iþ vs. voshod
#1

nii...tahax siis kõigepealt teada kas voshodi iste sobib iþile ja kui ei sobi siis kas kinnitused on väga erinevad? kui suured on voshodi ja iþi rehvide läbimõõdud...
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: crash
nii...tahax siis kõigepealt teada kas voshodi iste sobib iþile ja kui ei sobi siis kas kinnitused on väga erinevad? kui suured on voshodi ja iþi rehvide läbimõõdud...


iþi ja voshodi istmed on ju täiesti öö ja päev -või eksin :keersilm
Vasta
#3

Moomeelest on iz ja voshod tervenisti niikui öö ja päev. Ei istu sealt iste ega kummid ega muu.
Kummid iz-il 18 tolli ja voshodil 16 tolli.
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: motamees
Moomeelest on iz ja voshod tervenisti niikui öö ja päev. Ei istu sealt iste ega kummid ega muu.
Kummid iz-il 18 tolli ja voshodil 16 tolli.

sinuga 100% nõus. Algne posatija tahab mingit iþi ja voshodi ristsugutist luua :lol
Vasta
#5

on see siis paha ve? milleks foorum üldse on ? küsimuste esitamiseks:yes
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mati
on see siis paha ve? milleks foorum üldse on ? küsimuste esitamiseks:yes


keegi pole midagi halba öelnud
:keersilm
Lihtsalt huvitav mida ta plaanis teha

peace ,kui keegi valesti mõistis
Vasta
#7

ei...ristsugutist ma kyll ei plaani teha... muidu on ikka täiesti iþ...ainult et kuskilt pole võtta iþi istet... mõtlesin et kui väga palju ei erine, siis kinnitused ymber teha ja voshodi istet kasutada... aga no siis tuleb ikka kuskilt iþi istet veel otsida või ise midagi leiutada ...
Vasta
#8

IZe on palju rohkem seismas kuskil kuuri all kui Voshode.
Pikad IZi sadulad istuvad kõik omavahel.
Vasta
#9

minu iz´i rehv on 19 tolli. ma suvel panin mt-10´e pealiskummi iz´i veljele.
Vasta
#10

mees uuri kuldsetborsi ja soovi seal vendasi piju ,kes müüvad rattaid varuosadeks :eureka
Vasta
#11

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: lõhkuja
minu iz´i rehv on 19 tolli. ma suvel panin mt-10´e pealiskummi iz´i veljele.
Niikui koolis õeldakse- erand kinnitab reeglit.
Sul siis IZ planeta sport või mingi igivana IZ. Kaldun arvama et mingi igivana sest Spordil ainult esiratas 19 ja sinna läheb kitsas kumm peale.
Vasta
#12

jah tegemist iz 56ga
Vasta
#13

spordil ees 19 tolli.
aga kuni 1965 (või 67, ei mäleta täpselt) olid kõik Izh-id 19x3.25.
seda mäletan küll, et see vahetus toimus teise seeria ajal, enamus pl-2 ja ju-2 olid 19 velgedega, aga osad ka juba 18x3.50.
Vasta
#14

mul oli endal iz planeta 3 ja nüüd on voshod 2m . istmete vahed on üsna suured sest voshodil on ingedega tagant.izil aga mitte aga kui prohf keevitaja oled siis aga palun
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne