Sohvoosi/kolhoosi embleem
#1

Kas kellegil on olemas NL aja sohvoosi/ kolhoosi viljapeaga embleemi jooniseid või joonist koos mõõtudega? Kuna mul endal pole ka näidist kust seda mõõtu võtta siis loodan,et siin foorumis on inimesi ,kes asja paremini teavad.


Vasta
#2

http://album.ee/node/10916120/50067961 Ehk on sellest veidi abi.
Vasta
#3

Pilt on hea aga oleks vaja teada tähtede ja selle viljapea enda pikkust,kõrgust ja laiust! Ise neid suurusi ma välja ei mõtle ja lähiümbrusest näidist võtta ei ole.


Vasta
#4

Lokuta kolhoosi pärandi ülalhoidjatel peaks olema nii shabloon kui värvitud embleem uksel olemas.
Kasutaja Eno1 abiks.

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#5

Tere,
mul olemas Kadrina EPT orig. mõõtudega viljapea.Loodan,et jääb meelde ja toon nädalavahetusel maalt ära.
Vasta
#6

(16-08-2010, 13:18 PM)haarald Kirjutas:  Tere,
mul olemas Kadrina EPT orig. mõõtudega viljapea.Loodan,et jääb meelde ja toon nädalavahetusel maalt ära.

See oleks küll väga hea, siis okeks probleem põhimõtteliselt lahendatud.


Vasta
#7

Mul on olemas elektrooniliselt Ranna Sovhoosi viljapea - lasin sellest kleepsu teha oma bussile. Kui vaja võin saata. Siin pildil ka näha:

http://www.suhtesepp.com/wp-gallery/Saun...lt_709.JPG

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#8

Oleks ka soovi embleemile kui tüli ei tee. Saaks ka peale värvimist masina originaalsemaks.
Vasta
#9

Tervitus! Kas kellegil on säilinud kunagise Koidula kolhoosi embleemi? Kolhoos asus Viljandimaal Holstre-Paistu-Mustapali-Holstre-Nõmme piirkonnas.Embleemil oli meie armastatud lauliku L.Koidula pea kujutis.Kui kellegil on säilinud sellest fotosid siis olen huvitatud.Ette tänades-Talupoeg Taluja.
Vasta
#10

korraks käis soe tunne rinnust läbi, aga nojah, eks neid koidula kolhoose võis hulgim olla terve suure ensv peale.
diesel@üks_teine_koidula_kolhoos.
ps. embleemi kole kahjuks kummagi kohta.
Vasta
#11

Mul tekiks ka hea soe tunne,kui leiaks sellise auto ukse,kus peal oleks Koidula kujutis...
Vasta
#12

Mul selline, Viljandi Vambola:
[Pilt: abu.sized.jpg]
Vasta
#13

Endalgi on siiani müstikaks milline oli siiski Nõo sohvoosi embleem, õigemini,mis kiri oli all. Viljapea on mõistetav ja mul ka varasest lapsepõlvest hästi meeles
aga kas oli selle viljapea all kiri: TARTU NÕO, NÕO SOHVOOS või midagi kolmandat seda ma ei tea. Ning fotomaterjali ka pole leidnud Nõo sohvoosi embleemi kohta. Ehk keegi vanem olija siin foorumis teab rohkem asjas kaasa rääkida?


Vasta
#14

Küll vana teema aga näiteid Nõo sovhoosi embleemist.
http://picasaweb.google.com/118166576673...osIEmbleem#
Vasta
#15

Tänud krossifännile, nüüd lõpuks olemas üks audentne näidisCool Nõo sohvoosi embleemist.


Vasta
#16

"Viljapeaga" embleemid tulid kusagil 80-datel kui moodustati nn. Agrotööstuskoondised. Siis standardiseeriti ka kolhooside--sovhooside embleemid.

Enne seda oli igal kolhoosil ja sovhoosil oma embleem, mõne kohta oli ka näide ülalpool.
Vasta
#17

Elustaks vana teemat... Kas on kellelgi pilti, joonist või koguni shablooni Gagarini nim. näidissovhoosi embleemist? Oleks ülimalt tore, kui leiaks sellise!Rolleyes

Taivo
55624799
Vasta
#18

Huvitav teema. Olen ka mõnda aega otsinud erinevate sohvooside, kolhooside embleeme. Mind huvitaks Tartumaal kunagi asunud Sootaga sohvoosi embleem.
Vasta
#19

(11-02-2012, 22:53 PM)kaasik Kirjutas:  Elustaks vana teemat... Kas on kellelgi pilti, joonist või koguni shablooni Gagarini nim. näidissovhoosi embleemist? Oleks ülimalt tore, kui leiaks sellise!Rolleyes
Analoogne teema ja Gagarini nim.näidissovhoostehnikumi vana embleem siin foorumis täitsa olemas.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid152221
Vasta
#20

Kui kedagi huvitab, siis olemas "Rahu" kolhoosi embleemi šabloon. Üks neist lubatud ksf. MAZ , teine jääb omale. Kuid kui kellelgi huvi siis dublikaadi tegemiseks saaks laenata. Või mõõdan ise ära ja teen pilid.
Kris

Rohkem kapotti all Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne