Uunikute 10. Talveralli 2011, LÕPPTULEMUSED

Lõplikud Tulemused "läbi näritud" ja esimeses postituses olemas. Sellega võib siinse teema sulgeda.
Vasta

nr 106 ekipaažil oli küll ristsõna lahendatud..
pretensiooni esitada ei saa ega taha ka, aga kas saaks teada mis täht meil siis valesti oli?

TÜHJA KAH LAS JÄÄB ... OLI IGATAHES VAHVA ÜRITUS JA KUI JÄRGMINE AASTA MUL AUTO VEEL KVALIFITSEERUB SIIS KINDEL OLEN OSAVÕTJA.
Vasta

(08-03-2011, 13:22 PM)rniglas Kirjutas:  nr 106 ekipaažil oli küll ristsõna lahendatud..
pretensiooni esitada ei saa ega taha ka, aga kas saaks teada mis täht meil siis valesti oli?
Raul, kus ta siis oli???
KP16 - liha kokkuost (müük kokkuost), pihta läks vaid 8 tähte. -10, läbimata.
KP13 - raudteeülesõit (õige Uderna mõis park), pihtas 0 tähte ja T ei andnud ju ka õiget vastust seega läbimata -10! Maailmas ei ole BoTaparte-nimelist väejuhti/riigipead seega -122.
KP27 - puunikerdus (puidust siil), pihtas 2 tähte, läbimata -10.
KP5- neliteist (viisteist), pihtas 5 tähte aga ikkagi -10 läbimata KP.

Nii me neid "närime", on siin omad head sõbradki ÜHE tähevea (tähed vahetuses eelmine aasta näiteks) pärast laksud sisse saanud. Täpselt nii need vead muudkui aga tulevad ja vaid nii ning ausalt tehes saab õiglase lõpptulemuse. Peakontroll on ju pearaamatupidaja ja Tema jaoks on kaks lahendust: õige ja vale. Cool
Vasta

Olen kuulnud et suvel pidi ka mingi sõit olema?millal?kus? Talveralli oli vägev.
Vasta

(08-03-2011, 15:56 PM)kauri88 Kirjutas:  Olen kuulnud et suvel pidi ka mingi sõit olema?millal?kus? Talveralli oli vägev.
Uunikute tähesõit on suviti, eelmine aasta oi 7-8 aug. Ja kui kuupäev tulema hakkab eks siis Pärnu peal kindlasti enne näeb ja räägib, kui kuupäevale pihta ei saa.

Marek(helerohelise 06ga, eelmine aasta tähesõidul ja see ka arvatavasti...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne