Teema on suletud

Projekti alustamine ja lõpuni viimine.Veri,higi,pisarad ja valu.
#81

Loen ja loen ja aru ma ei saa, kuidas saavad täiskasvanud mehed tegeleda sellise s***a loopimisega? Kas tõesti oma ajaga midagi targemat peale pole hakata?

Konkreetse töö koha pealt, millest läbu lahti läks, ei oska mingit seisukohta võtta, eks ole loetu põhjal vigu teinud mõlemad, aga eks me kõik teeme vigu. Olen ka ise teinud tellimustöid ( mitte antud valdkonnas) ning ajapuuduse ja töömahu valesti hindamise tõttu pidanud ettemaksuks küsitud summa ning kliendile põhjustatud ajakulu kompensatsiooni silma pilgutamata kinni maksma. Aga see on elu ja vahel tuleb enda vigu tunnistada.

Ei tunne küll Üllarit eluaeg, aga nii kaua või vähe, kui ma teda tundnud olen, pole mul küll ei inimese ega spetsialistina talle ühtki etteheidet - ehk liigne punktuaalsus kohati on silma jäänud vast. Tööd, mida ma näinud olen, on teostatud antud võimaluste ning vahendite piires korrektselt, kui olen abi palunud, on ta alati lahkelt nõus olnud, kui vähegi aega on, nüüd saan nokitseda töökojanurgas rahulikult oma asjade kallal ning vajadusel hüva nõu...

Seda Pobedat, millest juttu oli, aitasin mõne aja eest kokku panna, ning oli näha, et seal oli tõesti püütud s***st saia teha.

Ahjaa, mäletan kuskilt kliendipoolsest romaanist katket, et "ju siis maitses õlu hästi", olen pigem täheldanud vastupidist - õhtul teleka ees õlle libistamise asemel leiab Üllari pigem poole ööni töökojas asjatamast, tundub, nagu suhe alkoholiga oleks pigem alla Eesti keskmise...

Just my 2 cents...
#82

(11-11-2012, 15:01 PM)rnx69 Kirjutas:  Loen ja loen ja aru ma ei saa, kuidas saavad täiskasvanud mehed tegeleda sellise s***a loopimisega? Kas tõesti oma ajaga midagi targemat peale pole hakata?


Just my 2 cents...

Ära siis loe ja loe ja loe...kas pole ka ajaga targemat peale hakata? Toungue
Ja ise Sa oled täiskasvanud mees, ära tule sii teisi sildistama! Cool
Pealegi pole ka minul ksf! Rüblikule midagi ette heita - mis mina sest tean või mis see minu asi on!
Ajaga iseenesest oleks targemat peale hakata küll aga no ei ole kohe hakkamist. Sad
#83

Kunagi sain kokku Viljandi haiglas ühe härraga,kes ütles: "Oleme siin ilmas kõik ühed rändurid." Kahjuks olen mehe nime unustanud,aga see selleks. Ja selle mõtte üle tuleks tänasel päeval mõelda.
Teise targa mehe ütlus oli selline: "Kui ei tee, siis ei juhtu ka midagi." Ise lisaksin selle mõtte järgi sellise: "Kui ei tee midagi,siis ei saa ka millegi üle iriseda." Sest mille üle sa ikka irised,kui midagi pole.....selleks peab ikka midagi juhtuma....Wink
Ja kolmas jutt selline,et aastat kakskümmend tagasi sain kokku ühe memmega. Tal poeg jõi ja oli sellepärast mures. Pikema jutu ajal jõudsime koos sinnamaale,et ka metsas on kõveraid puid kasvamas. Aga miks üks puu on teise sirge kõrval kõver.....? Sellele küsimusele me koos vastust ei leidnudki....

Hääd isadepäeva!
#84

Tsitaat kodumaa filmiklassikast....
"Siin Me Oleme!"
dr. Aadu Kadakas: "lauljaid käib meil harva.."

loll on loll olla.
#85

Tere kõigile kes siin on võtnud sõna või siis lugenud uudishimust/igavusest.

Kahjuks on "asi" väljunud kontrolli alt, sest mind süüdistatakse varguses mu tuttavate töökojast Sad (kus alles hiljuti lasin sõbra auto värvida, olenemata üllari süüdistusest pole mulle sealt keegi sellise teemaga lähenenud).

Napoleon (I Bonaparte) on öelnud: "Ära kunagi sega vaenlast, kui ta on viga tegemas."

Ma ei käi siin foorumis tihti ega ka luba siia kiirelt tagasi tulla, kuid palun lugege üllari postitused üle ja jälgige kolme punkti:
1. Kuidas ta erinevalt kirjeldab värvijat kes värvis bussi,
2. kui lennukalt kiidab oma tööd bussi suhtes,
3. kui "praaliv" on tema eneseväljendus minu ja kõigi suhtes kes julgevad temaga mitte nõustuda (palun pange see tema lühikese haridustee arvele).


üllari kahjuks on mul olemas helifail kus me temaga suhtleme u 10 päeva peale seda kuupäeva kui kõik asjad oleksid pidanud juba olema lõppenud. Selles ta tunnistab oma tehtud vigasid, kuid kahjuks algab "autosaaga"

Kui keegi soovib seda faili kuulata siis ootan Teie kontakte.
taavi.lukas@gmail.com või siis telefonil 56 999 189 (sms oma e-posti aadressiga. Fail on suur u.12 Mb)

Miks siin üldse võtsin sõna ?
Sest leidsin endast kahjuks negatiivse jutu millel puudub tõepõhi.
Olen rõõmus, et selle avastasin, sest siis on äkki võimalik leida lahendus.
Teen siinkohal ka ettepaneku üllarile:
1. palun pane kokku kõik minu asjad mis on sinu valdustes, loodan, et sa tead kõikida asukohta ja suudad nad leida üles,
2. palun kustuta ära oma kodulehelt minuga seotud jutud:
http://www.motoristiklubi.eu/1521/
http://www.motoristiklubi.eu/9629/
3. palun arvesta kokku palju ma sulle "võlgu" jäin, ning lahuta sealt maha ettemaks mille tegin Granada eeltöödeks (selleks vaata oma hinnapakkumist mille tegid)
4. anna teada kus kohtume ja palju pean siis veel raha tooma.


Loodan, et peale seda kirjutist ei vandaalitse keegi "anonüümne isik" taas minu Porsche kallal ega tõmba ka bussile "rohkem" sügavaid jooni (neile mis sinna juba on tõmmatud).


Vabandan kõigi üllari sõprade ning samuti tema käsitöö austajate ees.
Kahjuks ei ole minul läinud nii hästi kui teil (küllap olen selles siis ise süüdi). Minu senised kogemused on kahjuks jäänud "tagasihoidlike" hulka.
See õnnetu buss millele tuli rooste 4 kuuga tagasi (tänaseks on kere nagu oli ta enne remonti, kuigi üllar lubas vähemalt 2 aastat ilma roosteta ning selle abivahendiks pidi kasutama ta mingit erilist pahtlit (epoksiid vms.)
Ford Granada mille tegemise eest olen maksnud kokku u.32 tuhat ja hoiustamiseks veel u.10 tuhat EEK-i (kes tahab see arvutab eurosse). Tulemuseks on see, et vahetasin lõpuks auto mootorratta vastu (lihtsam säilitada - võtab ruumi vähem). Auto uus omanik on pidanud kõik lahti kiskuma ning hetkel ei tea kuidas või mis on autost saanud (peaks asuma Põlvas)
Lisaks veel Golf GTI mille mootorisse valas ta mingit õli, peale mida enam ei õnnestunud autot ellu äratada.
Ka Audi 90 lõpetas tema käes oma sõitmised.
BMW 735 kaotas oma rehvid kuna üllari autol oli neid rohkem vaja.
oot...... ka midagi positiivset: Kunagi palus üks armas neiu leida inimene kes parandaks tema autol plastmassist stange (mul on kombeks otsida eelkõige oma asjad sõprade kaudu (sest raha anna alati pigem sõbrale kuna sõber äkki toob tagasi - võõras ei too kindlasti) siis selle neiu auto esistange sai korda tõesti tänu üllarile.

Sa nimetad ennast foorumis ettevõtjaks, kuid kahjuks ei leia sinu nimel ühtegi organisatsiooni (ei äri ega muud). Nüüd mõistan miks sa lubasid minna "vihjeid andma" mingitesse asutustesse - sul lihtsalt puuduvad ärialased teadmised. Muidu sa kindlasti teaks, et börsiettevõtted ei saa endale kuidagi lubada kahtlaseid tehinguid, ei äripartneritega ega ka oma töötajatega.

Kaunist kevadet kõigile soovides
Taavi Lukas

PS! soovitan kõigil oma nime mõned korrad aastas "googeldada" (nii ma endast jutu leidsingi). Selleks on võimalik kasutada näiteks selliseid portaale: http://www.webmii.com/ ja https://pipl.com/
samas väga lihtne on ka kasutada lihtsalt jutumärke oma nime ees ja taga "john smith".
(ilma jutumärkideta tulemus on kordades suurem, kuid konkreetselt ennast leida tulemustest on siis väga raske).

PPS! Loodan väga, et see "saaga" saab ilusa lõpu ning luban, et peale seda kustutan siit oma mõlemad sõnavõtud (loodan, et seda teeb ka üllar, sest muidu jääks see siia seosetult vedelema).

PPPS! "Ava silmad, et veelgi paremini näha" Tänan sind üllar, et avasid mu silmad ning mu tegelike sõprade arv jääb juba homme veel väiksemaks, juhul kui su tekst vastab tõele.
#86

Ma lugesin ka selle suure sõnasõja siin läbi ja mida ma oskan öelda. Pole nagu jah suurte meeste teema üksteisi siin poriga loopida. Vana kuldreegel on vist siin juba öeldud: KUIDAS MAKSAD, NII SAAD.
Üldiselt pole probleeme olnud selliste asjadega. Aga mine sa tea ehk võivad tulla.

Veel pole maha löödud
#87

Pole viga lukas.
See kuidas sa eksiarvamusi esitad on sinu probleem. Kohe on valmimas üks pikem artikkel sellest kuidas sa ühte pahtlist koostatud Porschet üritad heausksele ostjale pähe määrida, Kes On Petis , näeb siis.

Muideks sinu granada läks hukka tänu sellele et sa ei raatsinud eeltöö järgus autole garaazi üürida ja jätsid pahtli all oleva auto katte all vihmade ja lume kätte, isegi korralikku katet sa ei toonud. See on sinu viga.

See et ma sinu nime oma kodulehelt maha võtaksin, seda ei juhtu enne kui sina minu ees vabandad, tuletan meelde kes esimese solvangu välja tulistas kui oli sinu bussi ära vedu. See olid sina. Niiet alusta endast.

Muideks andmekaitse seadus keelab salvestada vestlust juhul kui teine osapool sellest ei tea. Niiet vaata ette mida sa siin välja reklaamid.

See et sa ei kuula mida sulle tehnika valdkonnas kodus olevad sõbrad räägivad, see on su oma viga, sulle ütlesid sinu vanad kooliaegsed sõbrad juba ette et ära jända selle bussiga.

Üldiselt, kuna sa tegeled laimamisega siin, siis vaata ette tühmapea.

(10-04-2013, 10:29 AM)JaakH Kirjutas:  Ma lugesin ka selle suure sõnasõja siin läbi ja mida ma oskan öelda. Pole nagu jah suurte meeste teema üksteisi siin poriga loopida. Vana kuldreegel on vist siin juba öeldud: KUIDAS MAKSAD, NII SAAD.
Üldiselt pole probleeme olnud selliste asjadega. Aga mine sa tea ehk võivad tulla.

Kusjuures on selles märgitud sõnumis oma mõte.
Tühmapea tuleb ja mängib sõpra, seebitab et ma õnge läheksin ja teeksin talle tema raipest midagi ilusat, vihjates et siis peale seda teeme ka teist tööd edasi. Läksin õnge, mõtlesin et sõber on mõistusele tagasi tulnud( vahepeal sai temast müügijuht kes oli ikka väga õhku täis), hakkasin sõbrale tegema sõbralikult odavalt tema bussi. Läksingi liimile. Minu viga.
Kuid kuna maksmine muutus algsest : Rahas ei ole probleemi: hoopis tõeliseks säästuprojektiks( kus isegi keeviustöid ei raatsitud maksta) siis olen mina loll et ma taavi lukast usaldasin.

Minu vikat , eks ma pean sellise asjaga edasi elama.
Kuid tänasel päeval on mul isegi hea öelda sel hetkel: Kuidas maksad, nõnda saad.

BTW , see kus su pahtlist porsche vedeleb: selle töökoja remondi mees ütles et sa olla kaubelnud et ta sulle porsche mahamädanud põhja ära keevitaks 125 euro eest, mees saatis su p..se . Peale seda pole sul Tartus enam kellegi poole pöörduda, keegi ei tee sulle seda tööd selle odava raha eest mida sa üritad välja kaubelda . Siis panidki selle Porsche müüki Osta.ee sse. Sinu õnneks on mingi lollike ka pakkunud raha juba selle vraki eest mida sa üritad maha müüa. Edu sulle müügimehest võlgnik ja petis taavi lukas. Peaks porsche klubis tegema teema hoiatuseks, millise autoga on tegu, ehk siis rahvas teab et ei ostaks omale õnnetust kaela. Seal kus su vrakk vedeleb on rahvas juba ette hoiatatud sellest kuidas sa tööd välja kaupled ja üritad ülisõbralik olla,sa üritad teha näo sõbrana ja siis teist inimest ÄRA KASUTADA, sõna halvemas mõttes.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
#88

(10-04-2013, 10:37 AM)ryblik1 Kirjutas:  ...
Muideks andmekaitse seadus keelab salvestada vestlust juhul kui teine osapool sellest ei tea. Niiet vaata ette mida sa siin välja reklaamid.
...

Ei keela omavahelist vestlust salvestada.

Aga ei tohi salvestada ilma vastava loata isiku vestlusi kolmandate isikutega ehk tegelda jälitustegevusega.
#89

Üks huvitav point veel.

Lukas ei teeks siin paanikat ja juttu ilma et ta poleks, tänud minu lisatud infole( et tegu on sellise isikuga kes jääb võlgu) astunud mingi vikati otsa.

Ma ei tea kus sa oma vikati leidsid aga tundub et see on su konnasilmi lõiganud ikka väga valusalt. Ilmselt on see hea...

Mis tähendab et minu kodulehel olev info ja jutt on oma eesmärgi saavutanud. MOTT.

Selle nurga alt vaadatuna on minu kõige ülbema olemisega võlglse Taavi Lukase nutulaul siin puhas müra omaette.

Taavi Lukas, ole mees ja tule ja vabanda solvangute ja laimu pärast, maksa võlgnevus ära( ilma intressita Big Grin ) ja elame edasi, saad hämaras ka ilma üle õla piilumata liikuda ja ei pea soome neegriks põgenema.
Big Grin

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
#90

Sitast ikka saia ei tee ja ongi kõik. Nüüd tuli selline asi meelde, kus ise pügada sain. Tegin ühele vennale võsalõikust 20 hektarit, pool sellest oli kettsae töö ja lõpuks vend arvas et olen väärt 5000 eeku. Minge ...... võtsin siis paar head sõpra jõuluõhtul kaasa ja marssisime selle tüübi koju nagu õiged mehed. Oi kuis hakati siis vabandusi leidma.
Ütlesin et mu tüdruk on surnud (oli ka) ja vaja matuse raha ning mind ei huvita see kus kohast sa täna 20 raha välja võtad. Poole tunniga oli asi aetud ning hoidun igasugu libeda jutuga tüüpidest.
Mis on selle pika ja arusaamatu jutu lõpp. Praktiliselt ise ollakse oma jamades süüdi peaaegu 75 protsenti kui mitte rohkem. Ma alla 40 eluaasta inime olen nii paljugi sellist asja saanud tunda. Olen targem. Ja võiks õpetada nii paljutki.... Nojah siinse jutu eesmärk nagu isand ryblik1 mõtles oli vist algselt läbi valu vere ja pisarate tähtede poole.

Veel pole maha löödud
#91

(10-04-2013, 11:36 AM)ryblik1 Kirjutas:  saad hämaras ka ilma üle õla piilumata liikuda ja ei pea soome neegriks põgenema.

Vauh, vot see on küll otsene ähvardus!
#92

(10-04-2013, 17:43 PM)JaakH Kirjutas:  Sitast ikka saia ei tee ja ongi kõik. Nüüd tuli selline asi meelde, kus ise pügada sain. Tegin ühele vennale võsalõikust 20 hektarit, pool sellest oli kettsae töö ja lõpuks vend arvas et olen väärt 5000 eeku. Minge ...... võtsin siis paar head sõpra jõuluõhtul kaasa ja marssisime selle tüübi koju nagu õiged mehed. Oi kuis hakati siis vabandusi leidma.
Ütlesin et mu tüdruk on surnud (oli ka) ja vaja matuse raha ning mind ei huvita see kus kohast sa täna 20 raha välja võtad. Poole tunniga oli asi aetud ning hoidun igasugu libeda jutuga tüüpidest.
Mis on selle pika ja arusaamatu jutu lõpp. Praktiliselt ise ollakse oma jamades süüdi peaaegu 75 protsenti kui mitte rohkem. Ma alla 40 eluaasta inime olen nii paljugi sellist asja saanud tunda. Olen targem. Ja võiks õpetada nii paljutki.... Nojah siinse jutu eesmärk nagu isand ryblik1 mõtles oli vist algselt läbi valu vere ja pisarate tähtede poole.

Njah...suht mötetu teema nii rybliku kui lukase poolt... yhekylapoisid aga kokku ei ole aega saada ...

Ka minul on olnud rybliku tegemistega tegemist oli mis oli aga saime kokkleppele.
Samas kasutan talverallidel rybliku poolt korrastatud MB d


http://motoristiklubi.eu/7404/


Kuna mina seda tööd ei tellinud siis rohkem kommida ei oska,,,,, Kas eelmine omanik jättis midagi poolikuks vöi ryblik.. pole minuasi.

Auto on 2007 aastast minukäes ja peale 5 te talve on ainult lapitud kohad vaja vaheteda.

Järgmine nädal läheb see auto laiali, et uuele elule tagasi tulla.

Seni aga jöudu.

Parimat, Gert
#93

(10-04-2013, 10:37 AM)ryblik1 Kirjutas:  Muideks sinu granada läks hukka tänu sellele et sa ei raatsinud eeltöö järgus autole garaazi üürida ja jätsid pahtli all oleva auto katte all vihmade ja lume kätte, isegi korralikku katet sa ei toonud. See on sinu viga.
Keretööd on minujaoks tume maa aga mis mõte sellel on? U viin mootori ploki puurimisse aga ei jõua maksta lubatud ajal, pannakse asi räästa alla roostetama koos kolbidega V?

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
#94

(10-04-2013, 19:33 PM)Tegelane5 Kirjutas:  
(10-04-2013, 10:37 AM)ryblik1 Kirjutas:  Muideks sinu granada läks hukka tänu sellele et sa ei raatsinud eeltöö järgus autole garaazi üürida ja jätsid pahtli all oleva auto katte all vihmade ja lume kätte, isegi korralikku katet sa ei toonud. See on sinu viga.
Keretööd on minujaoks tume maa aga mis mõte sellel on? U viin mootori ploki puurimisse aga ei jõua maksta lubatud ajal, pannakse asi räästa alla roostetama koos kolbidega V?
Kere ja mootoriploki võrdlus kasvõi gabariitidest lähtuvalt pole kõikse õnnestunum. Natuke häirib ka suhtumine reaalse töö tegijasse: Jätame rahad õigeks ajaks maksmata ja eeldame ettevõtjalt , et vahepealse n pikkusega perioodi kannab viimane tellija vara nagu s"#ta pilpal, tehes kõige selle juures head nägu.
#95

Natuke häirib ka suhtumine reaalse töö tegijasse: Jätame rahad õigeks ajaks maksmata ja eeldame ettevõtjalt , et vahepealse n pikkusega perioodi kannab viimane tellija vara nagu s"#ta pilpal, tehes kõige selle juures head nägu.
[/quote]
************************************************
Muideks kohtan seda suhtumist umbes viimasel ajal üha tihedamini.
Ja veel teine liin. Vennikesega kokkulepitud remont,muretsen jupid,panen aja kinni ja siis ... 3 päeva ei isegi telefoni tundmist ja siis laupäeval kell 17.00 telefon. Õu mul nüüd aega. Vastan aga mul pole. aa mul pühapäeval 12.00 laevapiletid tagasi võetud.
Donner wetter (Doni vesi). Nüüd on mul kama kaks.

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
#96

Kadari selge see aga ma mõtlesin pigem et mõlemil juhul on töö korstnasse kirjutatud ja olukord hullem kui enne. Ja raha enam küsida nagu ei anna vist kui säänne tükk juba tehtud.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
#97

No selline lugu elust enesest.
Sai vanasti loomi peetud ja teadagi tuleb vahetevahel sõnnikut vedada. No viskad sulu puhtaks ja pärast haisuke juures. Linna ära nende riietega ikka mine..... ja ei lähe see hais ka niipea küljest ära. Pestes ka mitte Big Grin Alles pikapeale jääb väiksemaks. Võid ka kindad kätte panna,aga midagi jääb ikka külge.....
Siit siis mõte,et eks pika aja peale tuuldub ka see lugu ära.....ja tulevikus saab vaadata asju hoopis teise nurga alt.
#98

(10-04-2013, 22:36 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No selline lugu elust enesest.
Sai vanasti loomi peetud ja teadagi tuleb vahetevahel sõnnikut vedada. No viskad sulu puhtaks ja pärast haisuke juures. Linna ära nende riietega ikka mine..... ja ei lähe see hais ka niipea küljest ära. Pestes ka mitte Big Grin Alles pikapeale jääb väiksemaks. Võid ka kindad kätte panna,aga midagi jääb ikka külge.....
Siit siis mõte,et eks pika aja peale tuuldub ka see lugu ära.....ja tulevikus saab vaadata asju hoopis teise nurga alt.

Tuule käe, näe terve talve aga näe, kevad käe kaunis päe ja koorik jälle lahti näpit....

loll on loll olla.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne