10. Talveralli ettevalmistused.

(23-02-2011, 10:25 AM)näkisepp Kirjutas:  tere,kaugema kandi inimestele(Saarema,Valga,Võru)selline pakkumine,on võimalik TASUTA ... kasutada suitsusaun

Oijah, kahju, et ma Valgast pole ... Smile
`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta

Eile sai vahetatud hüdrotõukurid mis olid kinni jäänud ja põhjustasid ebameeldivat heli mootori ülaosas,puuduolev kunde päikesesirm sai leitud ja paigaldatud.Minu masina rehv ei sisalda ka naaste ja 910 kg kaaluva autoga (lisakilod tulevad kaasreisijate näol) on kõrvalisel teel käed jalad tööd täis.
http://nagi.ee/photos/hundu615/17661749/

Rallil näeme rskBig Grin

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Nojah, mis sis ikka. sai karpa täna kokku, käima, väheke näppimist ja väga kena, tunnike sai linnavahel vuritud, kõik väga viisakas peale selle, et pool armatuuri kustus ja tuled kadusid pimedal ajal. Egas midagi, poes oli vaja käia, kerge paus ca 30 minti. Peale seda, käivitumine võimatu, käsitsi õhuklapiga jamamist, sai käima, käis jälle kenasti, sai parklast välja kenasti fooritaha sõidetud ja kui kord tiksus roheline ette, siis me kustusime. Ja peale seda auto ei käivitund, ei siit ega sealt näppimisega. Ahh lükkasime teeäärde ja täna kosutame end ohtra õllega ja siis omme jälle uue kaine hooga.
Edu teistele.Vasta

Btw J.M.K.E el tuli uus plaat välja hiljuti, seal smilersi-lähme sõidame cover. kuradi hästi läheb kokku...
Lähme sõidame, kui see ront läheb käima. Kui ei lähe siis, lükamee...Big GrinVasta

Suurim peavalu - rehvid on saanud hea lahenduse! Suured tänud Imemees Krss-ile , kes minu suure hala ja vingumise peale suutis soome avarustest välja sebida jooksu uhiuusi vanu Hakkapelliita 9-said ... täpselt sellised asjad mida vaimusilmas ette kujutasin. Suured tänud talle veelkord!!!
Kogu muu ettevalmistus hakkab ka valmis saama ja plaan on sellel korral võistlusest osa võtta, mitte lihtsalt teiste sabas kruiisida - tehniliselt on selleks võimalused loodud , kas ise selleks valmis oleme, seda näitab tulevik.
   
   
Vasta

Ärge treeninguga üle pingutage - mina käisin Laitses uunikuralliks fototrenni tegemas ja säärekont otsustas tõsiselt rajapiirde kinnitusega tutvust teha. Nüüd jalal samasugune kena muhk nagu äärekivi otsa sõitnud rehvil... *aia*
Vasta

Kõik tundub toimivat! Emotsioonid on head , laupäeval näeme!
   
Vasta

Aga meil on emotsioonid halvad, endiselt halvad. Päev otsa tööd ja ei sittagi, no ei saa jaole, erinevaid lahendusi proovind, selle vahepeal kõik pisinikerdused ära teind, kuid kui jõudis aeg koju minna pilliga siis mida polnd, olid kaks silindrit, no ja nii ta siis jälle vedelema jäi jälle... omme VARAommikul jälle suure hooga kallale sitale, näis mis saabVasta

hoian pöidlaid kõikidele, kel veel masinad ei sõida, sest meie oma ka veel ei sõida Big Grin

elämä on laiffi!
Lind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

...jah testsõidud sõidetud, aga va radiaator otsustas, et ta ei peagi enam vedelikku sees hoidma vaid seda auto alla niristama, sai siis Vabariigi sünnipäev kahe auto vahet joostud, ühelt maha teisele peale, homme vee uued voolikud ka ja katse stardipaigale läheneda.

Mamba is Black where ever you go! few Fords!
Vasta

Ekipaazh nr 21 raporteerib, et edukas tööpäev on möödas. Kuigi enamik aurust läks (nagu ikka) selle parandamiseks, mis parandamist ei vajanud, sai tulemus vist ikka natuke parem kui enne. Lisaks veel ohtrasti teibituuningut ja natuke värsket värvi.

Igatahes kõik märgid näitavad, et homme saab edukalt Tappesti suunas teele asuda.
Vasta

Täna paneb enda pillile ka viimased teibi tuuningud peale ja väike papi tükk radika ette et mootoril soojem oleks. Ja noh tänase plaani pesulasse minna vist peab ära unustama kui just päeva peale väheke soojemaks ei kavatse minna.
Vasta

Tänaöise Tallinna -23ga, hommikul auto elluäratamine läks muidugi aiataha, appi tuli võtta täkujuhtmed. Õnneks ongi ainuke probleem hetkel aku, ptui,ptui,ptui.

Aga muidu... ootan starti
Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Turbonegro
Vasta

Ekipaaž 745 on samuti ralliks valmis. Eilne päev möödus difrivahetuse tähe all, mille käigus püstitati ilmselt viie poldi keeramiseks kulunud aja uus maailmarekord, jõle kaua läks Toungue Enne seda pidime meelitama ka starterit, mis pikast seismisest ja vist ka külmast tingituna ei tahtnud koostööd teha. Täna hommikul õnneks käivitusprobleeme ei olnud.
Stardis näeme.
Vasta

Saarlastest ekipaaž nr.39 läbis edukalt ametliku ülevaatuse ja sätivad erinevaid varuosi ja pampusid autosse. Täna üritame Tapale lähemale jöuda, et hommikul stardis olla!

Olge muhedad!

Märt

EDIT: Muhk kolises ära enne praamile jöudmist Sad
Aga oleme juba uue masinaga (kollane 01) praamil Smile
Vasta

(25-02-2011, 12:36 PM)ingmar Kirjutas:  Ekipaaž 745 on samuti ralliks valmis. ...
Stardis näeme.
Ekipaaz 66 ei ole ralliks valmis!
Meie tiimi jõupingutustele tõmbas joone peale üks härra, kellest sõltus meie masina mootori elektroonika pool...
Jube nõme oleks päris kõrvale jääda siis tuleme seekord hoopis Mersuga Cool


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Team Granada, number 32 on kah põhimõtteliselt valmis!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(25-02-2011, 00:03 AM)Kuban Kirjutas:  hoian pöidlaid kõikidele, kel veel masinad ei sõida, sest meie oma ka veel ei sõida Big Grin

elämä on laiffi!
Lind

Sõidab ju? ise nägin, kuidas tunnike tagasi garaazist minema tuiskasSmile

Keps kotti kõigile!

Lugupidamisega,

Grupp Seltsimehi

GAZ 31013 ('92&'93), ZIL 131 '80
Vasta

Kell on kohe 4 saamas ja auto käivitus. Olen juba teelSmile
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne