Jawa 634 VARASTATUD !
#1

Tere,

Siin foorumis on kindlasti palju abivalmeid vanatehnika sõpru, kes mind ehk minu mures pisut aidata saaksid. Nimelt pandi minu Jawa 634 (peal 638 mootor) ööl vastu 3. augustit Tallinnas, kesklinnas, Vase 7 hoovist pihta. Tsikkel oli kenasti lukustatud, kuid eeldatavasti see kurjajuuri ei takistanud.

Tegemist ei olnud päris tavalise Jawaga, vaid hübriidiga. Värv oli erkpunane (ise värvisin), ning selle all olid nii esiporikas, tagaporikas, küljekarbid paak ja (tagaamordid). Kroom paagipõsed ning 350 kroomkirjaga küljekarbid uuemalt mudelilt. Esituli pärineb 634 esimeselt põlvkonnalt, millel on väike spido lambikupli sees. (Sadula nahk keskelt katki). Raam must aastast 1979. VIN-kood 344567, NR märk 13VU


Pildid: http://album.ee/node/21714887/50187653

Loodan, et keegi on näinud, seda ööl vastu 3.august sõitmas või transpordituna kuhugi poole.. Olen abi eest väga tänulik ja panen ka vaevatasu välja oma hoole ja armastusega ehitatud tsikli eest !

Nabime need pätid kinni! Sad

Raimo
Tel. 53 457 160
raims_85@hotmail.com
Vasta
#2

Kuuluta seda raadiotes ka siis on kindlam ja ehk on nähtud. Ja muideks sul alumine kuupäev kuulutuses ei klapi ülemisega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne