Audi 80 2.0 85 Kw 91a.käigukasti
#1

Audi 80 2.0 85 Kw(enne 83Kw) 91a.käigukasti

Kas kellekgi kogemust audi 80 käigukasti remontimisega? Auto edasi ei liiguSad
Mõtlesin vaheada veovõllid, kuid tuli välja, et käigukast. Differi võll pidi katki olema. Kui on, kas keeruline vahetada sellist jubinat?
Vasta
#2

(30-08-2010, 00:02 AM)meli666 Kirjutas:  Kuna see automark on "masslevinud" siin Eestimaal, siis erilist mõtet küll seda käigukasti remontima hakata ei ole. Alles hiljuti sai omale soetatud korralik kast 300 EEK eest siit: http://foorum.audiclub.ee/
Minul oli probleemiks see, et teine käik läks raginaga sisse. Ju sünkronisaator läbi oli. Ei viitsinud isegi sisse piiluda, et mis seal oli, vaid läks kohe Kuusakoskisse.
Muidugi kui aega on, siis võib ju lammutada ja nuputada, aga vaevalt et sa seda võlli kuskilt eraldi saad, ikka pead ostma komplektse käigukasti.


Mis audi 80 Sul on? Mu ausile maksab 1000kr. On ka odavamaid, aga kas sobivad uusimate adui 80 B4 käigukast. Vaatasin ja vist sobib audi 80 B4 2.0 66Kw. käigukast. Täpselt ei tea. Pärast pean vahetama veovõllid ja see on lisakulu.

Vasta
#3

Teemaalgataja v6iks algul mainida , mis mootoriga isend tal on?

Kasti sobivuselt tean , et 1.6-1.8@66-2.0@83 kast on kindlasti sama. V6ibolla on ülekanded erinevad. Samuti oli vist vw santanal pikkipidi mootor vahel.


justify Kirjutas:Mu ausile maksab 1000kr.
Keegi ei keelagi kallimalt osta. Ma pakun , et lammutus küsib kasti eest vb isegi 1500-2000eek küsida.
Paaril korral olen sebinud ja isiklikult mina a80 kasti eest käest-kätte üle 500 ei maksaks.

Pole midagi targemat teha
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne