I: "Estonia" vormel ?
#1

Tere,

Krimmist leitud selline lahe agregaat, kerenummert kahjuks ei leidnud, oskab ehk keegi identifitseerida ja ligikaudset hinda pakkuda ? R22gitakse, et oli volga mootoriga ja et kunagi kasutati seda rekvisiidina turistide pildistamiseks, eelnev ajalugu pole teada.

Autu asub Jaltas ja tahab kodumaale tagasi, kui kellegi huvi, anke teada.

Pildid siin:

http://s101.photobucket.com/albums/m41/d...20Estonia/
Vasta
#2

See on ikka kõva käpp olnud, kes selle kasti otsa volga mootori suutis panna Wink

Dad.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.
Vasta
#3

Estonia 20 peaks see olema.
Vasta
#4

Raam on 100% Estonia 21, katendid on al`a MADE IN CCCR kusagil. Disain on üritatud teha bay ferrari. Nii et on paras ``kompot``. Mis otstarve võis olla võib teada ainult onu vasja ukrainast almavü`st.
Vasta
#5

Ferrari oli see masin selleks, et puhkajad saaksid autosse ronida ja kalli raha eest mälestuspildi teha. Et hiljem koduauulis saaks sõpradele uhkelt öelda: istusin Ferraris ja lüüa tõestuseks foto lauale.

Mis seal salata, teatud sarnasus 81-82 aasta Ferrariga siin ka on. Seda küll vaid mõnedes visuaalsetes elementides.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

Algupäraselt on see auto olnud Estonia-21 või mõni selle modifikatsioon (M, 10), täpsemalt ei saa piltidelt aru. Ja liigutas seda ikka Lada mootor; Volga jõuallikaga ei ole 21-seeria masinaid kunagi tehtud. Loomulikult on võimalikud igasugused ümberehitused, mida ka piltidelt näha, aga miks peaks väikese liitrivõimsusega ja rasket Volga mootorit kasutama, kui selleks puudub ka sobiv võistlusklass. Voolundite osas on siin arutelus nende pärituolu osas üsna tabavalt öeldud ja seda on ka piltidelt näha. Sellisel kujul ei ole autol erilist turuväärtust.
Vasta
#7

Tänud vastuste eest - kuna selgus et millegi hinnalisega ja Eestisse tassimise väärt asjaga tegu ei ole, on nüüd relakameestel käed vabad - Jalta motoklubi " Кастомайзеры" mehed võivad nüüd rahus asja traigiks ringi ehitada Smile
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne