Info ühe kummalise Moskvitði kohta
#1

Kas leidub foorumi kasutajate hulgas kedagi, kes teaks täpsemalt rääkida või oleks näinud sellist autot:
[Pilt: 0594235392b644.jpg]
Foto on tehtud 2009 aasta septembris ja autoriks on kasutaja Kombimiis, kes postitas selle mosseklubi.ee foorumisse "Üleskutse! Mossed eestimaal!". (lk. 18).

Miks ma seda uurin?
Asi selles, et rääkisin hiljuti Jõhvi Kuusakoskist päästetud Moskvitð 434 kunagise omanikuga ja tema sõnul poleks ta masinat sugugi kokkuostu viinud, kui oleks teadnud, et see veel midagi väärt võib olla.
Samuti sattusin Hiiumaal ajama (vist sealse viimase) Moskvitð-427IEP ehk parempoolse rooliga Mosse jälgi. Selgus, et auto oli vanarauaks viidud Sad

Kuna pildil olev auto on kasvõi välimuse poolest rohkem väärt, kui temas leiduva metalli hind, siis üritaks siinsete inimeste abiga omaniku üles leida ja paluda tal masinat mitte Kuusakoski väravate vahelt sisse veeretada.

Ette tänades tagasiside eest,

Lauri.
Vasta
#2

ei lähe teemasse aga ida virus sellises kohas nagu iisaku (peipsi kandis) liikus/liigub ka vahetevahel üks paremapoolse rooliga mosse
Vasta
#3

(10-06-2010, 16:16 PM)swen17 Kirjutas:  ei lähe teemasse aga ida virus sellises kohas nagu iisaku (peipsi kandis) liikus/liigub ka vahetevahel üks paremapoolse rooliga mosse
See minu kodukoha mosse. Eelmine aasta küsisin müügiplaanide kohta, siis huvi veel polnud. Võib-olla nägin ma ise veel liiga tatikas välja, kes teab.
Liigub suht harva, enamasti garaaþis, kuhu ette pidevalt ilge veelomp koguneb Sad .
Varsti tuleb jälle müümis ekohta pärima minna Toungue.
Vasta
#4

Aasta on pildi tegemisest möödas, kuid tundub, et keegi pole seda masinat enam kohanud Sad
Lootus siiski jääb - kui keegi näeb või teab sellest midagi, siis olen igasuguse info eest tänulik!

Lauri.
Vasta
#5

Nägin ühel idanaabrite veebilehel sarnast asja: http://russian-om.livejournal.com/843258.html

Ega keegi pole siinamil ülal-viidatud autot nägema või sellest midagi kuulma juhtunud?
Vasta
#6

(03-10-2012, 16:35 PM)lauri1 Kirjutas:  Nägin ühel idanaabrite veebilehel sarnast asja: http://russian-om.livejournal.com/843258.html

Ega keegi pole siinamil ülal-viidatud autot nägema või sellest midagi kuulma juhtunud?

Tundub vist sama asi olevat (vt. allpool). Sama masin on omanud lisaks ka aastaringselt liikluskindlustust viimased 4 aastat ja enamgi.

Kui Sa pole veel otsingutega algust teinud, siis alusta sealt, kus see udupilt tehtud on.

MNT Avalike registriandmete päring Kirjutas:796IAL
Mark: AZLK
Mudel: 408
Esmane registreerimine: 02.01.1967

Kehtivad ülevaatused: Korraline (kehtib kuni 08.2013)

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne