Retro Hullus:)
#1

Kas ainult mulle tundub aga minuarust pingutatakse Retro ga veidi üle .

Pangareklaamid on retro
Õlle reklaamid on retro
Bensiinijaamad on retro
Inernet on ka retro

Kõik uued tooted on Retro Smile
Vasta
#2

Tere.Kõik uus on äraunustatud vana.See on ju minumeelest tore,et inimesed pööravad vanematele asjadele,traditsioonidele ka järjest rohkem tähelepanu ja väärtustavad neid.Väga hea,et suures raha tagaajamise tuhinas ei lõhuta ja hävita neid.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#3

Allan kõik on tore . Ziguli õlu on tore ja Kelluke ja Regatt ja kõik tooted mis on tõesti retro . Mina igatsen tuubi Kosmost ja Põltsamaa õuna marmelaadi tuubist.

Aga igast tänapäevast pahna pangateenuseid jne retrotada on ikka veidi liiast. Mulje jääb, et on ainult üks reklaamiguru Big Grin

Kui ennem oli kõik müügiks siis nüüd on kõik retroks Big Grin
Vasta
#4

(12-06-2010, 23:27 PM)kalacompany Kirjutas:  Mina igatsen tuubi Kosmost ja Põltsamaa õuna marmelaadi tuubist.

Sa pole ainuke. Lapsepõlve mälestus on, et mingi hetk lükati vähemalt sarnase tuubi sisse hoopis sinep... vot see oli kibe tüngToungue
Vasta
#5

Tegelikult algas see retro värk siis kui Borat tuli ja Egipti filmid elustati.
Vasta
#6

(13-06-2010, 00:30 AM)kalacompany Kirjutas:  Tegelikult algas see retro värk siis kui Borat tuli ja Egipti filmid elustati.

Mul olnd retro juba paarkümmend aastat ilma Boratita. Borati üritasin kord vaadata aga olnd mo meelest nii jube saast, et ei suutnud süveneda.

loll on loll olla.
Vasta
#7

Üks lahedamaid nalju on retrodisainiga auto millel nimeks chrysler PTcruiser või midagi sellist, kuna autoke oli üle ootuste populaarne siis hakkasid igast firmad ka kõike sarnast retrosildiga jama tegema.

Kahjuks on aga kõnealusel autol loll hüüdnimi: pedekruiser ( maakeeli ja tõsiusksete tagaveduste usakat[/align]e austajate leiutis )

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#8

Olles ühe eestikeelse raskerokifoorumi lugeja, oli väike äratundmismoment. Eelpool nimetatud foorumisse tekkis paar aastat tagasi selline teema nagu rokkimine eesti meedias. Teemaga kursis olevad isikud tundsid end samamoodi puudutatuna kui nende jaoks "püha" lehm muudeti maitsetuks konserviks.

Ford Granada
Vasta
#9

(13-06-2010, 11:56 AM)marz Kirjutas:  ...... rokkimine eesti meedias. Teemaga kursis olevad isikud tundsid end samamoodi puudutatuna kui nende jaoks "püha" lehm muudeti maitsetuks konserviks.

Kas miskit sarnast nigut näit. Koit Toome "Täna rokin väljaaas, jaahaahh..!!?"Wink
Kohapeal rokivad vinged hausitibid jne.

loll on loll olla.
Vasta
#10

eestis ilmeselt on retrohulluse promo tingitud sellest, et ca 30+aastased on maksujõuline seldskond ja ikka tuleb mingi nostalgija kui nn "valget klaari" näed
Vasta
#11

(12-06-2010, 18:02 PM)kalacompany Kirjutas:  Pangareklaamid on retro

Pangavahetuskuu klipp
http://www.youtube.com/watch?v=BOxRd2Av1wo
Vasta
#12

(13-06-2010, 16:12 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  
(13-06-2010, 11:56 AM)marz Kirjutas:  ...... rokkimine eesti meedias. Teemaga kursis olevad isikud tundsid end samamoodi puudutatuna kui nende jaoks "püha" lehm muudeti maitsetuks konserviks.

Kas miskit sarnast nigut näit. Koit Toome "Täna rokin väljaaas, jaahaahh..!!?"Wink
Kohapeal rokivad vinged hausitibid jne.

Täpselt naelapea pihta!

Ford Granada
Vasta
#13

(14-06-2010, 12:27 PM)marz Kirjutas:  
(13-06-2010, 16:12 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  
(13-06-2010, 11:56 AM)marz Kirjutas:  ...... rokkimine eesti meedias. Teemaga kursis olevad isikud tundsid end samamoodi puudutatuna kui nende jaoks "püha" lehm muudeti maitsetuks konserviks.

Kas miskit sarnast nigut näit. Koit Toome "Täna rokin väljaaas, jaahaahh..!!?"Wink
Kohapeal rokivad vinged hausitibid jne.

Täpselt naelapea pihta!
Urmas Kruusele sobiks antud lugu esitada "Täna rokin Elvas". Sobib häste Big Grin
OT.
Vasta
#14

(14-06-2010, 13:59 PM)Regardman Kirjutas:  
(14-06-2010, 12:27 PM)marz Kirjutas:  
(13-06-2010, 16:12 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  
(13-06-2010, 11:56 AM)marz Kirjutas:  ...... rokkimine eesti meedias. Teemaga kursis olevad isikud tundsid end samamoodi puudutatuna kui nende jaoks "püha" lehm muudeti maitsetuks konserviks.

Kas miskit sarnast nigut näit. Koit Toome "Täna rokin väljaaas, jaahaahh..!!?"Wink
Kohapeal rokivad vinged hausitibid jne.

Täpselt naelapea pihta!
Urmas Kruusele sobiks antud lugu esitada "Täna rokin Elvas". Sobib häste Big Grin
OT.

On esmaspäeva hommik töötu olen ma,
ma olen selles ringis, kõik läheb sama teed.
Teisipäeva lõunaks on mul tõsine rutiin,
ma hüüan mõttes appi, ma tahan tööle siit.
Kolmapäev venib kui tipptunni tramm,
siis neljapäev lõpuks on käes,
astuda jäänud vaid viimane samm ja töötukassat ma näen.

Sest täna longin väljas,
muredest tulvil on terve linn.
Ma elumeres uppun
ja endaga kaasa nüüd tõmban sind
sest elu pole ootused,
vaid lõputud võitlused,
purunenud lootused,
ning ammu ununend tõotused.

Nüüd võtan veidi aega, et töötutega siin
tunda kõigest rõõmu, kuni vastu tuleb piir.
Nüüd soovin olla vaba ning vaadata mis saab,
sest hommikul vara ei pea ma ärkama.
Kolmapäev venis kui tipptunni tramm,
oli neljapäev lõpuks siis käes,
astuda jäi vaid mu viimane samm,
ka mööda sai reedene päev.
Vasta
#15

(15-06-2010, 11:27 AM)kalacompany Kirjutas:  
(14-06-2010, 13:59 PM)Regardman Kirjutas:  
(14-06-2010, 12:27 PM)marz Kirjutas:  
(13-06-2010, 16:12 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  
(13-06-2010, 11:56 AM)marz Kirjutas:  ...... rokkimine eesti meedias. Teemaga kursis olevad isikud tundsid end samamoodi puudutatuna kui nende jaoks "püha" lehm muudeti maitsetuks konserviks.

Kas miskit sarnast nigut näit. Koit Toome "Täna rokin väljaaas, jaahaahh..!!?"Wink
Kohapeal rokivad vinged hausitibid jne.

Täpselt naelapea pihta!
Urmas Kruusele sobiks antud lugu esitada "Täna rokin Elvas". Sobib häste Big Grin
OT.

On esmaspäeva hommik töötu olen ma,
ma olen selles ringis, kõik läheb sama teed.
Teisipäeva lõunaks on mul tõsine rutiin,
ma hüüan mõttes appi, ma tahan tööle siit.
Kolmapäev venib kui tipptunni tramm,
siis neljapäev lõpuks on käes,
astuda jäänud vaid viimane samm ja töötukassat ma näen.

Sest täna longin väljas,
muredest tulvil on terve linn.
Ma elumeres uppun
ja endaga kaasa nüüd tõmban sind
sest elu pole ootused,
vaid lõputud võitlused,
purunenud lootused,
ning ammu ununend tõotused.

Nüüd võtan veidi aega, et töötutega siin
tunda kõigest rõõmu, kuni vastu tuleb piir.
Nüüd soovin olla vaba ning vaadata mis saab,
sest hommikul vara ei pea ma ärkama.
Kolmapäev venis kui tipptunni tramm,
oli neljapäev lõpuks siis käes,
astuda jäi vaid mu viimane samm,
ka mööda sai reedene päev.

originaal versioon? Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne