Aidake leida!
#1

Nimelt on mul tarvis ülehele vanale reduktorile leida lamerihma ratast. Peast lasin läbi paljud võimalused ning arvan et sobib ka mõne masina hooratas. Pöörlemiskiiruseks saab 4,5 ringi sekundis. Seega peaks oleme enamvähem tasakaalus ka. Läbimõõt võiks jääda 25cm juurde ning laius mitte vähem kui 12cm sest lamerihm ise on 10cm lai. Eksimisruumi ka ikka tarvis.
Istuma hakkab ta 35mm võllile mille ühendus on kiiluga. Ühenduskoht võiks olla ääres nagu on enamus hooratastel. Kui on miskit originaalset siis sobib põhimõttelt selline nagu on tagaratta tagant näha.    
Asun Harju maakonnas.
53737486
ekiri@hot.ee
Ehk teab keegi pakkuda mis on vene masinate hoiorataste läbimõõdud ning laius. t-25, gaz, zil, jne ??
Vasta
#2

Võta sobiva läbimõõduga ratas ja keevita plekist lamerihma "alus" peale. Mul on siiani veel alles sajandivanune sepapuurmasin, mille keegi on ümber ehitanud elektrimootorile ja seal on just hoorattale plekk peale keevitatud.

Dad.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
Vasta
#3

Mul endal käis ka see mõte peast läbi. Tarvis on vaid leida sobiv ratas toorikuks mida töödelda. Kas on kellegil teadmisi hoorataste läbimõõtude osas. Umbes 25cm läbimõõtu on tarvis.
Vasta
#4

(11-07-2010, 09:13 AM)dad Kirjutas:  Võta sobiva läbimõõduga ratas ja keevita plekist lamerihma "alus" peale. Mul on siiani veel alles sajandivanune sepapuurmasin, mille keegi on ümber ehitanud elektrimootorile ja seal on just hoorattale plekk peale keevitatud.

Dad.
Sellisel viisil võib teha rihmaratta sarnase asja, mitte korralikult töötava rihmaratta. Lamerihmale mõeldud rattal on läbimõõt tööpinna keskel suurem kui servades, vaadake lisatud fotot ka.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#5

[/quote]
Sellisel viisil võib teha rihmaratta sarnase asja, mitte korralikult töötava rihmaratta. Lamerihmale mõeldud rattal on läbimõõt tööpinna keskel suurem kui servades, vaadake lisatud fotot ka.
[/quote]

Mis võiks olla selle tehnilise lahenduse põhjendus?
Vasta
#6

(12-07-2010, 18:46 PM)Ranno Kirjutas:  Mis võiks olla selle tehnilise lahenduse põhjendus?

Et rihm maha ei jookseks. Libisemise vastu kantakse rihmale töö ajal pigi või kampolit. Nii peksti reht.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne