Traktor U-2 Universal
#21

(20-09-2010, 18:34 PM)peeterpaul Kirjutas:  Saaksin parimal juhul aidata Universal traktori varuosakataloogiga, kus kõik detailid n-öelda treialijoonistena sees. Saaksid mõnes innovatiivses metalli ettevõttes lasta identse replica varuosa teha

Tere!
Leidsin teie vestluse siin(küll juba mitu aastat vana) ja mõtlesin,et äkki mõni teist käib vahel siin ja loeb kirju.Nimelt oman ka nüüd ühte Universal 2 ja plaan talle tuul sisse puhuda.Puudu on roolimehanism.Täpsemini see hammasratta koblakas radiaatori ees silla otsas.
Vaevalt kellelgi sellist vedeleb,aga sain aru,et on olemas head joonised,siis äkki õnnestub ise valmis meistedŕdada.


Tiit
Vasta
#22

Pilte masinast? Roolisambaga läheb keeruliseks. Suht defka värk...
Vasta
#23

(17-06-2018, 20:17 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Pilte masinast? Roolisambaga läheb keeruliseks. Suht defka värk...

Nägin hiljuti ühes õues sellist asja aga kas antakse,iseasi.
Vasta
#24

Kunagi kui MMi komplektseks saan ja MM/AA teemal natuke rohkem selgust majas siis tahaks universaale ka lahkama hakata. Neid ka igasuguseid variante ja muudeti jooksvalt. Minu omal on näiteks laiad porikad ja jõuvõtuvõll taga. Osadel kitsad porikad. Olen lugend et varasematel polnud seda võlli ja uuematel oli hüdrosüsteem võlli otsas millega sai taga haakeseadet tõsta ja langetada. Difrikaaned on ka erinevad. Osadel on rihma ratas ka aga minuomal pole. Minu oma peaks sõjaaegne olema aga pole üldse kindel.

[Pilt: 20180620_204703.jpg]

Muide, tekkis küsimus et kuidas univeril pidurid olid? Ei saa üldse aru.
Vasta
#25

Vasaku pooltelje otsas on nagu väike trummel. Aga pole aru saanud kas see on pidur.

[Pilt: 20180620_204618.jpg]
Vasta
#26

(21-06-2018, 23:27 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Muide, tekkis küsimus et kuidas univeril pidurid olid? Ei saa üldse aru.

Siin samas teemas tundub varasemast ajast vastus olemas olevat:

(22-09-2010, 12:16 PM)Vana7 Kirjutas:  ...Kuna U-2-l puudusid pidurid,siis masina ühest kohast teise vedamisel kõndis keegi,suured puukiilud kaenlas,selle kõrval,et vajadusel need pidurdamise eesmärgil rataste alla pista.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne