Valukad zazile?!?
#1

carratingus olid yhel zazil taha valukad pandud! kas keegi teab kuidas seda teha ?

[Pilt: W286Z4j2d9e91734c7z2.JPG]
Vasta
#2

tegelt on see väga lihtne, peab lihtsalt nati mõtlema
Vasta
#3

Vahetükkidega? Smile
Vasta
#4

krt, ei tule midagi pähe vaatasin oma sapakat ei midagi?? :keersilm
sõber ytles et tagasild vahetatud:??? ei tahaks uskuda!!
Vasta
#5

Minumeelest on selle zapparil tagasild vahetatud. Saaks veel mõne pildi sellest.
Tavasillale on kindlasti võimalik teha vahetükkidega. Lihtsalt tuleb nuputada ja treiali juurde.
Vasta
#6

sellel autol ei ole tagasild vahetatud lihtsalt on lastud yks vahetykk treida.
Väga lihtne värk.
Vasta
#7

kuidas sa selle vahetyki sinna kinnitad???:???
Vasta
#8

tegelt on yhte juppi seal trumli sees nii palju töödeldud et sinna saaks 4x100 vahega tikkpoldid panna
Vasta
#9

Piduritrumli kinnituspoldid (6tk.) viskad minema, puurid 4x100 vahedega augud läbi trumli ja flantse (paremaks tsentreerimiseks soovitav treipingis joon ette lasta). Siis tikkpoldid aukudesse (nt. Mosse omad) ja ratas mutritega kinni.
Selline lahendus edukalt kasutusel juba üle 10 aasta.
Esirataste puhul on kasutatud 10mm paksust vaheplaati (piduritrumli tugevdusribid ei võimalda \"otse\" ühendada).
Vasta
#10

Tänan! nüüd ma sain asjale pihta kyll!!:yes
Vasta
#11

Sorry, et vana teema ylesse kisun aga kui ma teeksin oma sapakale sellise aretuse. Kas ma saan sellega veel ülevaatuselt ka läbi või ei saa!?!?????
Vasta
#12

siim777 Kirjutas:Sorry, et vana teema ylesse kisun aga kui ma teeksin oma sapakale sellise aretuse. Kas ma saan sellega veel ülevaatuselt ka läbi või ei saa!?!?????


kui velgedel ilukilbid peal on,ei tee ju keegi vahet.Kui muidugi rattad koobastest kahtlaselt väljas pole....
Vasta
#13

Tziklivend Kirjutas:
siim777 Kirjutas:Sorry, et vana teema ylesse kisun aga kui ma teeksin oma sapakale sellise aretuse. Kas ma saan sellega veel ülevaatuselt ka läbi või ei saa!?!?????


kui velgedel ilukilbid peal on,ei tee ju keegi vahet.Kui muidugi rattad koobastest kahtlaselt väljas pole....


nujah kui sixi plekkveljed panna aga saavad ikka aru vist....Rolleyes

EDIT: ps. ma teex tiivalaiendid ka ikka!!!
Vasta
#14

siim777 Kirjutas:Sorry, et vana teema ylesse kisun aga kui ma teeksin oma sapakale sellise aretuse. Kas ma saan sellega veel ülevaatuselt ka läbi või ei saa!?!?????


Trumli külge jätad ju ZAZ-i veljekinnitused alles (st , et ei trei neid maha) ja viskad teised rattad alla kui vajadus tekib.
Samas olen oma sapikaga, millel all Lada veljed, ülevaatused ilusti läbinud.

Cinquecento
Vasta
#15

tänud kõigile!! siis on asi selge ja selle asja ma teen kindlalt ära ka! annab välimuses palju juurde!!

PS:praegu on projekt siis nii kaugel:Pilt nr.1 Pilt nr.2
Vasta
#16

ma keevitasin lihtsalt vöru vahele zazile,175/55 r13 ja laiust ikka kyllaga.
Vasta
#17

Nujh ma algul tahtsin ka nii teha, aga valuvelg on ikka midagi muud hoopis!! Aga ei tea mis veel saab eks kevadel näha ole!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne