Teema on suletud

Mõttetud kasutajad
#1

Seoses sellise uue kasutajaga,nagu Roosijaan- või õieti sellega mida ta kirjutab, teen adminnidele(nasa vist) ettepaneku ta bännida ja üldse kah tohutusuurt liikmeskonda kärpida.

Näiteks eemaldada liikmete seast need,kes pole üle 6 kuu foorumisse sisenedud. Pole küll kellegi vastu ja toetan igati rahva tehnikahuvi, kuid kardan et vähemalt 25% 1200-st liikmest enam ei teagi,mis AUTOMOTO.ee on:smug
#2

käesolevaga kutsuks üles lihtsalt selliseid kretiine ignoreerima!

põhjus lihtne: kasutajaid kustutada pole adminnide võimuses (Sven, nasa ja Märten(???) vist pääsevad sinna ligi), küll aga saame külma kõhuga kaotada postitusi. Kui aga postitusele järgneb sellega seotud kommentaar, ei saa ju postitust kustutada! Mina äsja proovisin seal teemas - ohte teades lootsin jama kiirelt likvideerida, kuid ei mänginud välja...

see kasutajate vähendamis-idee on hää. Peab targemate meestega (tehniliste) tagamaade üle nõu pidama.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#3

Uute kasutajate regamine võiks kuidagi moderite/adminnide kontrolli all olla (sry kui nüüd siin mingit ulmejuttu ajan - ei ole DevBB võimalustega kursis). Nii hoiaks vast enamuse vaimsete häiretega kasutajatest eemal - kui foorumisse saad postitama hakata alles näiteks päeva peale regamist, siis selleks ajaks on haigushoog (ja sellega kaasnev tung siia läbu postitada) ehk juba möödas...

Palju üldse moderite/adminnide hulgas php-d jne jagavaid inimesi on?
#4

Iga asi nõuab ressursse ... kui nüüd ntx kasutajate regamine teha läbi adminni, siis peab sellega keegi koguaeg tegelema ... aga süüa tahame me ju kõik. Samuti on siis kui adminnide osa liiga suureks läheb, tuleb rohkem laminat ja siis keegi solvub jne ... ehk kellel seda jama veel vaja on.
Kui on mõni kasutaja kelle jutt pälmaks kisub, siis hoiatatakse adminni ja adminnid võtavad siis juba abinud tarvitusele.

Dad@pooldab.karmi.käe.poliitikat
#5

edit


odav vale sai siia kirja pandud Big Grin

aeg ei lase progressil sündida Sad
#6

Sain ükskord kiiruga kasutaja tehtud (asdasd),selle kasutaja võib kustutada.Äkki saaks aga mu posti alles jätta(ÄRi all)
tänud Big Grin
#7

kui kasutajaid kustutada ei kustu nende postitused!
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
kui kasutajaid kustutada ei kustu nende postitused!

väga hea siis keegi kes saab võiks selle ära teha :eureka
#9

vaatasin just järgi, siin on umbes 7 lk (kastutajate leheküljel) mis teeb umbes 300 kasutajat, kes ilmselt ei kasuta enam seda foorumit.... aga see on alles esialgne arvamus. niiet minuarust võiks jah kuidagi mingi kavala mõttega kustutada nn. MÕTTETUD kasutajad! näiteks saata igaleühele u2u, mis ütleb, et kui seda tagasi mõnele adminile ei saada sis sind kustutatakse.... samas on mul adminnidest kahju, niiet võiks ju võtta mingi nati suurema summa inimesi, kes sellega tegeltma hakkavad, igaüks võtab näiteks 30 kahtlusalust kasutajat ja saadab neile u2u-d öeldes, et sellele tuleb vastata ütleme nädala jooksul, sis loeb igaüks oma kolmekümnest need nimed adminnidele ette, kes ei vastanud ja ongi enamvähem tiada.... samas... võibolla on ka mõni kasutaja nädalasel puhkusel:??? aga vaatlusalla võetakse näiteks ainult need, kes esmapilgul näivad foorumi ruumi ilmaasjata hõivavat!!! nonii, kui segane see jutt sis tuli Smile

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#10

Mis seal ikka, kui 9 kuu (näiteks) jooksul sisselogimisest märki pole, siis kaotaks ära ja asi mutt.
#11

ärge siis unustage uusi kasutajaid registreerimisel hoiatamast, et passiivse tegevuse korral saavad nad hukka. Wink
#12

Kas on olemas ka mingid reeglid selle foorumi kasutajatele?Tekkib küll selline tunne et mõnele kasutajale peaks meelde tuletama...Isiklikuks esialgu ei tahaks minna.
TqHq jaStreetrace vähemalt on reeglid kus kutsutakse kasutajaid korrale st. pole soovitavad mõttetud postitused ,nõutav õigekiri,jne...
#13

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ints
Kas on olemas ka mingid reeglid selle foorumi kasutajatele?Tekkib küll selline tunne et mõnele kasutajale peaks meelde tuletama...Isiklikuks esialgu ei tahaks minna.
TqHq jaStreetrace vähemalt on reeglid kus kutsutakse kasutajaid korrale st. pole soovitavad mõttetud postitused ,nõutav õigekiri,jne...

Praegu konkreetseid reegleid pole!

On KKK ja siis lihtsalt lähtutakse üldisest \"heast tavast.\"

Ilmselt siiski mõningad reeglid tuleb paika panna.

Suuremad muutused tulevad uue softiga, mis on Svensoni tegemistesse puutuv.
#14

tundub et tuleb aktiivseid moderaatoreid juurde tööle võtta!
jah siiamaani ja ma loodan et ka edaspidi ei ole siin mingeid reegleid vaja. piisab kui loetakse teemasid ning saadakse aru et siin ei ole mõtet mingit mõtetud lolli ila ajada.
#15

ma ei hakka eelmist teemat edima vaid siia rasvaselt

Teema pealkiri peab viitama teema sisule!!!
#16

REEGEL nr1:
pole mõtet niisama jutustada ega teha postitusi, mis peale postitaja emotsioonide midagi edasi ei anna, s.t. mis on mitteinformatiivsed
siia alla käivaid \"stiilinäiteid\" võib edaspidi leida rubriigi \"Testimiseks\" alt, kuna läbuks kiskuvad teemad leiavad seal oma õige koha.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#17

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
REEGEL nr1:
pole mõtet niisama jutustada ega teha postitusi, mis peale postitaja emotsioonide midagi edasi ei anna, s.t. mis on mitteinformatiivsed
siia alla käivaid \"stiilinäiteid\" võib edaspidi leida rubriigi \"Testimiseks\" alt, kuna läbuks kiskuvad teemad leiavad seal oma õige koha.

Hea näide reegel nr. 1 rikkumise kohta uuelt kasutajalt manza: http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=3782#bottom


#18

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
siia alla käivaid \"stiilinäiteid\" võib edaspidi leida rubriigi \"Testimiseks\" alt, kuna läbuks kiskuvad teemad leiavad seal oma õige koha.

Nende jaoks võiks mingi eraldi rubriik kohe olla, prügikasti- või arhiivi-nimeline (nagu HV-s), kus läbu mõnd aega enne kustutamist vegeteerida saaks (nö elavaks näiteks).
#19

Tsitaat:Nende jaoks võiks mingi eraldi rubriik kohe olla, prügikasti- või arhiivi-nimeline (nagu HV-s), kus läbu mõnd aega enne kustutamist vegeteerida saaks (nö elavaks näiteks).
seda mõtlesin minagi, aga kaasvõitlejad pidasid paremaks asjad lihtsalt \"Testimiseks\" alla tõsta - et otsest \"häbiposti\" ehk vaja pole.
\"manza\" postituse tahtsin kah \"testimise\" alla tõsta, aga kuna keegi tegeleb hetkel ilmselt sama asjaga mis mina, ei hakanud jama korraldama ning kustutasin lihtsalt ära.

nagu ma aru saanud, pooldavad paljud sellist \"sõnavabaduse piiramist\", niiet üritan siis natuke aega järjepidevalt luuaga ringi käia. Heaks näiteks foorumi puhastamisest on mu meelest SR, kus moderaatorid asja vist päris tõsiselt käsile võtsid - ning tulemus on mu meelest väga hea (\"väksile\" natuke mett mokale Big Grin)!
ok, pikk jutt - s..t jutt antud rubriik on otseloomulikult kõigile ettepanekutele valla!

teet,
võttis hiljuti liigaktiivselt TQHQ-s sõna ning sai läbustaja templi pealeSad (õigusega, tegelikult)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
#20

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
nagu ma aru saanud, pooldavad paljud sellist \"sõnavabaduse piiramist\", niiet üritan siis natuke aega järjepidevalt luuaga ringi käia.

Kuna ikka ja jälle kipub siia sattuma tegelasi, kellel elementaarne enesetsensuur puudub (või õigem oleks vast öelda, et pole veel välja areneda jõudnud Wink), siis paraku tuleb seda teha jah.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne