Mis otstarbeline märk?
#1

    Volkswageni tehase töötaja oma? Leid tundus piisavalt huvitav rahvale näitamiseks.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#2

Ennesõjaaegne töötaja märk. Number on töötaja number. Väga palju pidi võltsinguid liikuma.
Vasta
#3

Selle märgi sain ühe 80 aastase papi käest, oli sõja ajal tema kätte sattunud.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#4

80-aastane papi võis selle saada koos meelehea ja juhtnööridega leidmisaja kirjelduse osas ka üpris hiljuti.

Kaasajal suhteliselt levinud viis võltsingute elustamiseks.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Pole keegi talle juhtnööre andnud Smile Lihtsalt suurem koristamine oli tema juures. Ülelüdse pole mõtet sellel teemal vaielda, sest müüa ma niikuinii ei kavatse.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#6

No offence, aga võltsingute legaliseerimine on terve teadusharu. Kaasa arvatud siinkandis. Naftaliiniga üle raputatud replika vorm vanataadi riidekirstus on vaid üks selle väljund.

Mis ostmisesse puutub, siis ma ei kavatsegi seda osta. Pole minu huviala mitte vähimalgi määral.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne