Võrri varuosa kauplus
#1

Tere.

Kas Tallinnas kuskil müüjakse võrri uusi juppe? Vaja oleks 3 ketti, siduri ja gaasi trossi, uut karbussi, väga head küünalt ja 6v süütepool

eino
Vasta
#2

Tondi motoäri, ketid saad kindlasti sealt, ~160 krooni maksis vist üks kett, aga seda oli vaja vist natukene lühemaks teha..

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#3

Meetrikett ja trossid kloostrimetsa motopoest. Karburaatori puhul ei saa aru, mis saab vanaga juhtuda, et enam kasutada ei kõlba.
Küünlaid saab enamvähem igast autopoest.
Vasta
#4

Tondi poodi mõtlesin ka külastada kuid kindluse mõttes küsin üle. Kloostrimetsa oli kaks nädalat tagasi kinni kuid silt oli et juunis tehakse lahti. Karbussil siiber puudu. Siin vanemas teemas soovitatakse Denso küünalt kasutada, kas sellel mingi mark/numbrid ka on?! (nagu vene oma A11)

eino
Vasta
#5

Denso W16FS.. võimalik et seal oli veel midagi järgi

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#6

Kui karpal on siiber puudu, ega siis ei pea kohe uut karpat ostma - neid siibreid peaks igalpool vedelema. Vaata endale mingi vana kasutatud karpa ja võta siiber. Siibripärast küll pole mõtet uut osta.
Vasta
#7

Nii, vajalikud uued osad hangitud Tondi ja Kloostrimetsa moto poodidest. Nüüd on jäänud veel 445x30(slolniku) kummid(karjuv vajadus sisekummidele) hankida. Ja kui augusti lõpus Järva Jaani oma massinaga ei jõua siis olen lihtsalt laisk olnud.

einoBig Grin
Vasta
#8

445 veljele käib 20" õhukumm.
Vasta
#9

(16-06-2010, 11:10 AM)Necro Kirjutas:  Kui karpal on siiber puudu, ega siis ei pea kohe uut karpat ostma - neid siibreid peaks igalpool vedelema. Vaata endale mingi vana kasutatud karpa ja võta siiber. Siibripärast küll pole mõtet uut osta.
Mina näiteks ei hakka düüsi pärast ei uut ega vana karbussi muretsema, sest varuosi pole mõtet koguda, kui oma pinda ei ole. Mind siiski huvitab ainult soovitud detail. Aga düüsi eraldi saab minuteada osta vaid Türilt.
Vasta
#10

Võrri düüs on küll kõige haruldasem detail üldse mida praegu otsida, võta ainult 40 eek näppu ja mine poodi, saad veel valida erineva läbilaskevõimega variante ühe ühiku suuruste vahedega ja puha. Milleks tõmmelda rohkem eksole.
Vasta
#11

(17-06-2010, 01:01 AM)rallitaja Kirjutas:  Võrri düüs on küll kõige haruldasem detail üldse mida praegu otsida, võta ainult 40 eek näppu ja mine poodi, saad veel valida erineva läbilaskevõimega variante ühe ühiku suuruste vahedega ja puha. Milleks tõmmelda rohkem eksole.
Tänud, et leidub kompententsemaid inimesi sel teemal. Siiski konkreetne pood võiks olla mainitet.
Vasta
#12

Näiteks rollerite ja mopeedidega tegelevatest poodidest saab. www.camex.ee on hea valik, aga on ka teisi poode. Mujalt ma kahjuks pole kõiki suurusi saanud.
Säärekale sobiva düüsi number peaks olema 1486 ja suuruseks võrri puhul 55.

Ma olen ise teinud 6 mm keermeosaga düüsist ringi, kuna vedeles neid kodus ja väikseid suurusi ei ole nagunii mujale panna.Big Grin
Vasta
#13

Ma ise küsiks jälle, kust saada uut Delta-Mini-Riga tüüpi õhufiltri elementi? Kloostrimetsast tasub proovida?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne