Metsaveotraktori tõstuki jagaja remont
#1

Kas keegi teab kus kohas remonditakse jagajaid? Olen igalt poolt otsinud aga ei leia mehi kes sellega tegelevad.

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#2

Süsteem kas vana hää raudne kangidega või kaasaegne el.solenoididega?
Pilt ei teeks paha loomulikult. Marki oleks ka hea teada.
Mis täpsemalt remontimist vajab ehk miks tarvis remontida (lekib-tihendid vahetada ntx. vms...)?
Vasta
#3

Ilmselt mõeldi siiski jaoturi siibrite kulumist ja sellest tulevat allavajumist.
Tihendite vahetus pole midagi keerulist ja sellega saab hakkama iga traktorist.
Omale tegin ühe uue siibri torsioonist ja seda jama ei taha ükski treial teha.
Siibri tegemisest suurem häda on augu saamine remontmõõtu.
Hõõritsemiseks peab tegema abinõu, mis hoiab hõõritsat sirgelt ja lihtsam oli sektsioon treipingis teraga üle lasta.
Mõistlikum on osta see paar uut sektsiooni ja kulunud panna näiteks jalgadele ja noolepikendusele.
Jalgade äravajumise vastu on avariiklapid head.
Vasta
#4

Odavalt ja hästi ei tehta kuskil.

Eriti kallid polnud vanasti Estre mehed, kuid kas nad praegu enam elus (turul) on, ei oska öelda.

Mis Hüdroskand kostab?

2715 andis kõige tabavama vastuse, ilmselt parim hinna-kvaliteedi suhe, kui võtmed käes püsivadCool
Vasta
#5

Estre lõpetas ja Hydro soovitas uue osta. Eks siis peabki mingi aeg nii talitlema

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#6

Kui uut hakkad ostma, siis mõtle rahulikult, uuri tükkaega maad, ja eelkõige vaata müüjaid, kes on mujalt kui Eestist.
Vasta
#7

Arvatavasti kui lähebki ostuks siis on Rootsi sealt kus otsida.

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#8

Ega sellist nikastavat rihtimistööd keegi tänapäeval enam tee jah.
Uus tuleb kokkuvõttes igati odavam, ajaliselt ja rahaliselt.
Soomest saaks kasutatud korralikke kodinaid kindlasti ja eks palju sõltub ka jagajast enesest. Kui ikka mingi iidvana kangidega klaver, võib raskeks minna.
Ma ei tea, mis sul sääl pääl hetkel on, aga vaadates masinate pilte, mis siia ülesse oled riputanud, siis pakun, et kangimajandus.
Arvan, et kui teha, siis juba teha korralik mugav asi töömehele. Vähemalt IPS.
Vasta
#9

Peal hetkel kahe kangiga jagaja. Lisan hiljem pildid. Pätipoisid viisid pildiaparaadi minema, aga õnneks mitte kaugele niiet vast täna õhtul mõned klõpsud.

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#10

Klõpse pole veel saanud teha, aga ehk keegi oskab aidata välismaalt jagaja ostmisega?

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne