Kas rikkis laager põhjustab generaatori kuumenemist?
#1

Kuna reede ja ABCS on lähedal siin tulen siin foorumis sellise probleemiga esile, sest siin rohkem rahvast kui TQHQ_s liigub- olukord on selline , et sõidust tulles jätsin auto seisma mõneks tunniks, siis uuesti sõitma hakates kuulsin undamist/vilinat, mis sarnanes (automaat)käigukasti sarnasele helile, kuid tuli hoopis geneka juurest, samuti oli genekas nii tuline, et katsuda ei saanud, seda u 700 m sõidu järel. Sõiduk on 87 a. Chevy Caprice Oldsu 307 mootoriga. Mõni tuhat km tagasi sai vahetatud geneka esimene laager (oli sama mõõt käepärast võtta Smile ) kuid tagumine mitte, see sai lihtsalt ohtralt määret juurde. Et siis kokkuvõttes, kas vigane laager võib põhjustada selliseid ilminguid, (dioodiploki rike, mis generaatorit kuumutab miskit vilinat ju ei tohiks teha) Kui asi võib olla selles, siis kas Laagrimaailmast on reaalne leida selline vidin,(kunagi mõõdetud laagriks 17X24X17 mõõtmetega junntükk, tegu on nõellaagriga.Või on kuskil näiteks Tallinnas vahvad poisid, kes 20 minutiga kiirremonti teevad kui ma genekas näpus kohale jalutan?

Ford Granada
Vasta
#2

Kilulinnas Salve tänavas mõnusad vanakesed,kes asja korda ajavad.Maja numbrit ei tea,aga suur silt,et remondivad startereid ja genekaid oli üleval.
Vasta
#3

Laagrit ma ei kahtlustaks, seda enam, et kui hiljuti sai ta pestud-määritud.
Ise olen neid GM`i genekaid samamoodi remontinud, et tagumine laager vaid määrtud ja siiani on pidama jäänud...

Siin kahtlustaks pigem mingit elektrilühist, (see võib olla nii geneka sees kui väljas) ja vilinat võis hoopis teha geneka rihm, kuna lühise tõttu on genekat tunduvalt raskem ringi ajada - magnetväli on tugevam kui tihti ette kujutame...

Vaata esialgu väljast geneka voolujuhe üle, ega kusagilt keresse ei puutuks ja kui kuumeneb ka ilma jämeda väljundjuhtmeta, siis ikka g. maha ja kuhugi remonti.
Vasta
#4

Kui genekas saab soolast vett või õhku (komme sõita veoauto poolt ülestõstetud soolveepilves), siis rootor või staator (see, mis välimine) paisub pikisuunas oksüdeerimise tõttu ja võib mähise traadi keresse lühistada. See oli tüüpviga Ikaruse genekatel (asub tagumise ratta taga) ja neid mähiti pidevalt ringi. Kuni õpiti lisaventilatsiooni paigaldama.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

Salve tänava kohta kiidusõnu olen varemgi kuulnud, aga kas on kilulinnas kohta, kes näiteks 2 päevaga asja jonksu ajaks, kui ei , siis milliseid parameetreid mõõtes on võimalik tuvastada elektriline rike?

Ford Granada
Vasta
#6

Iga autoelektrik saab sellga hakkama,et viga tuvastada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne