGA, peab sõitma kuhugi kõrvalisse metsatukka.
Veel tänusõnad Klaabule, kelle uue Gaz-24ga õnnestus mul see üritus kaasa teha!

Lugupidamisega
Sm. Tasku
(subjektiivne arvaja)



http://sakala.ajaleht.ee/170804/esileht/...012007.php
paberväljaandes sellest samast volgast pilt ka olemasSmile
Vasta
#91

Pilte üritusest saab vaadata:
http://www.jarva.ee/?action=gallery&CatID=210&GalID=517
http://www.kareda.ee/gallery/Vanade-Volg...Esnas-2004
Vasta
#92

Lihtsalt infoks
14.09.2004a Esnas toimunud IV vana Volgade kokkutuleku
pilte võib leida ka Soome Volgade klubi lehelt

tervitades,
mel
Vasta
#93

Tervitused kõigile VOLGAomanikele!

Kohtusin eile VolgaClubFinlandi asepresidendi Henry Niemineniga, kellelt sain muuhulgas Helsingis, Rikhardi tänav 1 asuva restorani suveterassi !!! VOLGA menüü!!!
Siinkohal tooksin ära tükikese hinnakirja:
Suupisted Taldrikut Näpistades 11.-
Täidetud Pirukad 5.10

Soolakurk, mesi ja hapukoor 6.60
Klaasipuhuja silgud 7.80
Borsh 8.90

Praed:
Lambaliha kartulitega 15.00
Lõhe Moskva moodi 16.50
Lambast pelmeenid 15.90
Suitsutatud pardirind 21.50

Magustoidud:
Romanovi maasikad 8.30
Vikerkaarekook shokolaadiga 9.50

NB! Kõik hinnad loomulikult EUR-ides!
Kui keegi otsustab külastada, siis on mõistlik kaasa võtta mõni vana \"Äripäev\", sealt saab valuutakurssi vaadata. Lõbusat korrutamist!

Lugupidamisega
Sm. Tasku


Vasta
#94

Edastan müügikuulutused venekeelsest ajalehest REFERENT:

Gaz - 24, 1980, heas korras, 3000.- EEKi, tel. 6018706

Gaz - 2410, 1974, must, uus kere, kaasa palju varuosi, 4000.- EEKi, tel. 55 699723

Ise ma helistanud ei ole ja sellega seoses üksikasju ei tea. Aga juhin tähelepanu soodsatele hindadele, niiet tõsised huvilised uurige asja, ennem kui romuralli põmmpead teist ette jõuavad!

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#95

aastast 72 GAZ 24 . tiivad ja ukse alus tsips roostes, katus pahteldatud esiklaas mõrane- seisnud aastaid väljas praegu garaaziz- seega kere lapiline.
Mootor maas aga peaks olema korras ja kapitud.
jutu järgi eraomandis olenud. omanik küsis 5k- ilmselt palju- mis võiks olla tegelik hind
Vasta
#96

Kuidas muidu klubiideega ka on? See teema on hoopis ära ununenud. Vahepeal oli juba lootust aga nüüd on jälle tühi kott.
Ise ütlen nii palju, et sel suvel sai vana volgaga paartuhat kilomeetrit maha vuratud ja üks käigukast koos sidurikojaga pooleks aetud, kuna käsipidur jooksis kokku. Järgmine suvi on plaanis rohkemgi ringi sõita. Tore oleks kui leiaks mõttekaaslasi, kellelt saada uusi ideid, vanu tarkusi ja üldse laiendada silmaringi. Nii üldine klubivajadus kui üritada sõnastada. Muidu ei näegi teisi volgasid kui ainult vastusõites. Noh kokkutulekul nägi ka, aga enamus tõmbas peale autasustamist tuld. Üks mees Virtsust oli, kes viitsis juttu ajada ja infot jagada. Ta jäi ka ainukesena ööseks Esna.
Vasta
#97

[quote=villis1]
aastast 72 GAZ 24 . tiivad ja ukse alus tsips roostes, katus pahteldatud esiklaas mõrane- seisnud aastaid väljas praegu garaaziz- seega kere lapiline.
Mootor maas aga peaks olema korras ja kapitud.
jutu järgi eraomandis olenud. omanik küsis 5k- ilmselt palju- mis võiks olla tegelik hind
*********************************************************
Tegelik hind??..................1000-eek.See kooste/rooste seisukord millest sa räägid viitab raudselt ühe \"romurallika\" seisusele ja neid üle 1000-eek tavaliselt ei osteta. .... Kapitud mootoreid mida ei saa proovida ......mmmmh
võib olla tegelt täielik BS.Wink
Vasta
#98

Ei oleks ka eelnevast suuremat summat pakkunud. Järgmine oleks olnud juba sümboolne summa ja aitaks ühtlasi garaazi koristada.

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#99

Tjah, mis siin salata - Volgad on mulle alati meeldinud. Kunagi meeldisid rohkem 21-d, nüüd olen viimased 2-3 aastat raudne 24 fänn ;-))) Ja tänu Sm.Taskule kastivabrikust, õnnestus eelmisel kevadel hankida väga heas igapäeva sõidukorras 24-10, mis palju ilusaid hetki pakkus nii üritustel kui kasvõi tööle sõites. Talveralli kohtunike auto ja Pärnus ringrajal koos Mossedega ja sm.Veskiga roolis ja mitmekordselt Autolehes olnud..oijaa...Volgades on mingi oma võlu, mida teistes vene autodes ei ole (s.t. on aga teistmoodi) ja tegu ka staatusesümboliga siiski ;-))) Mõni nädala tagasi vahetas ta omanikku ja on õnneks heades kätes. Ise jahin nüüd tõupuhast vanemat tüüpi 24-ja ja loodan taas Sm.Tasku abile, kes lahkesti on lubanud ka assisteerida.

Aga mis puudutab Volga klubi loomise ideed, siis ammu oleks juba aeg! Kui asjaks läheb, toetan igati nõu ja jõuga.Miks mitte ka Idalimusiini egiidi all, kui see domeen on vakantne jne.....
Vasta

Kallid kaasvõitlejad.

Toonitan veelkord, et MTÜ Klubi Ida Limusiin eksisteerib juriidiliselt juba aastast 2000, kuid aja ja raha nappuse tõttu on kohtumisõhtud, kalal käigud ja teadmiste vahetamised toimumata.
Põhikirjaliselt on küll klubi kõiki vene limusiine ühendav huviklubi ( k.a. Gaz-21 ja 24 ), mitte ainult Volgadele põhinev.

Lugupidamisega,

Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne