Uunikute 10. Talveralli 2011, LÕPPTULEMUSED

Samas egas nad eriti ka midagi seal saavutanud Toungue

Täpsustus: Nalja sai palju ning see ongi sedalaadi ürituste eesmärk Big Grin
Vasta

(22-11-2010, 09:17 AM)Aibast Kirjutas:  Samas egas nad eriti ka midagi seal saavutanud Toungue

No vaadates meeskondi, ega saavutamine polnudki mingi eesmärk. Nalja pidi saama ja seda sai ka Smile
Vasta

Paneks ka ennast sinna joone alla siis.
77' Dodge Ramcharger 440cid ja 2-4 inimest.

[Pilt: dodgeramcharger3291641l.jpg]
Vasta

Eks panen ennast ka kirja, kuigi mitte võistlejana, vaid service- ja fotomobiili alamklassi. Autoks on... eee... hetkel veel ei tea, kuid tõenäoliselt mingi noorema põlvkonna neljarattaline (vabandan). Numbrit ei vaja, aga ära ka ei ütle. Kaasreisijateks on Regio, Leida ja Canon ehk atlas, navi ja kaamera. Ning ööbiks kah majakatuse all, veebruaris telkida natuke külm.
Vasta

Nu Pille, tolle ööbimise asja pead ikka täitsa ise ära sehkendama Wink aga eks ma lasen ka seekord siis Sulle spetsiaalse FOTO-märgi trükkida. Vanatehnikute ja üldse Eesti autospordi ihupiltnik, nagu Sa oled. Ja eks süüa/juua saab ka.
Kus meil siis Sierrake on, et peab plastmassist liisingvaraga seiklema?
Vasta

Ei ole tingimata just plastkastiga tulemas ja Sirje ka täitsa aus ja alles Wink Võistluseni veel aega, eks siis näha...
Vasta

TÄHTIS TEADAANNE!

Eelregamine ja sooviavalduste vastuvõtmine sai otsa. Edaspidi võtame kaalumisele VAID väga ilusad ja korralikud autod tootmisaastaga 1960 või varem turismiklassi. Kui selliseid peaks paar-kolm tükki isegi tekkima, siis neile leiab alati ruumi sest tegu on mistahes vanatehnikaüritust ilustavate masinatega. Mitte keegi teine enam sisse ei pääse.

Endised "joonealused" on kõik saanud omale võistlusnumbri ja võivad rahumeeli tegeleda ööbimiste, osalustasude jms. Neil on praegusest hetkest koht kindel. Seega leidke oma nimi ja võistlusnumber esimeselt lehelt esimesest postitusest. Tiinaga otsustasime, et seekord tõesti "erandkorras" avansina pääseb rajale Passat 2.gen ehk zorten22. Kuigi võiks kriitiliselt vaadata, äkki on midagi vanemat kusagil olemas.

Uued "joonealused" on seitse bronni, sinnagi ei lisandu enam kedagi peale ehedate õigete historic-rallikate sport-klassi. Kui selliseid peaks leiduma.
Vasta

Kogu sanatoorium ja veekeskus Värskas on välja müüdud. Mitte emmigi ei saa aruSmile))
Loodan et mõni hommikune sanatooriumi mudimine või mudavann on veel siiski alles.
Samas teades kohalikke setosid pole ööbimise leidmine loodetavasti probleem.
Lahe värk igal juhul. Tahan väga tulla.

Lugupidamisega,

Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta

(24-11-2010, 22:21 PM)idalimusiin Kirjutas:  Kogu sanatoorium ja veekeskus Värskas on välja müüdud. Mitte emmigi ei saa aruSmile))

Seltsimees Idalimusiin, ärge tekitage kaasvõistlejates enneaegset paanikat! Me ei allu provokatsioonideleToungue

Tuletan kodanikele-rallitajatele meelde, et ööbimiste broneerimine käib VAID JA AINULT meilitsi otse aadressil nelly.must@spavarska.ee
Helistades öeldakse Teile, et kõik kohad on täis selleks kuupäevaks.. .sest Talveralli on bronninud ära kogu kompleksi ilma arstitädideta.

Nelly palus edastada ka selle teate, mida palume tungivalt järgida:

Tsitaat:Täidetud on sanatooriumi majas u.40% ja veekeskuses u.20% kohtadest.
Võimalusel palun märkida, millisesse tuppa Teid paigutada: kas peavad olema laiad või eraldi voodid, praegu on veel võimalik valida. Broneeringu juurde palun lisada tulijate andmed, juhul, kui need on teada (nimi + isikukood/sünniaeg), selle võrra läheb Teil chek-in’is vähem aega.

Ja saabumise päeval varuge palun kannatust: Teid on palju, aga administraatoreid on ainult 2. Nad on väga professionaalsed ja töötavad kiiresti, sellegipoolest vastuvõtus võib aega minna (eriti, kui kõik tulevad korraga)

Lugesin nüüd kõik kohad üle, mida me pakkuda võime, üle 270 kahe maja peale kokku mitte kuidagi ei tule. See tähendab 252 osalejat ja 18 kohtuniku.

Kohtunikel on kohad bronnitud ja minu arvepidamine näitab, et mingisugust ööbimise vajadust on otse või kaudsemalt väljendanud peaaegu 300 rallitajat!!! Seega on suurest "publikuhuvist" tingutana ööbimiskohtade arv juba praegu miinuses 50 voodi näol. Loomulikult saab voodivaegust leevendada, pannes kaks teineteist mõistvat vastassoo esindajat (pistke kurat sinnasammusesse oma reklaam, et minu poeg peaks pede olema!) ühte voodisse ja laiemate puhul isegi "kolmikut" teha kuid tegu on siiski ralliga, mitte 40 aastat hilinenud seks-revolutsionääride/hipide motoriseeritud väljasõidugaCool Keelatud see muidugi ei ole...

Seega, kes ikka tõesti tahab kultuurselt magada, peab bronnimisega aktiivselt tegelema. Muidu juhtub see, et peate tõesti kohalike seto-tüdrukutega "diili" tegema. Noored mehed, huvi on, miks ka mitte? Wink
Vasta

Kuna ma suurest ehmatusest hakkasin juba lähikonna majutusi uurima siis leidsin kahe kilomeetri kaugusel sanakast ( mitte segi ajada samakas, kuna selliselt küsides võidakse teid lahkesti "metsakohina" või "hundijalavee" müügipunkti juhatada) sellise koha nagu Hirvemäe Puhkekeskus. www.hirvemae.ee
Kes sanaka ööbimisest ilma jääb või lihtsalt privaatsust tahab siis seal veel kohti on. Lihtsalt infoks siis.

Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta

Hirvemäed julgen soovitada.
Veetsin seal mõni aasta tagasi ühe aastavahetuse ja väga positiivne kogemus oli.
Vasta

Seoses talvise vanatehnikaürituse kümnenda juubeliga ja arvestades meie riigi sünnipäeva kuupäevalist lähedust, säilitab loominguline ühendus Kuusalu Autobaas igati soliidsuse ja ei hakka dressipükstega hanges aelema. Õhtul on ju eeldatavasti pidulik vastuvõtt ja higisena seltskonnas viibimine viib ürituse keskmise tugevalt alla.
Palume kirjas olev broneering sportklassi nimekirjas asendada turistklassi broneeringuga. Palume ka kaaluda äriklassi lisamist neile, kes vajavad tagaistmel rohkem jalaruumi.

[Pilt: 16971603006130_t.jpg]

Pildil Volvo 244 limousine aastast 1983, seltskonna hulk täpsustamisel. Pildi autor hetkel tundmatu, kuid keegi siinsest foorumist.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta

Pean suure kahjutundega tõdema, et 10. talveralli toimub ilma minu tagasihoidliku motohullu külastuseta. Seega minu tsikli arvelt saab keegi joonealune ehk õnnelikuks. Minu võistlusnumbert ära anda ei tohi sest aastapärast sõidan jälle.

HONDA GL 1000-1976
Vasta

Kuna on selgunud, et mehaanikud (2 hullu kohe) on saanud enda valdusesse liikuri mille nimetuses esinevad numbrid 2715 ja nad on nõus turvama ekipaazi nr 78 tehniliselt kas või maailma otsa. Paluks siis korraldajatel lisada 2 nägu sööjate nimekirja. Legendi pole vaja kuna neil pidi tee selge olema.

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta

(28-11-2010, 20:28 PM)madheix Kirjutas:  Pean suure kahjutundega tõdema, et 10. talveralli toimub ilma minu tagasihoidliku motohullu külastuseta. Seega minu tsikli arvelt saab keegi joonealune ehk õnnelikuks. Minu võistlusnumbert ära anda ei tohi sest aastapärast sõidan jälle.

Kui auväärsed organisaatorid nõustuvad, siis bronniks Madheixi koha ära. Tahaks sel aastal osaleda oma Dnepraaliga kuna mu IZ-56 lubas oma tervise huvides ainult iga 5 aasta järel sellest üritusest osa võtta Big Grin
Kuna Dnepraali põhjalik ümberehitus on alles pooleli, siis päris kindel veel ei ole, kas aparaat õigeks ajaks käima saab. Eks see selgub viimasel hetkel ehk siis numbrit ei ole vaja, ööbida võin Värska sildi all (kui niikaugele üldse välja vean) jne.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Numbri all 12 sõidab see aasta siis Isandpauk oma Dnepraaliga. Vajadusel saab punane külka selle järgmine kord tagasi, Isandpauk on siiani iga kord "lambi"numbriga sõitnud ja mingit järjepidevust Tal selles suhtes pole.
Nagu ma aru saan, siis sõidad üksi? Või on kaksi ja asi on korviga.

PS: Tund tagasi liikusid kaks Soome Vabariigi kodanikust sotsialistliku külghaakega mootorratta sõpra Jawa 350 ja miskine mulle tundmatum "tšehh" (vist) Mööda Pärnu maanteed kilulinnast väljaspoole. Täitsa hea tunne oli vaadata. Karta on, et pärnakad võiks neid millagi kohata, ei usu, et Haapsalusse sõitsid.
Vasta

Kahekesi, korviga. Kuna Madheix osa ei võta, siis pean ju seekord ise kaardilugeja hankima - eelmisel aastal oli tema korvipoiss meie ühine kaardilugeja Big Grin
Pirtsakas ma ei ole, peaasi, et sõita saaks. Uunikute talveralli on üsnagi motiveeriv ning loodan ikka masina õigeks ajaks liikuma saada.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

tere....
Meil selgus lähemal vaatlusel,et IZ koos külghaagisega on kolmekohaline ja kohe oli leitud mees seda täitma.
Nii me leidsime Pärnumaalt mehe,kes on tuline vanatehnika huviline,naljamees ja ekstreemsportlane Taavi Arumäe st.hääletajatega meie meeskonnal tegemist pole.
Nii siis lugupeetud korraldajad....
ekipaaz nr.33 paneb juurde ühe mehe,ehk stardib 3,pidutseb 3 ja ööbib 3..
ettevalmistustega on nii,pole mootorit,pole rehve.pole probleemi..........
Jõudu ja Värskas näeme
Vasta

Ma käisin nüüd jõulude ajal setomaal sõito harjotamas ja tekkis küsimus, mis ei puuduta otseselt võiduajamist. Teisisõnu, kas oleks kultuurihuvilisi, kes sooviks näiteks pühapäeval ehk järgmisel päeval peale sõitu külastada Saatse muuseumi http://www.setomuuseum.ee/content/view/22/72/

ja/või süüa lõunat Värskas Seto Tsäimajas?

http://www.flavoursofestonia.com/est/res...a-piirides

Kui huvilisi olõsi 10-15+ kodaniku jagu siis saaksin organiseerida pühapäevase lahtioleku. Muidu on need asutused pühapäeviti suletud.

Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta

(26-12-2010, 21:57 PM)idalimusiin Kirjutas:  Ma käisin nüüd jõulude ajal setomaal sõito harjotamas ja tekkis küsimus, mis ei puuduta otseselt võiduajamist. Teisisõnu, kas oleks kultuurihuvilisi, kes sooviks näiteks pühapäeval ehk järgmisel päeval peale sõitu külastada Saatse muuseumi http://www.setomuuseum.ee/content/view/22/72/

ja/või süüa lõunat Värskas Seto Tsäimajas?

http://www.flavoursofestonia.com/est/res...a-piirides

Kui huvilisi olõsi 10-15+ kodaniku jagu siis saaksin organiseerida pühapäevase lahtioleku. Muidu on need asutused pühapäeviti suletud.

Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Tervitused.
Sööma olen käsi ja loodan,et ka teised meie 4 rallitiimi liituvad minuga.Nii,et ca.10 inimest on juba olemas.
Supperlahe koht soovitan.
Ise külastan seda kohta ca. 10 korda aastas.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne