Volvo TL22
#1

Tere
Uurin ka siit natuke
Ühesõnaga sooviks natuke konsultatsiooni-infot ühe seismajäänud aparaadi kohta. Tegu peaks olema volvo l2204 nimelise aparaadiga, mida on natuke tuunitud. Kuna endal metsamasin on olemas siis antud volvo jääb nagu natuke üle, Et ehk tuleb teda loovutama hakata. Kuna ikka tahaks et mõni tõsiusklik ta omale saaks, siis uurin siit mis sellise aparaadi hind olla võiks. Kuna auto24jas teda ei leidnud. Auto ise on seisnud ja mina teda sõitmas näinud ei ole, tundub suht korralik. Rooste minu nägemist mööda põmst puudub, va veits pindmist. Diiselmootor, ja teine mittekomplektne on kastis ka kaasa
Vasta
#2

Volvo TL22 alias 912 alias Sugga

Mootor näib vahetatud olevat, originaalis bensiinimootor.

Kandejõud 1500 kilo

Toodetud 1954-1959, 857 eksemplari.

Igal sillal lukud, seega peaks ronima esmaklassiliselt.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Sugga on üldiselt natuke teise auto hüüdnimi siin rootsis, sellise:http://www.oldclassiccar.co.uk/photos-cars4/volvo_sugga_79.htm

Aga 912 on täitsa öige jah.

Tore väike veokas ju!

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#4

Mõtle selle hinna peale ja anna ka laiemale avalikusele teada. Tundub selline masin mida tahaks isegi omada...Niiet oleksin isegi potensiaalne ostja kui hind sobiv.

Mina olengi 87 aasta parim väljalase Wink
Vasta
#5

No kuna autot sõitmas pole näinud, siis seisukorda ei oska ju öelda. Paistab olevat hea üle 50 aastase auto kohta. Kellega rääkinud olen ütlevad et 30k kanti oleks nagu sobiv, St see hind on ülempiiriks oksjonitel vana sõjaväetehnikal ka kuskil. Ja rohkem küsida ei saa, kuna varuosi sellele naljalt enam ei leia vist. Samas hinna teeb turg. Ja võite omad pakkumised mulle PS-i ka saata, eks hakkab kehtima kaubanduse põhialus, et see kes rohkem pakub, saab omale.
ja Eriti kena oleks selle auto edasisest käekäigust ka siin foorumis lugeda

Terv
Vasta
#6

(24-08-2010, 22:39 PM)90Deville Kirjutas:  Sugga on üldiselt natuke teise auto hüüdnimi siin rootsis, sellise:http://www.oldclassiccar.co.uk/photos-cars4/volvo_sugga_79.htm

Sugga - rootsi keeles emis ehk ema-siga! See kastikas on tõesti rohkem saledama kesiku nägu. Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne