#41

otsisin siis vana teema yles... kas siis t6esti j22b rating 2ra? Sad
kas on teema unarusse j22nud v6i pole t6esti kellegil aega? ratinguid on kyll juba aga tahaks sellist vene raua oma? ise teeks selle lehe valmis aga pole piisavalt kogemusi mysql-iga... ise oskan vaid flashi ja htmli... 2rge siis lööge selle teema ylesotsimise p2rast, aga mis sellest siis ikkagi saab? Toungue
Vasta
#42

hmm...asi unarusse jäänud jah...ise kunagi lubasin tegeleda asjaga, aga vahepeal polnud kuu aega netis..
põhimõtteliselt saan ühe servu peal asju katsetada...kui kellelgi on mõni muu programm peale Coppermine\'i välja pakkuda siis andke teada...
Vasta
#43

Mida niisugune erinevate kaherattaliste võrdlemine ühtse skaala põhjal annaks?

Nagu öeldakse, et ühele meeldib ema ja teisele tütar ehk tsikleid on võimalik hinnata paljudest eri seisukohtadest lähtudes. Mõni eelistab vinget chopperit, teine krossi-omadustega ratast, kolmas mugavat matkaratast, neljas (minu moodi hull) on üliõnnelik, kui ta suudab aastakümnetevanusel uunikumil pikki aastaid kestnud otsingute tulemusena hankida selle päris viimase originaaldetaili ja siis selle kõik algses välimuses kokku panna.

Kui me kõiki nimetet isendeid hakkame sama mütsiga lööma, siis jäävad paljud vahvad sõiduriistad kurbusega tagaplaanile.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#44

njah... selles suhtes n6ustun valdoga t2iesti... mulle endale meeldiks see rating selle poolest, et mulle meeldib vaadata erinevate mootorrataste(ka uunikumide) pilte ja v6rrelda neid enda omaga... lihtsalt oleks huvitav vaadata, mis masinad teistel on ja mida nad nendega teinud on... samamoodi saab vaadata kes millise uunikumi kuskilt on yles leidnud... aga samas on ka huvitav kui hinnatakse selle j2rgi lihtsalt mis endale meeldib... ega pilti ei hinda 1 kasutaja... neid hindajaid on palju ja k6igil on oma arvamus... ja kokkuv6ttes koheldakse k6iki mootorrattaid ikkagi yhtemoodi... chopperit hindavad chopperif2nnid ja uunikumif2nnid... krossikaid hindavad krossikaf2nnid ja chopperif2nnid jne...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne