Autojuhtide päev (Kiev´is)
#1

Suurel naabril tähistatakse ikka igasuguseid tähtpäevi,suur maa ja palju võimalusi.Pildid siin http://photofile.ru/
ps.vana Volga vasakul poritiival iseloomulikud küünarnuki mõlgid:bounce
Vasta
#2

Hehh..ei saa mina aru, miks peab selliseid ilusaid autosid nagu see sinine Horch mingi saasta külgeriputamisega ära rikkuma? Ja nikeldatud ninaga Zis-150 on tagasihoidlikult väljendudes rõve.

Asp
Vasta
#3

zis-iga on ikka kõvasti üle pingutatud.. aga huvitav, et ühtegi tðaikat seal ei paista
Vasta
#4

Mulle meeldib ullult see bensiinijaam :oCool:lol
Vasta
#5


zis-iga on ikka kõvasti üle pingutatud.. aga huvitav, et ühtegi tðaikat seal ei paista [/quote]

siiski,kaks viimast pilti on tshaikast...Cool
Vasta
#6

et nagu zis on pehmelt öeldes rõve... nii mehed, äkki paneksite mõne oma \"prillikivi\" pildi siia üles. Tähendab et ma olen siin lugend ja uurind ja foorumist kipub arusaam jääma et vabsee unicute taastajad siin koos. Kritiseerima on kõik mihklid aga miskit tegema... kindlasti on ka tegijaid. Mis puutub sellesse zis-i siis ma usun et sellisel kujul säilib ta tunduvalt paremini kui kuskil kuurinurgas või veel hullem õues roostetades. See oli vaid minu arvamus.
Vasta
#7

Tänud kommentaaride eest. Ehk teed siis otsa lahti ja näitad mõnd enda masinat, mille oled roostetamisest päästnud?

Asp

Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Tänud kommentaaride eest. Ehk teed siis otsa lahti ja näitad mõnd enda masinat, mille oled roostetamisest päästnud?

Asp


Pole küll ise siia teemasse kommentaari pannud ja ei võta ka ülalolevate masinate suhtes (v.a. Horch) sõna, kuid selle taastamise teemal siiski sõna ütleks.
Leidsin keldrist TA9 radiaatoriava ümbritseva pleki koos nurkrauast tugevdusarmatuuriga ja sellel plekil on säilinud ka nn. \"firmamärk\" ART Smile Kahjuks on märk osaliselt kaetud kivistunud seguga (majaehitamisel ette jäänud) ja plekk ise halvas seisukorras ning ilma võreta. Mul on kavatsus nüüd see märk sealt päästa, puhastada, taastada originaalkujul (otsida infot selle värvi kohta, millega märgi taust oli värvitud) ja kinnitada ta väikesele lakitud tahvlikesele.
Idee, miks ma seda siin räägin on see, et ma ei hakka seda märki kuldama või muud porri tegema, vaid austan asja originaalis. See pole küll auto/tsikli/suurema asja taastamine, kuid läbi pisiasjade jõuan kunagi ka niikaugele.
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Hehh..ei saa mina aru, miks peab selliseid ilusaid autosid nagu see sinine Horch mingi saasta külgeriputamisega ära rikkuma?
Asp

Horchi osas võib selles mõttes rahulik olla, et Horchist pole seal praktiliselt midagi. See on Ukraina hot-rodide ja customite ehitamisele spetsialiseerunud klubi Hohitva looming. Kunagi oli neil sait ka üleval, nüüd on see (hohitva.com.ua) millegipärast maas. Kui ma õigesti mäletan, oli seal vist sõjaeelse põlenud Cadillaci raamile peale ehitatud omaloominguline (aga mõne arvates Saksa Ford V8) kere. Tahtsid teha a la Horch 855 rodster.
Neil oli päris mitu autot valmis ehitatud (üks M-B 170V hot-rod kabriolett) ja veel mitu projekti pooleli. Pilte oli huvitavatest keredest, millest ma ei saanudki aru, on need miskist otsast ikka originaalid või täiesti omalooming.
Vasta
#10

Minul pole näidata miskit aga ma ei tee maha ka teiste tehtut. Ainus mis käsil on ja mille ka raudselt lõpule viin on ühe vana mootori taastamine. Üritan suht originaalilähedaselt aga lolliks sellega ei ka lähe. Kui asi sealmaal siis panen ka kindlasti pildikese välja et siis saaksite hammast ihuda Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne